Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Távfűtés beindításáig milyen kiegészítő fűtést ajánlanátok? fórum

Távfűtés beindításáig milyen kiegészítő fűtést ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


7. andi0113 (válaszként erre: 5. - Klarisszima)
2015. okt. 2. 18:36
De jó nektek!Nálunk lapít mindenki...
6. Kilimcs (válaszként erre: 1. - Andi0113)
2015. okt. 2. 08:22

nekünk egylégteresíthető a lakás, ha kinyitjuk az összes ajtót, így befőti a hősugárzó is. (ventillátor, hűt fűt, jóhelyre be van gyógyítva a lakásba, így tényleg tudunk vele fűteni kis áramköltséggel)


amúgy közösképviselőn keresztül lehet nálunk bekapcsoltatni... Itt ahol lakom, van ahol már két hete van fűtés, van ahol nincs, nekünk tegnap kapcsolták be, mert már többen vertük a tamtamot. (azért engem picit tud bosszantani, hogy duplán fizetek ilyenkor...)

2015. okt. 2. 08:03
nálunk már majdnem két hete megy a fűtés. a lakóközösségnek kell kérni, és bekapcsolják.
4. globus (válaszként erre: 3. - Andi0113)
2015. okt. 2. 07:48
Ha a lakóközösség többsége kéri, bármikor befűtenek.
2015. okt. 2. 07:40
Én úgy tudtam okt.15től már lesz fűtés...az ablakok milyenek nálatok?Nálunk régiek,a hétvégén szeretném szivacsos szalaggal szigetelni.Olajradiátorunk van,de nem jelent túl sokat.( az áramszámlára is kíváncsi leszek,bár kb nap 2 órát használjuk)
2015. okt. 2. 06:40

Nekünk ventilátor van,ami hűt is fűt is,mellette meg felöltözöm (amúgy ne aggódj hétvégére 24 fok is lesz).

Nálunk a hivatalos fűtési szezon november 1 után kezdődik,de ha 5 egymást követő nap után 15 fok alatt van a hőmérséklet hamarabb bekapcsolják,viszont ha 20 fölött van októberben így nyilván kitolódik a szezonkezdés.

A szomszéd néni hála mindent elintéz (Magdi anyus 2),tavaly pl. elég elég hamar hideg lett és ment és kijárta, így október vége felé már meleg volt lakás.

2015. okt. 2. 06:19
Sziasztok!Ez az első őszünk távfűtéses lakásunkban.Fűtés még nincs,hideg viszont van :( Ki hogy fűt ilyen helyzetben?Olajradiátor,biokandalló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook