Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A laptopom bizonyos betűk helyett csak számokat ír, mit lehet tenni? fórum

A laptopom bizonyos betűk helyett csak számokat ír, mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Murva)
2015. okt. 7. 21:52

Hm!

A NumLocknak mi köze hogy az alfabet helyett számokat ir?

2015. okt. 7. 21:05
Köszi,meg volt nyomva a numero bill.
2015. okt. 7. 13:38
QWERTZ ezek a betűk láthatóak és 9 betű helyett ír szamokat,mélkjpoiu és a számok helyett nem ír betűket,nem lehet,hogy csak valamit elnyomtam rajta?
2015. okt. 7. 13:22
Pontositok: a billentyűkiosztásra gondoltam, tehát a kérdés az, hogy láthatók-e magyar betűk (á, é, í ö, ő, ü, ű) a billentyűzeten vagy nem, és hogy a felső sorban jobbról mi az első 6 betű: QWERTY, QWERTZ, AZERTY, stb.
2015. okt. 7. 12:37

Ezt - illetve a forditottját, hogy pl. a 0 helyett betűt ir - általában akkor szokta csinálni, ha a billentyűzet alapbeállitása nem magyar nyelvű. Jó lenne tudni, melyik betűk helyett ir számokat, és hogy magyar nyelvű-e a billentyűzet.


(Bocs a rövid i-kért, én meg egy olyan billentyűzettel irok, ami alaphelyzetben angol nyelvű, és magyar nyelvre átállitva sem tudok vele hosszú i-t irni :) )

2015. okt. 7. 12:08
A laptopom bizonyos betűk helyett csak szamokat ír valaki tudja mit kellene csinálnom,hogy ne számokat írjon.Megszaámoltam 9 betűt nem ír.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook