Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Télen mivel etessek egy görögteknőst?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Programajánlat, utazás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. mzoli732017-11-07 22:03
Sziasztok!

Készülőben egy új weblap, minden ami a görögteknősökkel kapcsolatos.

A görögteknős tartása, gondozása, teleltetése. Hasznos tanácsok egyenesen a görögteknős tenyésztőtől.

[link]

Olvassátok szeretettel ;-)

7. marlenka702015-10-06 15:12
Köszönöm. Ma vettem kálcium port a patikában azzal fogom szórni az ételét. A lámpával várok mert igérték ahonnét elhoztuk a békát, hogy odaadják azt is. Ma adtam répát reszelve de meg sem kóstolta. Tegnap sokat mozgott és szinte egész nap evett, ma szinte egész nap alszik :-(

6. Vigyorex62015-10-05 22:20
Vásárolj vitaminport, és porozd az ételét.
Próbálhatsz almát, körtét, egyéb gyümölcsöket. Lényeg, hogy kevesebbet, mint zöldséget.
Szerezzetek be UV lámpát.

5. andi60202015-10-05 21:05
Én nem adtam neki sütőtököt.
De pl sárgarépát igen, mégpedig reszelve. Gondolom a tök is mehet úgy.
(válasz marlenka70 4. hozzászólására)

4. marlenka702015-10-05 20:53
És a sütőtököt nyersen kapta?
(válasz andi6020 3. hozzászólására)

3. andi60202015-10-05 20:26
Télen saláta, paradicsom, főtt tojás keverékével etet(t)em.

2. marlenka702015-10-05 20:00
Tegnap állított haza a lányom egy ilyen teknőssel. Ékszerteknősünk már 10 éve van, de a Görög még ujdonság. Etetéssel, tartással merül fel néhány kérdésem. Persze a neten is szétnéztem már ez ügyben. A sütőtököt nyersen kaphatja vagy sütve? Reszelve vagy pici szeletekben? A tyukhurt, cukkinit, utifüvet, uborkát nem eszi meg a miénk. A lóhere, és a pitypang a kedvence. Télen honnét lehet ilyesmit beszerezni? Ültessek virágcserépbe és neveljem a lakásba, vagy hogy szoktátok?

1. marlenka702015-10-05 19:55
Görgteknős van itt valakinek?