Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mensmentisben hogy működnek a dolgok? fórum

Mensmentisben hogy működnek a dolgok? (tudásbázis kérdés)


4. globus (válaszként erre: 1. - Katalin0011)
2015. nov. 1. 19:19
Van lent egy portás, megkérdezi, hova mennél. Felküld a másodikra, lift van. Nem kell kopogni :) Van recepciós, elindítja a bejelentkezésedet, leülsz és vársz. Közben felderítheted, hogy melyik az orvosod ajtaja. Szólítanak, ha sorra kerülsz. Én utólag fizettem, kifelé jövet.
3. Emi25 (válaszként erre: 1. - Katalin0011)
2015. nov. 1. 17:56

Szia!Voltál a mensmentisbe?

Mik a tapasztalatok?

Nagyon izgulok.

Te milyen probléma miatt mentél?

Voltak leleteid vagy ott küldenek el még vizsgálatokra?

Milyen értékek voltak a leleteden?

Kaptál gyógyszert?

Írnak ott fel gyógyszert vagy csak javaslatot tesznek?

Nagyon izgulok tényleg.

Remélem kedvesek ott.

2. blood83 (válaszként erre: 1. - Katalin0011)
2015. okt. 5. 10:36
Van bent recepcios. Ki kellett toltenem egy papirt,idore hivott a doki. Mikor kijottem akkor kellett fizetni a recepcion kaptam szlat is. At kuldtek laborra az a masik epuletben volt de azt is az elsobe fizettem ki
2015. okt. 5. 10:19
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi , hogy a mensmentisben , hogy működnek a dolgok? Endokriológiára kell mennem. Azt tudok , hogy a fehérvári út 85 szám alatt van. Bemegyek lent az üvegajtón és lesz ott valami recepciós vagy csak a második emeleten lesz? Gondolom be kell nála jelentkezni. Sok helyen kint kell fizetni nem az orvosnál , itt hogy van? Itt az orvosnál fizetek bent vagy kint kell a recepciósnál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook