Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Autizmus-Ápolási díj és minden más fórum

Autizmus-Ápolási díj és minden más (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Autizmus - Naná, hogy Esőember!

2015. szept. 30. 12:59

Sziasztok!

Körölnéztem a portálon és azt láttam, hogy autizmus és áplási díj témában sem igazán vannak fórumok. Ápolási díj témában arról beszélgetnek, hogy melyik térségbe mikor utalják küldik, hiába kérdeztem nem kaptam választ.

Szeretném ha a saját tapasztalatainkat összegyűjtenénk és ezzel segítenénk egymásnak!

Nekem 15 éves (beszélő) autista fiam van. 3,5 évesen diagnosztizálták, azóta megéltünk sok mindent. 2015.06.10.-én igényletem utána ápolási díjat azóta egy újabb kálváriát járunk ezzel kapcsolatban. Jelenleg másodfokon van az ügyünk, amit eddig tapasztaltam vagy megtudtam szívesen adom át másnak is, mert bizony a hivatalokban gőzük sincs mi az autizmus és szerinttük, ha nem kell elkísérni wc-re és egyedül tud zuhanyozni akkor önálló a gyermek. Tudnék hosszasan mesélni, de most itt nem teszem. Szeritnem az is nagyon jó, ha van egy hely ahol megvitathatjuk egymással a problémákat.

Szép napot Nektek!

Viki


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook