Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megbízható használt kisautót keresek! Segítsetek! fórum

Megbízható használt kisautót keresek! Segítsetek! (beszélgetős fórum)

16. judit71 (válaszként erre: 14. - Bichi)
2015. okt. 17. 10:31
Szia, van egy alapösszegem, és mivel hitelt nem szeretnék felvenni, nagyon nem ugrálhatok. A felső határ 1,6-1,7 millió, de most még nincs ennyim. Ja és 5-6 éves autó kellene, meg egy jó adag szerencse és kitartás, hogy ilyet találok! :))))
15. judit71 (válaszként erre: 13. - Timycat)
2015. okt. 17. 10:27
Szia,köszi, ilyen véleményekre számtottam. Mg keresgetek, de abszolút képben van a Yaris, igaz, hogy 5-7 év körülit keresek bármilyen is sikerül.
14. Bichi (válaszként erre: 11. - Judit71)
2015. okt. 11. 22:01
Fontos infó lenne a válaszhoz, hogy mennyit tudsz még hozzátenni, mennyi pénzt szánsz rá
13. timycat (válaszként erre: 12. - Timycat)
2015. okt. 11. 20:04
Ja és 14 éve az én autóm, tehát van vele tapasztalatom ami abszolút pozitív. Városi autónak kiváló, gyakorlatilag fotoszintetizál, hiába elavult technológia mégis alig fogyaszt valamit, de persze nem is egy versenyautó.
12. timycat (válaszként erre: 8. - Judit71)
2015. okt. 11. 20:01
Én a yarisomra a minap ámultam rá, hogy már 14 éves :o Eddig akkumulátort kellett benne cserélni, féktárcsát, fékbetétet, egy izzót; meg természetesen ami az időszakos szervizeken van, de ennyi. Abszolút "szerviz-igénytelen" kisautó.
2015. okt. 11. 18:10
Köszi az eddigieket, de én olyan véleményeket szeretnék hallani, hogy aki a lent említett autótípusokat vezeti már évek óta, milyen tapasztalatai vannak. Vannak-e mondjuk gyakori,visszatérő problémák akár motorikusan, akár egyéb téren.
2015. okt. 11. 09:52
Nem turbós, benzines japán, német vagy cseh.
9. judit71 (válaszként erre: 7. - Csukamáj)
2015. okt. 11. 09:51
Szia, köszi a választ . A Corsa sem rossz, csak tartok tőle, hogy egy 5-6 évest nem tudnék megfizetni, még a mostani beszámításával sem! Még nézelődöm, csak addig is jó lenne tudni, hogy aki évek óta ugyanazt az autót vezeti, ilyen véleménye van róla.
8. judit71 (válaszként erre: 6. - Timycat)
2015. okt. 11. 09:49
Köszi, sokat számít a megbízhatóság, az én jelenlegimre ezt már nem tudom elmondani. Mindig van valami baja, és már unom. Ezért is kérek véleményeket Tőletek.
2015. okt. 11. 01:30
Opel corsa. Szerintem nézz utána. Tutira megbízható, nem kerül sokba a fenntartása, engem már jó régóta kiszolgál.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Judit71)
2015. okt. 10. 23:16
Yaris! Én is azt hajtok, imádom és észre sem veszem, hogy milyen vén lett alattam, csak tegnap a műszaki vizsga után döbbentem rá mikor átvettem a forgalmit... de nincs szívem lecserélni, amikor kaptam egy másik járgányt akkor is megtartottam és milyen jól tettem :)
2015. okt. 10. 18:28
Mindenképp toyotát. Szeretni fogod.
2015. okt. 10. 17:48
Köszi a hozzászólásokat. A Colt nekem is eszembe jutott, elvileg munkaautónak kellene, nem lenne gond a kicsi csomagtartó szofi.
2015. okt. 10. 17:06
mitsubishi colt, nagyon jók...egy hátulütője van pici csomagtarto.Ha nem akarsz 4 bőröndöt betuszkolni, elég. A fogyasztás meg baráti.
2015. okt. 10. 16:26

A Toyota Yarist nagyon dicsérik, hogy megbirzgató. Ritkán hibásodik állítólag. És a fogyasztása is kedvező.

A Suzihoz olcsó az alkatrész.

2015. okt. 10. 15:59

Sziasztok!

Jelenleg egy 2004-es 0,8 S Matizom van, de szeretném lecserélni egy 5-6 éves használt kisautóra. Nem tudom eldönteni, hogy milyen márka legyen, ami leginkább motorikusan megbízható, és nem túl magasak a fentartási költségek. Nissan Micrára, Toyota Yarisra, vagy az újabb Suzuki Swiftre gondoltam, max 60-70 lóerősre.

Abban kérnék segítséget, hogy aki ilyen autót vezet már régóta, mi a véleménye, mennyire van vele megelégedve, ajánlja egy hosszabb távra megvenni. Köszi előre is, ha valaki segít.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook