Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pneumococcus "eltüntetése" fórum

Pneumococcus "eltüntetése" (beszélgetős fórum)


2015. okt. 11. 14:01

Sziasztok!

16 hónapos kisfiam 3 alkalommal került már kórházba asztmás hörghuruttal,mindhárom alkalommal a pneumococcus nevű baci fertőzte meg.Megkérdeztem a dokit,mi ez,amikor megkapta a védőoltást ez ellen.Erre azt válaszolták,hogy a védőoltás csak az agyhártyagyulladást és más veszélyesebb betegségegeket okozó alfaj ellen véd.Nem tudom,mégis mit tehetnék,hogy "kitiltsam" a kisfiam szervezetéből ezt a bacit.Immunrendszer megerősítésre gondoltam.Holnap beszélek a dokijával is,mert mostantól 1 évig flixotide szedését javasolták,hogy ne kerüljünk kórházba legalább.Ezen kívül inhaláló gépet és Berodualt is írnak neki,bár nem asztmás,azt mondják,elnövi valószínűleg.Lehet emellett vajon Béres cseppet szedni?Anyukám szerint annál nincs jobb.Ha van valakinek valami tapasztalata vagy ötlete,ossza meg,legyen szíves.Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook