Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem van abból, hogy állandóan otthon ülünk! fórum

Elegem van abból, hogy állandóan otthon ülünk! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elegem van abból, hogy állandóan otthon ülünk!

1 2 3 4
105. Mezei Virág (válaszként erre: 104. - Dolly85)
2016. ápr. 27. 15:06

Sehogy, ő ilyen. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Vagy keresel barátokat, akikkel el tudod tölteni a szabadidődet...és lecseréled a párod.

104. dolly85
2016. ápr. 27. 14:48
Én tanácsot szerettem volna kérni, hogyan vehetném rá a páromat arra, legyen kicsit aktívabb felém...
103. 388b941089 (válaszként erre: 102. - Dolly85)
2016. ápr. 25. 13:54
En nem ertem emberek miert idegenekkel akarjak megbeszelni a parkapcsolati problemaikat 😱
102. dolly85
2016. ápr. 25. 10:28

Sziasztok!


Azért írok ide, mert a párom szerint teljesen normális otthon ülni még vasárnap is. Lassan egy éve hogy együtt vagyunk, de sose beszélünk meg előre semmilyen programot. Ez engem zavar, mert én olyan típus vagyok, aki szeret tervezni. Nem szeretem a bizonytalanságot.

Mindig nekem kell mondani mit szeretnék, páromat nem érdekli megyünk-e valahova. Pénz nem akadály, mind a ketten dolgozunk. Ha elmentünk pl. a Balcsira, mert van ott egy nyaralójuk, haza fele úton mindig mondta, merre szeretne elvinni, mind a mai napig nem vitt el. Tavaly nyáron bowrdozni jártunk, mivel ő szereti azt a sportot, én meg ugye csak ott ültem a hajón, nem volt nagy élmény... Vasárnaponként a szüleihez ebédre, de már oda sem, mert nem velük járok, meg ugye rossz az idő. Felhozza, mások nem járnak el otthonról, az ismerősei sem, mondom kit érdekelnek mások? Mi hétköznap is itthon ülünk! Ő este jön haza és onnantól a bekapcsolt tv-t bámulja!!! Embert nem láttam így tv-t nézni! Nem akar semmit se csinálni, csak tv-t nézni. Én nem tudok sokáig megmaradni egy helyben, sose voltam otthonülő. Mikor össze jöttünk, úgy állította be magát, mint aki mellett nagyon izgi lesz az élet. Mostanában tudtam meg azt is, hogy ő nem csak minden hétköznap járt haza, hanem minden hétvégét is a szüleivel töltötte! És már 40 éves! Mikor elment egész napra horgászni, megkért menjek át a szüleihez, nehogy unatkozzak, 31 évesen nem érzem azt, hogy az ő szüleivel kellene lógnom... Kedvelem, és szeretem a szüleit, de ez már nekem sok! Aztán, a rengeteg barát, akikkel úgymond kikapcsolódott mikor szingli volt, hirtelen egyik se keresi, mivel nincsenek is! Nem értem miért nem tud össze hozni semmilyen programot? Mesélt arról régen mindig merre járkált, sose ült otthon, most is csak miattam, ezt mondja mindig. Ma már eljutottam arra a szintre, inkább nem mondok neki semmit, merre szeretnék menni, mert ő úgysem akar, meg milyen már hogy csak miattam? Akkor miért van velem?

Tavaly nyáron volt program, szerettem volna vadasparkba menni, megbeszéltük előre, aznap reggel találkoztunk a barátaival, kérdezték mit csináltunk, párom azt mondta, semmit, én meg hogy vadasparkba megyünk, lehurrogták, mondtak mást, párom azonnal rávágta, jó, akkor velük megyünk, na, azóta sem próbálkoztam semmivel... nem értem miért ilyen a párom, állítólag szeret, de ezek a dolgok...

101. syria (válaszként erre: 90. - 123e772adb)
2015. szept. 27. 16:53
Csak nem az elevenedbe találtam a zárójelbe tett mondatommal? :D
100. michelle.r (válaszként erre: 97. - Mutáns Jane)
2015. szept. 27. 08:33

Ez az ország ettől igencsak messze van, és a jelek szerint egyre távolodik is :/.


Tényleg színtől, névtől függetlenül... tudod, nálunk azért nem nyerő az alternatív energia, mert mi nappal is használunk áramot.... :DDDD

99. unom (válaszként erre: 97. - Mutáns Jane)
2015. szept. 26. 23:24
Aha, mert a választásokon olyanokra lehet szavazni, akikre felelősségteljes ember nyugodtan rábízza az országot. Németországban több volt az érvénytelen szavazat, mint amennyit a győztes párt kapott.
98. Panna.33 (válaszként erre: 97. - Mutáns Jane)
2015. szept. 26. 23:12
Hát persze.
97. Mutáns Jane (válaszként erre: 96. - Panna.33)
2015. szept. 26. 23:03
Olyan országokban, ahol a választópolgárok szavazáson döntő hányada képes felnőtt és felelősségvállaló módon gondolkodni, nincs szükség arra, hogy az igazságot különböző trükkös módszerekkel be kelljen nekik adagolni.
96. Panna.33 (válaszként erre: 95. - Mutáns Jane)
2015. szept. 26. 22:05

Nem nem jól érted.

Az a lényege hogy az igazság is eladható, ha megfelelő a PR.

95. Mutáns Jane (válaszként erre: 94. - Panna.33)
2015. szept. 26. 21:55
Ezzel a kérdésemre adott nem-válasszal lényegében azt akarod jelezni, hogy nem maga a hazugság a baj, hanem az, hogy HOGYAN hazudik valaki? Jól értem?
94. Panna.33 (válaszként erre: 93. - Mutáns Jane)
2015. szept. 26. 20:05
Megfelelően tálalva minden eladható.
93. Mutáns Jane (válaszként erre: 92. - Panna.33)
2015. szept. 26. 15:33
Azért az éremnek van másik oldala is: szerinted a magyar választópolgárok nagy része díjazza az őszinteséget? Megválasztottak volna idehaza valaha is egy olyan politikust, mint az angolok a második világháború után Winston Churchiltt, aki a beszédében nem tudott mást ígérni az őt megválasztóknak, csak vért, verítéket és könnyeket? Ezt azért nem ártana átgondolni.
92. Panna.33 (válaszként erre: 91. - Mutáns Jane)
2015. szept. 26. 14:00
Én határozottan örülök, ha változás lesz, de eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy a politikusok a leghazugabb népek.
91. Mutáns Jane (válaszként erre: 89. - Panna.33)
2015. szept. 26. 12:40
Bocs, hogy közbedumálok, de az összes indexes politikai blogon arról olvasok, hogy a politikusok szerepe éppen totális átváltozás folyamatában van. Pontosan az internetnek és az itteni véleményszabadságnak köszönhetően. Vége a tekintélyelvűségnek és az elitizmusnak, a megmondják helyettünk, hogy mi a jó nekünk korszakának. Ha úgy gondolod, hogy az őszinteség a politikában nem előny, akkor javaslom, hogy keress rá a brit munkáspárt frissen megválasztott Jeremy Corbyn-jára. Meg fogsz lepődni.
90. 123e772adb (válaszként erre: 86. - Syria)
2015. szept. 26. 09:43
Veled részemről lezárult a beszélgetés. Leszarom, hogy otthon ülsz nnna. :D
89. Panna.33 (válaszként erre: 88. - Syria)
2015. szept. 26. 09:26
Mondjuk biztos jó miniszterelnök lenne, mivel okos, realista és határozott. Egyetlen probléma van vele, őszinte. Ez a politikában nem előny....
88. syria (válaszként erre: 85. - A360345bdd)
2015. szept. 26. 08:36
Jó ötlet! Legyen ő a m.elnök! Szerintem mindenki jobban járna akár még vele is, mint a mostanival. :D
87. 2ab16d5612 (válaszként erre: 84. - A360345bdd)
2015. szept. 25. 20:16
Ilyen élet mellett viszont hamar árvák lesznek a gyerekek... Nagyon megéri
86. syria (válaszként erre: 75. - 123e772adb)
2015. szept. 25. 19:25

Először is: nem mondtam, hogy nem tetszik a véleményed.

Másodszor: csupán kérdeztem valamit, s most válaszoltál rá.

(Harmadszor: azért jelenthet valamit, hogy pont azt a mondatot ragadtad ki az elég hosszú hozzászólásomból. :( Miért is? Ja, bocs: szar időszakod van...)

85. a360345bdd (válaszként erre: 83. - M0ncsa)
2015. szept. 25. 13:37

legyél te a miniszter elnök és oldd meg mindenki problémáját azzal, hogy emeljétek fel a hátsótokat híveim!


Lesz itt világ béke meg népjólét dögivel.


De amíg cart sem tudsz, inkább maradj csendben, majd mikor abban a szituban leszel, szeretném látni hogy pusztán attól, hogy akarod sikerülni fog!


tudod mit becsülök ebben a nőben annyira? hogy sosem kesereg! de nem is okoskodik senkinek se

84. a360345bdd (válaszként erre: 83. - M0ncsa)
2015. szept. 25. 13:30

dobd fel a hirdetést nyugodtan, mert az említett anyukának még számítógépe sincs!!!


Én pedig örömmel eljuttatom neki, oké?


Szerinted nem ragad meg minden lehetőséget a plusz pénz miatt???? Télen havat lapátolt a férfiak mellett, reggel 4től este 10ig megy mint a güzü a gyerek miatt! Megengeded neki, hogy néha ne a kiserdőbe menjen, hanem lefekhessen aludni???

83. M0ncsa (válaszként erre: 73. - A360345bdd)
2015. szept. 25. 13:20

Valos helyzet: soha eletemben nem voltam "diznilend"-ben, es nem is vagyom ra. Viszont rengeteget mentunk a kozeli kiserdobe, biciklivel vagy gyalog.

47-ezret plusz emelt csp-t kereso anyuka meg ha rinyalas helyett feldobna egy hirdetest a neten, hogy ajandekba keres gyerekbiciklit, mert meg egy hasznaltra se fussa', elobb-utobb kapna. Csak ezzel az a baj, hogy akkor siras helyett fel kellene emelni a hatsojat, es menni.


Letminimum szelen tancolo embereknek meg azt tanacsolom, hogy keressen olyan elfoglaltsagot, amit a gyerek elvez, o meg sporol vele. Lasd Panna meg a gombaszedes. De lehet szedni medvehagymat, szedret, szamocat is az erdoben, es utana megenni vagy eladni.


Eddig csak azt olvastam, hogy azt serelmeztek a fiatalok,, hogy nem vittek oket a Balatonra. Azert a Balaton nem Disneyland. Mondjuk nem ertem oket, engem sem vittek, de igy utolag, jobb volt az a kiserdo :)

82. Panna.33 (válaszként erre: 81. - 123e772adb)
2015. szept. 25. 12:29
Igaz-igaz. Most meg már nagyon megszoktam:D
81. 123e772adb (válaszként erre: 80. - Panna.33)
2015. szept. 25. 11:43
Nem értem, miért nem dobtad ki még az elején! ;))
80. Panna.33 (válaszként erre: 23. - 123e772adb)
2015. szept. 25. 11:38
Én így jártam a zurammal. Elvitt magával koncertekre és nagyon belejöttem ebbe a fajta kimozdulásba:)
79. Panna.33 (válaszként erre: 72. - Aac131dc75)
2015. szept. 25. 11:36

Gyerekkoromban évente egyszer jutottunk el az állatkertbe. A kimozdulás igenis a kirándulás volt és az egész csald élvezte. Most is mennék, ha lehetne, minden hétvégén de most idő nincs:S

Részemről cáfolom, hogy nem lehet minden nap a közeli erdőben csatangolni. Én nagyon szívesen megyek/mennék.

78. Panna.33 (válaszként erre: 67. - Viva70)
2015. szept. 25. 11:32
Bármikor kiszaladok a közeli hegyekbe, órákig friss levegőn vagyok, mozgok, beszélgetek az emberemmel és még gombát is szedek, ha szerencsém van, teljesen ingyen.
77. michelle.r (válaszként erre: 69. - Mutáns Jane)
2015. szept. 25. 11:31

Igen :)))


Szakmailag is igen gyengére sikerült ez a kis PR.cikkecske :) Pont az ellenkezőjéről győzött meg, mint ami szándékában állt ;)

76. michelle.r (válaszként erre: 67. - Viva70)
2015. szept. 25. 11:30

Még sosem kértek pénzt tőlem, ha felmentem a Várba sétálni, vagy a Vajdahunyad várba, a ligetbe, a Városmajorba, vagy a Margit szigetre.


Ezer dolog van, ami nem kerül pénzbe, nagyon sok az ingyenes program is - persze nem tudom, ki hol és, és a környezetében mi elérhető, de én azt látom, sokkal inkább mentalitás mint pénzkérdés.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook