Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell körtéből gyümölcslevet készíteni? fórum

Hogyan kell körtéből gyümölcslevet készíteni? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 6. 11:23
Köszönöm :)
2015. okt. 6. 10:25

Ha jó leveses a körte, akkor gyümölcscentrifuga.

Ha nem, akkor smoothie : felturmixolod vízzel vagy alma, narancs vagy más gyümölcslével.

Lehet hozzá tenni egy csöpp cirtomlevet, vagy egy fél csipetnyi citromhéjat, vanilliáscukrot, fahéjat, kardamont, gyömbért, mézet, és az ötletek háza végtelen...

2015. okt. 6. 10:15
Gyümölcslé? Sztem hámozd meg, aztán turmixold le, és kis víz hozzá...Ha a körte elég édes, nem kell hozzá cukor.
2015. okt. 6. 10:07
Azonnali fogyasztásra gyümölcscentrifugával csinálnám. Esetleg vegyesen más gyümölcsökkel.
2015. okt. 6. 10:04
körte, víz, cukor, citromlé
5. bnedora (válaszként erre: 2. - Csenge_)
2015. okt. 6. 10:00

google?


[link]

2015. okt. 6. 09:59
Akár vízzel,akár tejjel is készítheted,a fűszerek fahéj stb,mint normál gyümi leveshez,cukor szintén.
3. aac131dc75 (válaszként erre: 2. - Csenge_)
2015. okt. 6. 09:57

Most gyümilevest szeretnél vagy krémlevest?


Én megpucolva vízben fel szoktam tenni főzni,cukorral szegfűszeggel és fahéjjal.MAjd a végén vagy behabarom vagy vaníliás pudingporral sűrítem.


A krémlevest ugyanígy és a végén botmixer.

2015. okt. 6. 09:54

Nem olyanra gondolok, amit hosszabb időre elteszünk főzéssel, hanem amit azonnal fogyasztunk.

Összeturmixolom a körtét, és mi kell hozzá? Vizet kell hozzáönteni? Valami "fűszer"? Cukor?

2015. okt. 6. 09:54
Hogyan kell körtéből gyümölcslevet készíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook