Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a VARICOFIX gélről? fórum

Mik a tapasztalatok a VARICOFIX gélről? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 19. 18:28

Allitolag a legujabb csodaszer visszerekre a Varikosette krem. Ismeri valaki???

Mik a tapasztalatok???

Azt mondjak, hogy nyugaton ket eve a piacon van es sikeresen eltavolitja a visszereket.

24. Liliana1973 (válaszként erre: 1. - Vami444)
2016. aug. 15. 09:07

Sajnálom, hogy nem néztem be ide akkor, amikor a terméket rendeltem. Általában elővigyázatos vagyok, és utánaolvasok a dolgoknak, mielőtt rendelek ... sajnos most bedőltem.

Nem részletezném hosszan: a topicban említett terméket nem ajánlatos megvenni, nincs haszna(sőt, még rosszabb lett a lábam), reklamációmra az ügyfélszolgálat megígérte, hogy jelentkezik ... hát nem tette). Csak azért írtam, hátha ezzel megóvok mást. üdv mindenkinek

23. jeti
2016. ápr. 15. 10:24
Ekkora átverést! Nem semmi!
2016. febr. 13. 11:10
Lányok! Küldjetek egy képet a visszeres lábatokról! Én a KÉPRŐL 3 perc alatt eltüntetem visszereket! Készítek Nektek egy "ELŐTTE" és egy "UTÁNA" képet és egy óra múlva Ti is árulhattok libazsírt tubusban tízezrekért. Grafikai program és erkölcsi tartás kérdése. Nehogy bedőljetek már ilyen csodaszereket áruló cégeknek!
2016. febr. 11. 12:47

A honlappal, ahol a Varicofix megrendelhető az alábbi problémák vanna:

- a cég egy amerikai postafiókra van bejelentve

- nincs magyar vagy EU adószám feltüntetve

- a 10 napos visszaküldési feltételek nem felelnek meg a magyar jogszabálynak

- nem lehet tudni, hogy mekkora adag krémet fognak küldeni (akár 1 grammot is küldhetnek)

- megrendeléskor rögzíthetik a számítógéped IP címét és egyéb adatait, miközben Te még azt sem tudod, hogy melyik országból jön a csomagod.

A többi hozzászóló tapasztalatai alapján a krém kb. 1 hétig elég vagyis egy éves kezelés 520.000 Ft lenne. Azt ugye nem gondolja senki, hogy egy tubus krém végleg megoldja a problémát?

Tuti lehúzás, még akkor is ha a krém egyébként hatásos lenne.

Winetou szerint a belülről rohadó fát kívülről is fel lehet ismerni, szerintem ez a kampány egy rothadó kapitalista lehúzás.

20. kezeri
2016. febr. 8. 09:16

Én is rendeltem visszeres lábamra varicoFix krémet. Tapasztalatomat meg szeretném osztani.

Hirdetések sok szépet írnak e csodaszerről, hogy pár nap alatt /5nap/ eltünteti a kitüremkedett visszereket. Kezdjük először is a tubussal: dobozon 75 ml töltősúlyról közöl, de egy másik hirdetésben már csak 30 ml van írva amit én is észre vettem, mert ha naponta kétszer kenem be vékonyan ahogy írja a kezelési utasítás talán egy hétre sem elég. /Itt vissza köszön az öt nap/ Eredmény semmi. Még a halvány ereket sem tünteti el. Amit azért le kell írni, hogy kellemes a lábnak, de csak addig míg a krém be nem szívódik. Az is igaz, hogy gyorsan beszívódik. Ezt az érzésért sokkal olcsóbb krémmel is el érhetem. Ha több tubus kell a gyógyuláshoz akkor ezt mért nem közlik. 10 ezer forint ilyen kevés krémért és ilyen eredményért…. Nem hiszem el, hogy a képek is ugyan azon lábakról készültek. Összegzés képen azt tudom mondani, hogy tapasztalatom után sajnos azt kell írnom, hogy átverés.

2016. febr. 2. 08:21
Sziasztok! Én kb 2 hete vettem meg a krémet szintén a neten. Mivel az én lábamat már műteni kéne így úgy éreztem nincs vesztenivalóm. És ok 1 hét alatt nem tűnt el semmi,DE sokkal szebbek a viszereim, nem duzzadnak ki estére sem, és a hajszálerek közül jónéhány eltűnt és a lábfájdalmam is megszűnt. Szóval ha nem csodára vártok, hanem eredményre akkor az valóban van. Nem bántam meg, hogy megvettem! Amerikai a termék, tehát ott biztos potom áron lenne beszerezhető, de le van védve a honlap így mi Magyarországon csak így tudjuk megrendelni:-(.
18. hpkati
2016. febr. 2. 07:58
Sziasztok! Kisfiamnak(9éves), nagyon viszeresek a lábai. Kíváncsi lennék a tapasztalaitokra. Letelt a 2 hét, történt válzozás?
2016. jan. 13. 10:48

Sziasztok!


Nekem ma megérkezik, csak azért rendeltem meg mert elakarom dönteni, hogy ez most kamu vagy nem.Elég látványos a lábamon lévő visszér,így hamar kiderül mit is ér.

Jelentkezem két hét múlva a valóságról.

:)

2016. jan. 11. 16:24
Sziasztok! Én találtam egy teát, amelyet eredetileg a szervezet salaktanítása és fogyás céljából próbáltam ki. Be is vált, és nem számitottam rá, de kettő nap után elmúltak a viszér panaszaim több mint 10 év után. Nincs lábfájdalom, semmi.. :) gyógyszertárban, drogériában is lehet kapni, 800 ft körül van filtetes kiszerelésben. Maté tea a neve, emellett számos jó hatása van! Olvassatok utána a neten! 😊
15. 776a2255db (válaszként erre: 14. - MézgaAladár)
2016. jan. 9. 20:21
Ugye tudod, hogy nem muszáj átvenned??? Ha már átvetted, elvlleg visszaküldheted...
2015. dec. 27. 13:19
Majd beszámolok az eredményről :-D :-D előtte-utána fényképpel :) :-DDD bruhahah..a fenébe! :-O :-(
2015. dec. 27. 13:17
Nahát! Én is elég szkeptikus és körültekintő szoktam lenni, de ennek beugrottam :-( Tegnap rendeltem meg :-((..betudom a figyelmetlenségemet, hogy több hete már beteg vagyok..:-( Pedig mindennek százszor utána szoktam járni :-( El is ment a kedvem tőle...napokon belül hozzák, kidobom a 10 ezer ft-omat :-(((
2015. dec. 16. 22:56

Egy zseniális termék olyan szempontból, hogy valótlan hozzászólásokkal, valótlan blogon, nem létező orvosokkal el tudja adni a terméket, az orvosoktól való félelmünkre és a csodaszerben való hitre apellálva.


Boltban nem kapható, nem bevizsgált csodaszer... ha működne, nem kellene megtévesztéssel hirdetnie saját magát... a valós tapasztalatot nem merjük megosztani, mert akkor bevallanánk, hogy átvertek... (Maria36 kivétel ;-) Köszönjük!

11. zsu49
2015. dec. 15. 14:07
Sajnos annyi az átverés, hogy az ember már semmit nem mer kipróbálni, mert horribilis összegért, kamu dolgokat árulnak! Szégyen gyalázat ez a rengeteg átverős cucc!
2015. dec. 8. 15:18
Egy hete használom reggel és este is, de nekem semmit nem használ. Nem hűsít, nem csillapítja a fájdalmat és felesleges pénzkidobásnak tartom.
9. Bachura (válaszként erre: 1. - Vami444)
2015. nov. 11. 01:11

szia!

A varicofix nekem bevált. Sokat javultak a visszereim.

2015. nov. 11. 01:10
Én megrendeltem a terméket és hihetetlenül sokat javultak a visszereim. Talán sikerül megúsznom a műtétet. Ha valaki kérdezni szeretne, írjon bátran, szívesen válaszolok.
7. Moyo (válaszként erre: 5. - Zsokake)
2015. okt. 29. 23:47
Zsokake, szóról szóra ugyanezt végig játszottam amit te és ugyanarra az eredményre jutottam. Nem létez személyek dicsérik az oldalukon. Nagy kamu az egész.
2015. okt. 26. 13:34
Gondoltam, hogy kamu!!!!!
2015. okt. 18. 09:54

Mivel én is szeretnék csodát a viszereimre;elolvastam a gél reklámszövegét. Igazán figyelemfelkeltő. Egy hét alatt óriási változást ígér! Szupeeer! Kétségeim vannak, de hát csodaváró vagyok, nem? Megnézem a véleményeket. Mindenki áradozik. Már látom csodás lábaimat miniszoknyában! Próbálom a hozzászólók face profilját megnyitni. Egyiket sem lehet. Bizti csak be van másolva, gondolom én. Rákeresek, 3. után feladom.

Ellátogatok a gél honlapjára. Két magyar doki is odavan ezért a cuccért. Ok! Google, nevek beír, az eredmény persze nulla. Ja, nem! Szepesi Viktorra hoz találatot, a Wellhello-val kapcsolatban.

Ennyit erről a 30ml 10.000ért kétes eredetű szetyemotyáról.

Mindenki eldöntheti, ad-e ezért ennyit.

Ém maradok a vadgesztenye krémnél, ami legalább a kisebbeket eltüntette.

4. Lesley58 (válaszként erre: 3. - Miki_fm)
2015. okt. 17. 17:08
Most, hogy lattam a magyar oldalon is ugyanazokat a szemelyeket a magyar oldalon magyer nevekkel, a cseh oldalon cseh nevekkel es az amerikain amerikai nevekkel , van egy kis ketsegem a gel felol, de azert szeretnem kiprobalni. En pillanatnyilag kulfoldon ( Angliaban ) tartozkodom es nem tudom megrendelni sehonnan.
2015. okt. 17. 15:21

[link]

ezen az oldalon meg tudod rendelni.

Az eredmény engem is érdekelne.

2. Lesley58 (válaszként erre: 1. - Vami444)
2015. okt. 17. 11:57

Szia! Mivel engem is erdekel a tema talan tudok segiteni. Kuldok egy linket. Csehorszagban kaphato a gel. Tudom a nyelv talan gond de a kepek magukert beszelnek. Az en gondom hogy nem tudom megrendelni sem a cseh sem az amerikai oldalrol online. Te hozza tudsz jutni?? Honnan ha nem titok! En mindenkepp szeretnem kiprobalni. Orulok ha segithettem egy picit. Udv.... Laci


[link]

2015. okt. 9. 19:14
Kérdezném, hogy vannak e ezzel kapcsolatos tapasztalatok? Viszerekre ajánlják, ha ismeri valaki!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook