Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek olyan arc tonikot, ami nem szárítja a bőrt? fórum

Ismertek olyan arc tonikot, ami nem szárítja a bőrt? (tudásbázis kérdés)


16. Misaki Itó (válaszként erre: 15. - Grizus)
2015. okt. 7. 09:43

Hopp,nekem éppen van mind a kettő a spájzban.:)

Leírnád,hogy hogy kell használni?

Csak simán és kész?

15. grizus (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2015. okt. 7. 04:31
A rózsavíz jó, én is használom, de inkább a Chtoura Garden-ét ajánlom, mert az csak sima virágvíz, nincs benne semmi hozzáadott káros anyag. Van narancsvirágvíz is, igazából mindegy melyik. Ami még tetszik és egyszer talán veszek, az a Yamuna zsályás tonikja.
2015. okt. 6. 22:48
Nekem az Oriflame Pure Nature Aloe Vera & Arnica extract vált be, ami nem szárít.
2015. okt. 6. 20:31
Balea tonik érzékeny bőrre... nekem bevált! Alkoholmentes, egyáltalán nem szárít és az illata nagyon kellemes.
2015. okt. 6. 16:28
Köszönöm szépen nektek a tanácsokat! A Happyskint többen is írtátok, megnéztem a honlapot, és tényleg jó árban van, és az összetételei is bíztatóak. Ki fogom próbálni.
2015. okt. 6. 16:28

Érzékeny bőrre nem jó sem a garnier sem a himalaya.

Az előbbi akkora egy hulladék,hogy csodálom,hogy van olyan akinek bejön...

Ami nekem valóban bevált,az a hauschka tonikja,nem a legolcsóbb,de kb 3 hónapra elég,és nem műanyag.

A bioláról is nagyon jókat hallottam...

2015. okt. 6. 16:17
én is garnierrel próbálkoztam meg utoljára clean&clearrel, nem igazán vált be. amúgy szerintem ha érzékeny a bőröd és könnyen kiszárad akkor tényleg valami natúr tonikot kellene használnod. de még én is keresem a tutit :D mondjuk a happyskinről már hallottam több helyen is, egy csajszi a blogjában le is tesztelte és csak jókat írt róla. szerintem én azt fogom most kipróbálni, ha végre elfogy a másik, mert nem olyan drága és elég biztató hogy csak természetes anyagok vannak benne...
2015. okt. 6. 15:16
Szerintem natúr kozmetikumot próbálj ki!Én a Happyskin Jade tonikját használom. Aloe vera és rózsavíz is van benne. Nekem nagyon bevált! Nem szárít!
8. jujujo (válaszként erre: 1. - Sz_reka)
2015. okt. 6. 15:05
Ajánlom a Biola tonikjait, ami egy magyar, bio- és natúrkozmetikumcsalád. Arctípus szerint be kell lőni, melyik lenne neked a jó. :)
7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Sz_reka)
2015. okt. 6. 14:52
Lady Stella Oliva Beauty -család. :)))
2015. okt. 6. 14:27
a Douglas-ban kapható a Himalaya termékcsalád, a tonikja is nagyon jó, nem szárít
5. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Sz_reka)
2015. okt. 6. 12:58
garnier,az egyik legjobb márka,ami létezik!még a sminklemosója se szárít,nemhogy a tonikja!
4. 123e772adb (válaszként erre: 1. - Sz_reka)
2015. okt. 6. 12:39
Nekem sem jött be a micellás víz.
2015. okt. 6. 12:31
Nekem a Garnier Essentials Sensitive nyugtató tonik vált be, általában 999 Ft, de legutóbb akciósan 699 Ft-ért vettem.
2015. okt. 6. 12:00
Dabur rózsavíz, 750 ft. évek óta azt használom. Szinte minden bioüzletben kapható, ha budapesti vagy, ajánlom a Wesselényi utcában a Szép Kis Indina üzletet.
2015. okt. 6. 11:57
Sziasztok! Tudna valaki olyan arc tonikot ajánlani, ami nem szárítj a bőrt? Balea és Vichy nem vált be, és a sokat ígért micellás vizek sem, főleg annyi pénzért...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook