Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Antidepresszánstól idegen érzés fórum

Antidepresszánstól idegen érzés (beszélgetős fórum)


1 2
2021. máj. 25. 14:00
Segítséget szeretnék kérni, nektek elmúltak ezek az érzések, mennyi idő alatt? Olyan furcsán érzem magam 2 szem antidepresszánstól mintha nemis én lennék, furcsán érzékelem a világot, a családomat nincsenek érzéseim. Kérlek ha valakinek elmúlt, nyugtasson meg mert ez kibírhatatlan.
33. Hold99 (válaszként erre: 23. - Grizus)
2016. jan. 2. 11:26
Én Szendi Gábor írásait szélsőségesnek tartom. Ugyanilyen szélsőséges gondolkodás véleményem szerint minden tünetet biokémiai zűrzavar eredményének tekinteni. Sok orvos gondolkodik így és még egy adott élethelyzetben normálisnak tekinthető reakciót (pl. éhezik valaki és emiatt rossz a kedve, aggódik vagy önelfodadási problémája van stb) is gyógyszerrel kezel.
32. Hold99 (válaszként erre: 23. - Grizus)
2016. jan. 2. 11:01
Én többfélét szedtem. Volt, ami nem hatott és olyan is, amitől jobban lettem. Megoldotta az alvásproblémám és javult az étvágyam.
2016. jan. 2. 08:25
Aki érintett, az írjon.
2016. jan. 2. 01:20

Kezdjetek szedni B1 vitamint. Nagyon jó az idegrendszer működésére. Én is nemrég olvastam és azóta szedem.


Valamint, ami nekem jót (csakis a magam nevében beszélek), az a Valeriana Night: citromfű kivonat, komló, golgotavirág és macskagyökér kivonata van benne. Ezt ugye éjszakára javasolják szedni, de én reggel is szoktam néha belőle bevenni.

29. Hold99 (válaszként erre: 1. - Ketiperri)
2016. jan. 2. 00:37
Ez az érzés tünet és mellékhatás is lehet...
28. Hold99 (válaszként erre: 13. - Ketiperri)
2016. jan. 2. 00:35
Évekig szedtem, de ilyet sosem tapasztaltam.
27. Hold99 (válaszként erre: 17. - Channa*)
2016. jan. 2. 00:34
A gyógyszer nem veszi át az irányítást. Nem lesz tőle akaratától megfosztott lény.
2016. jan. 1. 23:13
Sziasztok! Az antidepresszáns maradandó károsodásaival kapcsolatban (szexuális diszfunkció, érzelmi üresség, stb) indul egy kutatás, január 8-ig lehet rá jelentkezni, aki érintett és érdekli, privétban elküldöm a részleteket.
25. grizus (válaszként erre: 24. - Ketiperri)
2015. okt. 13. 00:52
Elvileg most is szedhetném, mivel ezeket írják fel pánikra, nekem meg az elő-előjön ma is. Tök tévút az egész. Nem múlik el azonnal, hiszen ezek a szerek hetekig-hónapokig ürülnek. Próbáld ki a homeopátiás szereket, azt nem mondanám, hogy nagyon bevált, de valamit használ. Keress alternatív módszereket és főleg próbáld megérteni, mi bajod van magaddal, az életeddel, önismeret nélkül semmiféle lelki nyavajából nem lehet kijönni.
2015. okt. 7. 23:32
Te szedtel ilyet? Mar utanaolvastam es abba is hagytam de még nem akar elmulni :-(
23. grizus
2015. okt. 6. 02:33
Persze, ezeket a szereket alapvetően azért gyártják, hogy idegennek érezd magad. Nem hülyéskedek, tök komoly. Ajánlom Szendi Gábor cikkeit a kérdésben.
2015. okt. 2. 19:14
Valaki más tapasztalat?
2015. szept. 29. 21:30
Igen én is látok embereket akik évek óta szedik és észre se lehet rajtuk venni. Nekem valahogy nagyon nem szereti az agyam, amit meg is értek, tényleg kukába való.
20. neomama (válaszként erre: 17. - Channa*)
2015. szept. 29. 21:27
Van akinek jo a gyogyszer. Sot, gyogyszer nelkul nem tud letezni sem. Minden ember maskeppen reagal ra.
19. 2ab16d5612 (válaszként erre: 13. - Ketiperri)
2015. szept. 29. 21:19
Hát én ilyen vagyok gyógyszer nélkül amióta az eszem tudom. Szóval értelek. Bár nekem ez nem rossz. Ez az ugymond idegen érzes. Megtanultam eljátszani bizonyos érzelmeket idővel már rutinosan megy.
2015. szept. 29. 21:18
Én sem akartam szedni, csak már nagyon rosszul voltam és kórházba kerültem, de ez hosszú :) na mindegy, elvileg kb 2 hét mire kiürül a szervezetből, remélem akkorra már visszatérek az életbe :) már most is jobb hogy 4 napja nem szedem...
2015. szept. 29. 20:59

De miért szeditek?

Nem teljesen értem még mindig, ami azért lehet, mert nincs ilyen problémám.

Én sosem szednék be még nyugtatót sem. Nem szeretem, ha átveszi valaki az irányítást a testem felett:D

2015. szept. 29. 20:55
De amikor abbahagytam, már az első nap visszatért belém az élet, kész felüdülés volt.
15. MZsanett (válaszként erre: 13. - Ketiperri)
2015. szept. 29. 20:55
Én is szedtem ilyet, nem tudtam érezni, csak gondolkodni, nagyon gáz volt, az orvos meg csak emelte az adagot. Egy idő után meguntam, kidobtam a kukába az egészet és azóta soha többet nem szedek antidepresszánst. Nem oldotta meg a problémámat.
14. MZsanett (válaszként erre: 1. - Ketiperri)
2015. szept. 29. 20:53
Velem akkor volt ez, amikor hangulatjavítót szedtem még régen. Pár hónapig szedtem, ráadásul pont karácsony ideje alatt és amikor abbahagytam, üresség érzés fogott el. Nem tudom, mennyi idő alatt ürülnek ki a szervezetből ezek, de szerintem akkor fog elmúlni.
2015. szept. 29. 20:48
addig jó amíg nem tudod milyen :) konkrétabban: nincsenek érzelmeim, csak gondolataim. mintha más ember lennék mint aki eddig voltam. egy megváltozott tudatállapot. szörnyű! nem értem hogy tudják annyian szedni, bár gondolom ez nem mindenkinél jelentkezik.
2015. szept. 29. 20:45

Olyasmi, mint amikor UFO-nak erzed magad az emberek kozott.(Hiaba ismerosok vagy akar csaladtagok.)

Mas vagy, mintha nem is ember.

2015. szept. 29. 20:21
Milyen az az idegen érzés?
2015. szept. 29. 19:01
Köszönöm mindenkinek! :) É
9. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 7. - Ketiperri)
2015. szept. 29. 18:50
Méz, csokoládé! A Cntrum Silver jó kiegészítés a téli idôszakban.
8. neomama (válaszként erre: 5. - Ketiperri)
2015. szept. 29. 18:41

Olvass bele a "Nyugalom szigete" naplomba (ha van kedved). Az elso kb. 100 bejegyzes arrol szol amikor elhagytam a gyogyszert. Miket gondoltam, mikent kinlodtam. Talan ad 1-2 hasznos otletet, vagy talan magadra ismersz 1-1 gondolatomban es nem erzed majd magad annyira egyedul a sziuacioddal.

Bar az en esetem kicsit mas volt, mert nekem a gyogyszertol panik jott elo, szoval azert hagytam el.

Sok szerencset neked is!

2015. szept. 29. 18:32
Mizapin :(
6. lolka78 (válaszként erre: 1. - Ketiperri)
2015. szept. 29. 18:29
Milyet szedtél??
2015. szept. 29. 18:28
Igen tudja a doktornőm, fokozatosan tettem le. már az első naptól kezdve mióta adták ezt az idegen érzést éreztem , csak ugye a kórházban nem lehetett "nem bevenni" a gyógyszert. Sokkal jobban voltam gyógyszer nélkül, remélem hamar el fog múlni mert ez szörnyű :( köszönöm a válaszokat!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook