Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből tudhatom, hogy tetszem egy fiúnak? fórum

Miből tudhatom, hogy tetszem egy fiúnak? (tudásbázis kérdés)


11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Agnetalie92)
2015. okt. 15. 10:10
küldj neki jeleket te is, lehet csak nem mer kezdeményezni.
2015. okt. 14. 14:38
ez engem is foglalkoztat, most aktuális nekem is... nem lehet eldönteni, hogy tetszem neki, és hogy mikor tenne valamit, közeledést (?)
2015. okt. 13. 01:24
Nem véletlenül mondják, ha egy pasi akar valamit, tesz is valamit. Előbb-utóbb. Kérdés, mikor?):
8. kristo_f (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2015. okt. 11. 10:03

Régi udvarias világ volt az még


"Beszélgessetek."

Gyere ki beszélgetni, mondja a diszkóban a srác

Dehát esik az eső, válaszol a lány

Majd a cipőmre térdelsz!

2015. okt. 10. 13:59

Személyesen kell lépned.

Ha tudod, hogy ő miben jó, vagy miben jobb nálad - abban kérj tőle segítséget. Nyilván van olyan problémád, amit egyedül nehezen oldasz meg, ő pedig ért hozzá.


Aztán remélhetőleg nem leszel hálátlan: hívd meg valahova pl. ebédelni. Ott majd lehet beszélgetni is.

2015. okt. 10. 13:56
2015. okt. 10. 06:11
Nem tudni kell,hanem érezni.
2015. okt. 10. 05:23
Annyira ismerős helyzet. Én is úgy vagyok vele, hogy nem tudom eldönteni, hogy csak barátként tekint rám vagy van benne valami több is. Mondjuk arra gondolok, hogy az évek alatt csak nyilatkozott volna, ha akarna valamit. Nem igazán találkoztam eddig nem parasztkodó, kedves, udvarias fiúkkal, úgyhogy attól félek, nehogy az tévesszen meg, hogy ő meg ilyen.
2015. okt. 9. 23:58

A mi időnkben még onnan lehetett tudni, ahogy ránk néztek...ahogy a közelünkbe akartak férkőzni, meghívtak sütire, moziba, beszélgettünk...



manapság -gondolom- abból, ha megbök a fészen és lájkolja a kommented.......



Beszélgessetek.

2015. okt. 9. 23:01
Szemezik veled, ha tetszik te is szemezel vele, keresi a társaságod, elhiv randizni.
2015. okt. 9. 22:50

Soha sem tudom eldönteni, hogy szimpatikus vagyok, tetszem, vagy csak közvetlen a pasi és azért kedves.

Honnan tudhatom, ha tetszem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook