Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az eredeti göndör hajra van olyan pakolás, ami tartósabbá teszi az egyenesítést és edzés után nem kell újra vasalni? fórum

Az eredeti göndör hajra van olyan pakolás, ami tartósabbá teszi az egyenesítést és edzés után nem kell újra vasalni? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 26. 10:45
Fodrászati sampont és hajápolót használok egy éve.
2015. szept. 26. 10:44
Lisse design egyenesítésre kaptam időpontot. Nem tudom, hogy meg merjem -e csináltatni vagy ne. Kényes hajam van és nem szeretném tönkre tenni megint . Elég volt a szőkítés,most jött helyre és kezdett el nőni.
11. Kilimcs (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2015. szept. 26. 10:00
Nekem a festes puhitotta a hajam :) igaz a tekergest nem vette ki az maradt
10. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Evawitch)
2015. szept. 26. 09:35
ez nem igaz, a keratinos hajkezelés után sokkla ápoltabb mint volt. nekem az állandó spröd hajam tartosan puha maradt a keratinos egyenesitéstöl, azután is miután már kiment belöle. ja és sosem volt olyan hosszu a hajam mint most. egy hajgyógyász által ajánlott sampont hazsnálok plusz az egyenesités (februárban volt utoljára) és nagyon sokat nött a hajam és nagyon jó minöségü lett. Nekem nem göndör a hajam de azért hullámos. Természetes marcell hullám van benne.
2015. szept. 26. 09:18

Gondorhajra a legjobb megoldas ha megbaratkozol vele hogy gondor. Ahhoz alakitasz frizurat es onnantol eltunnek az extra problemaid. Van tobb vagas amit egyenesre szaritva es beugorva is lehet hordani. Valassz azokbol es ugy egyszerubb az elet. Tapasztalat ;)


Amugy nem tudom mennyi idos vagy de : kamaszkorban , szuleskor, illetve klimaxkor valtozhat a hajad. A gondorseg is johet mehet. En olyan embert is ismerek akinek begondorodott olyat is akinek kiegyenwsedett... persze van akinek nem valtozik semmitol.

2015. szept. 26. 09:03
Én jókat hallottam a tartós hajegyenesítésről, sőt azt, hogy szebb is lett a hajuk utána.
2015. szept. 26. 08:28

Nekem is göndör a hajam.

a GÖNDÖRSÉG A HAJSZÁL HOSSZÁBAN LEVŐ SEJTEK FIZIKAI ELRENDEZŐDÉSÉBŐL ADÓDIK. Nem túl sokat lehet tenni vele, ami nem károsítaná a szerkezetét!

És a víz, meg a pára mindég vissza fogja göndöríteni.

6. mafalda (válaszként erre: 2. - Evawitch)
2015. szept. 26. 07:59

Nekem nem tört az egyenesítés után,..sőt,nagyon jó állaga lett.Nem olyan kis könnyű,röpködős.

Kérdezz meg olyanokat,akiknek már volt egyenesítve.

2015. szept. 26. 07:57
Edzés után a göndörség is jó ronda lesz, nem úgy néz ki, mint hajmosáskor. Ez is idegesítő.
2015. szept. 26. 07:52
Nincs :( Ugyanis a hajhagymák izzadnak, és azok "göndörítenek" is
2015. szept. 26. 07:52

Egy idegesítő alak, és újra kiegyenesedik.



Bölcs ember mondotta vala ezt.

2015. szept. 26. 07:51
Egyenesitesre bejelentkeztem, de vissza fogom mondani, mert olvastam, hogy törik tőle. Inkább kihagyom. Hosszú hajat szeretnék.
2015. szept. 26. 07:50
Amúgy tartós marad, de edzek és az izzadás miatt utána is kell vasalni, amit nem akarok, mert tönkremegy. Vettem párataszító sprayt,de az izzadás miatt nem lesz tartós.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook