Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Apró piros kiütés az arcon vajon mitől lehet? fórum

Apró piros kiütés az arcon vajon mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


7. Channa* (válaszként erre: 6. - Tünderke55)
2015. szept. 25. 06:13

Velem is ezt csinálták! Néhány hónap alatt minimum 10 krém, de aztán az egyik jó lett:DDD

Azt a krémet legalább 10 évig használtam, azóta viszont nem kell semmi:D

Nekem allergia volt, azaz még mindig van, de már tudom miket kell kerülnöm, így ritkán jön ki.

Az én arcomon nem piros kiütések voltak, hanem foltokban nem volt bőr az arcomon és még véreslé is szivárgott belőle. Sokáig csak tejszínnel mostam az arcomat.

6. Tünderke55 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2015. szept. 25. 00:30

nem sajna.., natur kozmetikum,min. tej, és glutén

kész vagyok. kb.10 hónapja, de akkor még csak egy-egy.


Igen látom magán bőrgyógyász lesz belőle, csak köztük is sok a kókler.

Felír egy krémet, ha nem jó ír egy másikat...én pedig az okát szeretném megtudni.

5. Channa* (válaszként erre: 3. - Tünderke55)
2015. szept. 24. 08:18

Mindenképp másik bőrgyógyász!

Mi az, hogy ennyivel lezárta a témát? Remélem tele lesz az ő arca is ilyen kiütésekkel.

Mióta vannak rajtad? Nem cseréltél le valamit a kozmetikumokból vagy mosószert? Nem tudod összehozni semmivel a megjelenésüket?

Kozmetikum, tisztítószer, étel, ital, nap, por, stb?

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Tünderke55)
2015. szept. 24. 08:04
Én elmennék a helyedben egy másik bőrgyógyászhoz is.
2015. szept. 24. 07:45

A bőrgyógyász szerint rozacea, de a körzeti szerint tuti ez nem az...viszont laborvizsgálatnál többet Ő sem tett értem :(


Egyre több pici apró kiütés van az arcom két oldalán közép magasan...nem viszket, nem ég, nem lehet kinyomni.


Nagy a valószínűsége, hogy nem hozható össze étellel sem


Valamilyen tapasztalatotok van ebben a témában?

2015. szept. 24. 07:45
fogalmam sincs
2015. szept. 24. 07:42
Apró piros kiütés az arcon vajon mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook