Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire lehet hinni a terhességi tesztek eredményeinek? Mennyire megbízhatóak? fórum

Mennyire lehet hinni a terhességi tesztek eredményeinek? Mennyire megbízhatóak? (beszélgetős fórum)


1 2
39. Rita88
2010. jún. 15. 14:31
sziasztok.a kérdésem a következő lenne 10 napja történt egy baleset,még aznap bevettem 72 órásaat,előtte meg is jött a menzeszem márnit a baleset előtt megvolt.ma vettem 3 tesztet egy maria romedeset meg lillit meg egy 3. fajtát ebből 2ő negativ lett a 3.a maria romedes viszont halvány csik.hallottam h sokmindenkit becsapott.szerintetek létezik az h megvolt és még esemény utáni tabi mellett is terhes legyek?ha holnap elmegyek nődokihoz akkor megtudja nekem mondani mi az igazság?
2010. márc. 16. 17:37

sziasztok!Most regisztraltam, es remelem, hozza fogtok szolni a problemamhoz.

mi csak 1 honapja probalkozunk, tudom, h keves az eselye, h terhes lennek, de 46. napjat taposom a ciklusomnak, es 2napja hanyingerem van. ma szabadnapos vagyok, es annyira faradt es kedvtelen. csinaltam egy tesztet, ami negativ lett. csak azt nem ertem, hogyha nem vagyok babas, akkor mert nem jon meg, es mi ez a hasmenes-hanyinger. a ciklusom sosem volt rendszeres, de a fog. tabletta abbahagyasa utan is mindig megjott. elso 2 alkalommal 42napra, aztan 25, 38 es 35napra. orvoshoz nem mehetek egyelore, mert kulfoldon elek, es itt 5szor kuldtek haza, h nincs bent az orvos, ma meg kozoltek, h mar nem vesznek fel uj pacienseket, igy uj surgery-t keresek. volt mar veletek ugy, h negativ lett a teszt, es megis osszejott? esetleg hasonlo eset es erzesek?

2010. márc. 11. 22:52
gondolod? Bár attól még mindig nem vagyok nyugodt, hogy nem vagyok terhes, de akkor miért nem jön meg? Nem szokott egy hetet késni. Fájdalmaim nincsenek... én már nem tudok mire gondolni. Lehetséges, hogy cisztám van és az nem fáj? Holnap mindenképpen felhívok egy nőgyógyászt! Azért köszi, ez viszonylag megnyugtatott a válaszod
36. moknika (válaszként erre: 35. - 50b5748a9e)
2010. márc. 11. 22:18
Két nappal a menstruáció előtt nem hiszem, hogy teherbe lehet esni. Lehetetlen!
2010. márc. 11. 20:18
Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem: január 3-án voltam utoljára együtt a párommal, és nem védekeztünk. Ennek ellenére 5-én megjött, és február 5-én is megjött, de most márciusban már nem...2 hete végeztem egy t.tesztet, de negatív lett. Viszonylag gyakorlott "tesztelősnek" mondhatom magam, rengeteg terhességi tesztet vettem már azóta, mióta szexuális életet élek, és idáig mindig mindegyik pontos volt - még akkor is, ha pozitív volt, akkor speciel 3-at is vettem- márkától, összegtől függetlenül....és én most mégis félek, mert már több, mint 10 éve nő vagyok, és nagyon ritka, rendkívüli esetekben (fogyókúra, stressz, calciumos/magnéziumos pezsgőtabletta esetén) van egy 1-4 napos csúszás... most viszont már 6 napot késik. Szerintetek mekkora esély van arra, hogy terhes vagyok?
2010. márc. 8. 21:41

sziasztok!


látom, hogy egy jó ideje nem volt itt senki sem (:

a lily terhességi teszttel végeztem el péntek reggel tesztet, egyértelműen negatív lett, és még aznap meg is jött... ugye akkor nem lehet gond? *-*

2009. júl. 10. 11:48
Nekem is 3 negativ tesztem volt, sőt az uh se mutatta meg 5 hetesen egy hét múlva kiderült két babát várok! Anna és Petra most másfél éves!!!
2009. júl. 9. 17:47
ha pozitív akkor tuti terhes vagy. Ha negatív, akkor is lehetsz, csak még nem termelődött annyi hcg hormon, hogy kimutassa, ezért ezt pár nap nmúlva ismételd
2009. febr. 12. 17:42
Sose használtam, bocs nem tudok segíteni.
2009. jan. 22. 21:26

Én a gabriell tesztet használtam mindkét terhességemnélNagyon megbizhatónak tartom!

De viszont több lánytól hallottam hogy a medilab többször mutat téves eredményt!Pozitív volt a lányok tesztje és nem voltak babások!A one step is jó teszt!

2009. jan. 22. 19:59
Nekem mikor kétségeim voltak a terhességet illetően, vettem egy tesztet, Lili. Negatív volt az eredmény. Pedig utólag kiderült már 2-4 hetes terhes voltam.
28. Reka0717 (válaszként erre: 26. - Nilona)
2009. jan. 22. 19:48
Én csináltam két tesztet,ami negatív lett.Az egyik a Lili,Szerintem elég megbízhatatlan.Ami bevált a One step.olcsó és egyszerűbb is mint a többi
2009. jan. 22. 19:33

Sziasztok!

Ha valakinek esetleg volt dolga Maria Romed nevű terhességi teszttel, legyen szíves leírni a tapasztalatait.

Köszönöm előre is a válaszokat!

26. nilona
2008. szept. 30. 18:34

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a medilab tesztem lehet tévesen volt negatív, mert még az nem tudta kimutatni a terhességet? Azt olvastam, hogy az "csak" a 8+3 naposat tudja kimutatni. Mert ezek szerint tévedhetett, mivel szombaton csináltam a tesztet, és kedden voltunk utoljára együtt a barátommal. Csináljak másik tesztet? Melyiket ajánljátok? A válaszokat előre köszönöm!

2008. szept. 30. 18:14
Nagyon drukkolok Neked,hogy pozitív legyen. Légyszi majd tájékoztass.
24. SünciBoglya (válaszként erre: 22. - Angyal 79)
2008. szept. 30. 15:19
Angyal, nekem ma eppen a negyedik nap keses van. Ma este hoz parom uj teszt(ek)et, igy holnap reggel ismet nekilendulok:) Majd meglatjuk. Minden esetre veszunk ilyet-is-olyat-is, valamelyik csak jo lesz :)
23. Heni86
2008. szept. 30. 11:03
Nekem eddig mindig a Gabriel vált be! Legutóbb 14 hete! :) 4 hetes babás voltam és már késő délután kimutatta! Másnap reggel a vizeletsugaras negatív lett valamiért!!!??? Utána többet nem próbáltam, inkább azonnal doki.
2008. szept. 30. 07:25
A mártogatós is kimutatja ha terhes vagy, cseppentős a Gabriel, és a vizeletsugarasok is jók , ha jó időbe végzed: Mennyit késik?
2008. szept. 30. 00:30

sziasztok:) Ha mar a teszteknel tartunk, melyik a megbizhato, mert a "martogatos" csalad tagjaval probalkoztam es negativ allandoan, pedig a mensim kesik...


Tehat milyen tipusu tesztet vegyek szerintetek? :)(holnap elso dolgom)

2008. jún. 12. 15:17

Sziasztok!

Én már egy jó pár hete úgy érzem magam mint egy lufi. Itt a nyár, a gatyáimba reggelente alig tudom belepréselni magam. 50 kilós lányként nekem ez nagyon furi érzés. Már a negyedik tesztnél tartok, ami negatív, viszont meg is jött, de azt kell mondjam, ez számomra nem egészen megnyugtató, mert mindig is rakoncátlankodott a mensim.


Volt valakinek hasonló tapasztalata?

2008. máj. 25. 22:24
Sziasztok! Két egyforma tesztet csináltam, mindkettő pozitív, de nem reggeli vizeletből. Mennyire hihetek benne? A menszeszem késett, és rövidebb is volt.
2008. máj. 25. 19:20
Engem nem vert át még egy teszt sem. Amikor pozítív volt, akkor terhes is voltam. Mindig a medinlab tesztet vettem.
17. Henyke (válaszként erre: 16. - Da5a93d992)
2008. máj. 25. 18:52
Szió!A nőgyógyásznál? Ott sajnos kiderült, hogy nincs baba. Elküldött hormonvizsgálatra, másnap el is mentem, annak az eredményét jövő hét végén tudom meg. Kiváncsi leszek.:-) Viszont még mindig nem jött meg a mensi, nem tudom mi ez. Úgy látszik egy hónap kimaradozik, mert lassan a következő lesz aktuális...
16. da5a93d992 (válaszként erre: 10. - Henyke)
2008. máj. 25. 18:34

Mi volt a dokinál??

Többieknél mi a helyzet??

15. pantir (válaszként erre: 14. - 486341e386)
2008. máj. 23. 05:39
Csak az a baj, hogy nem tudhatjuk, mióta áll ott. :-(
2008. máj. 22. 17:06
ha nem áll túl régóta a teszt a patikákban,szinte teljesen megbízhatóak!!
13. viki021 (válaszként erre: 1. - Pantir)
2008. máj. 20. 14:10
Szerintem ha a teszt pozitív akkor az tuti terhesség.(Azt mondják)Viszont a negatív eredményben nem szabad bízni.
12. pantir (válaszként erre: 10. - Henyke)
2008. máj. 20. 14:08
Ja! És ha jó a hír, ne felejtsd el tudatni ám! :-)
11. pantir (válaszként erre: 10. - Henyke)
2008. máj. 20. 14:06

Drukkolok Neked!!! :-)

Csak akkor van egy kis bökkenő, ha az ember ezt koránál fogva már nem jó hírnek, hanem katasztrófának tekinti. Így azért még nagyobb gáz a tesztek megbízhatatlansága.

10. Henyke
2008. máj. 20. 06:56
Sziasztok!Nekem ma van a 48. napom, és még nem jött meg. A harmadik teszttel próbálkozok, negatív eredménnyel. Azt hiszem, elegem van a tesztekből, holnap megyek a dokihoz, ott minden kiderül. Remélem jó hír lesz...:-))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook