Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel lehet eltüntetni a pici "szépségpöttyöket"? fórum

Mivel lehet eltüntetni a pici "szépségpöttyöket"? (tudásbázis kérdés)


8. Zsuzsa88 (válaszként erre: 7. - Esztella100)
2008. máj. 7. 16:04
De mindenhol van... Összekenném vele a ruhámat... :(
2008. máj. 7. 06:26
használj korrektort
6. Zsuzsa88 (válaszként erre: 5. - C25fee884d)
2008. máj. 6. 18:20
Nálunk nem tudom, hogy van -e lézeres... Amit műtéttel szednek le, nálunk kb. 24000 ft-ba kerül. Mennyibe jött ki, hogy leszedesd azt a 80 pöttyödet? Nem nőtek vissza? Mi maradt a helyükön? Még csak nem is látszanak? Sok a kérdés? :D
5. c25fee884d (válaszként erre: 4. - Zsuzsa88)
2008. máj. 6. 00:28

Ne viccolj! Hogy tudná meg csoportosan leszedni? Hát persze, hogy egyesével szedi le, de a picik csak egy "szzzzcccc" (ja és egy kis büdös égett hús szag :)


Elvileg darabonként számolják, ahol én jártam, az 8.000,- Ft/db. De mivel elég sokat szedett le, ezért egy átlagot mondott és a piciket is leszisszentette. Összesen vagy 80 db-ot kellett rólam leszednie. Kész volt 20 perc alatt. Bekent valami átlátszó filmfélével, és semmi nem is látszott. Mehettem a főváros utcáján. Még piros sem volt. Egy hét múlva semmi nem is látszott.

Ez volt a lézeres.


Az, amit operált, az még egy hónap után is húzódott, meg a varratot is kivette. Örülök, hogy a tüdőmet bent hagyta, mert az idős doki akkora lyukat vágott! :)


Egy magánklinikán voltam. Lehet, hogy egy korházban, ahol van lézer, ott olcsóbb, de nekem fontos volt, hogy szépen gyógyuljon, mert az arcomon és a dekoltázson voltak.

2008. máj. 5. 23:19

Még nem, de egyelőre nem is engedhetek meg magamnak ilyen esztétikai beavatkozásokat...


Kb. mennyibe kerülnek a lézeres kezelések?


Remélem, nem azt fogja mondani, hogy egyesével mindet le kell szedni előbb-utóbb, mert sírok!!

3. c25fee884d (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2008. máj. 5. 12:52

Miért lennél tele hegekkel? A lézeres kezelésnek semmi nyoma nem marad. De minél előbb csináltasd meg, mert nyáron a melegben viszont heg maradhat az izzadság miatt.

Megnézetted már a kis öttyeidet a bőrgyógyásszal?


Az operáló orvos fog ötletet adni a pici pöttyökre is.

2008. máj. 5. 12:42
Tele van a bőröm ici-pici pöttyökkel. A nagy szemölcseimet leszedetném, de az ici-piciket, amelyik simák, nem szeretném műtéttel eltávolítani, mert csak fölöslegesen lennék tele hegekkel... Valami 5let?
2008. máj. 5. 12:41
Mivel lehet eltüntetni a pici "szépségpöttyöket"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook