Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretném növeszteni a hajamat, de "ő" sajnos elég lassan akarja. Mivel lehetne felturbózni? fórum

Szeretném növeszteni a hajamat, de "ő" sajnos elég lassan akarja. Mivel lehetne felturbózni? (tudásbázis kérdés)


5. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Idi29)
2015. szept. 24. 19:44
Cink tartalmú ételek,vagy tabletta.
2015. szept. 24. 11:17

Én 2 hónapja vágattam a mell alá érő hajam.

Őszintén én nem használok semmi kencét,még balzsamot se. Mióta le lett vágatva melíroztattam is azóta használok hamvasítót,mert hajlamos a hajam a vörösödésre,de amúgy semmilyen különleges kence. Amúgy nagyon gyorsan nő 2 hó alatt már 10 cm,majdnem vállig és,pedig éppen áll alá ért csak éppen. Szóval nem igazán tudom mit kéne. Enyém vasalva is van. Ha kenek rá minden kencét azt tapasztaltam,hogy akkor zsírosodik és makacs meg minden baja van. Ha hagyom a fenébe és sima sampon,nem csesztetem nő mint a gomba.

2015. szept. 24. 11:17
Szintén semmit nem csinálok vele. wu2 sampon, meg balzsam. utána hajfény. derékig ér, nő magától. A haj és köröm növekedése is genetika, nem lehet befolyásolni, majd az állagát, azt is csak belülről, vitaminokkal, de ez is csak azt befolyásolja, hogy egészségesen nőjön, nem a növekedés gyorsaságát. Nyáron egyébként gyorsabban nő mindig, mindenkinek.
2015. szept. 24. 11:09
13 éve növesztem, nem csesztettem semmivel. Sampon, balzsam, hajkefe amit használok. Nem kenegetem, nem vasalgatom, nem piszkálom. Hagyom, hogy a természet végezze a dolgát. A hajnövesztés türelem kérdése, ne várj a szerektől semmit!
2015. szept. 24. 11:03
Hajnövesztéshez valami nagyon praktikus dolgot, valamilyen szert tudnál ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook