Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol van nappal a baba egy kétszintes házban? fórum

Hol van nappal a baba egy kétszintes házban? (beszélgetős fórum)


2015. okt. 7. 10:53
Napközben mindig lent aludt velem a mózesben. Majd megvettük a járókát és abba nem tudtam úgy beletenni, hogy ne ébredjen fel, úgy hogy abba tettem a mózest, amikor altattam és úgy aludt. Most már viszont kinőtte és jobban alszik, ha mellette fekszem, a járókába tétel nálunk ugye régen sem működött, most pedig, hogy teljesen le van téve, őt nem lehet beltenni úgy, hogy ne ébredjen fel. Legjobb esetben is 10 perc múlva ébredt. Szóval maradt az emelet és a kamerás bébiőr. Nagy hasznát veszem reggel is, mert ha kelek a többiekhez, ő nyugodtan aludhat, én pedig látok mindent. Csak hangossal nem lennék ilyen nyugodt. És így nem kell sírnia sem, én már a mocorgását, a szemkinyitását is látom.:) Annyira tudja, hogy ilyenkor el sem mászik, hanem felül és megvárja, amig felérek, ami kb. 30 mp.:)))) Most lesz 10 hónapos.
2015. okt. 6. 10:36
Vettünk egy fa járókát, aminek az alját fel lehet emelni, amíg kicsi a baba. Ott fog aludni a közelemben nappal, este pedig a rendes ágyában a szobájában. :)
9. Ankamacko (válaszként erre: 1. - B36166b928)
2015. szept. 24. 12:32

Az én lányom csak az ágyában hajlandó aludni, úgyhogy mindig az emeleten alszik. Bébiőrt (6 hónapos koráig légzésfigyelőt) használok, így a kertbe, a pincébe, akár hová elmehetek, hallom, ha bármi gond van.

Járókánk is volt de csak rövid ideig, mert 6 hónapos koráig meglehetősen statikus volt. Ahová tettem ott maradt. Amikor el kezdett kúszni/mászni, már nem lehetett egy pillanatra sem felügyelet nélkül, úgyhogy akkor kapott egy járókát. 9 hónaposan felállt és lépkedni kezdett és onnantól nem volt hajlandó benn maradni. Most úgy oldom meg, hogy az emelet tökéletesen elszeparált, minden veszélyes cucc elpakolva, így egy postás, mosógép ki-bepakolás stb. időre egyedül maradhat. Ha hallom, hogy zenélnek a játékai vagy dumál, akkor nincs zűr:))

8. Moncsi0101 (válaszként erre: 1. - B36166b928)
2015. szept. 23. 16:43

Szia!

Mi is ilyen házban éltünk amikor kicsik voltak a gyerekek.Nálunk is mindig ott voltak ahol én :) Én utazó ágyat vettem nagyon ki volt használva ,szerettük.

2015. szept. 23. 16:17
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 23. 16:07
ahol az anya, lássam és halljam!
2015. szept. 23. 16:01
ahol az anyja
4. vecus (válaszként erre: 1. - B36166b928)
2015. szept. 23. 15:50

Nálunk is az emeleten vannaka hálók, de napközben lent vannak a gyerekek.

Van járókánk is de van hogy a mózesban alszik a legkisebbem főleg séta után, de van hogy az ülőgarnitúrán, ami ki van húzva, hogy le ne essen.


Én egyiket sem vittem föl aludni napközben. Se kicsinek sem amikor már nagyobb lett.

2015. szept. 23. 15:42
ott ahol az anyuka, nem is kérdés szerintem.
2. aac131dc75 (válaszként erre: 1. - B36166b928)
2015. szept. 23. 15:23

Mellettem,elérhető közelségben!

Nem rakom le az emeleten aludni ha lent vagyok a konyhában főzni!Mert ha bukik észre sem veszed és megfullad.

2015. szept. 23. 15:20

Sziasztok!

Emeletes családi házban élünk, nemsokára megszületik az első babánk. A hálószobák az emeleten vannak, ezért vettünk ugyan bébiőrt, de gondolkodunk egy fa járókában, aminek az alja emelhető, hogy napközben majd abban alszik a baba, így nem kell mindig felrohangálnom az emeletre a szobájába.

Ti hogy oldjátok meg ezt a problémát? Hol/hogy alszik nappal a baba?

A védőnő azt mondta, hogy amíg belefér majd a mózeskosárba, abba is alhat, de egy járóka mindenképpen jó lenne. Annak később is hasznát lehet venni, amikor pl. főzök vagy ki kell ugrani a postáshoz stb. akkor csak belerakom játszani... Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook