Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az anyós pakol, ha nem vagyok otthon, mi legyen? fórum

Az anyós pakol, ha nem vagyok otthon, mi legyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. nov. 2. 16:35

Te is pakolj őnála, amikor ő nincs otthon!!

Aztán majd figyeld meg, hogyan reagál rá!

2015. okt. 26. 12:26
Sajnálom. :(
2015. okt. 26. 09:53
azóta hazaköltöztem...minden erőfeszítésem ellenére nem működik ott a dolog, mindenki ellenem van, összevesztem az anyóssal, majd az após jött át leordibálni a fejem, hogy milyen dolog , hogy én nem cselédlánynak jöttem oda ??!!! most már az a pletyka járja, hogy én megcsalom a fiát, gusztustalan, buta emberek. Elakarjuk adni a házrészt, de lehet hivatalos papíron nem is lett átírva párom nevére, pedig megvette anno és földtől a plafonig felújította, megvagyunk lőve
2015. okt. 2. 12:06
kényszeres...
2015. okt. 2. 11:48
most amit nem értek , a zárcsere után , hogy rájött nem tud a lakásba bemenni és gondolom arra is rájött, hogy nem szeretnénk , most a teraszon pakol ???!!! MIÉÉRT??? ennyire nem érti meg h nem akarjuk ?? nekem ez már magas
72. Csipkerózsika (válaszként erre: 70. - 2f7e180b49)
2015. szept. 28. 19:14
Meg kellett volna kérdezned tőle, hogy neked mért nem hozott tampont meg tisztasági betétet, sőt a gyantacsíkod is elfogyott épp.... :D :D :D
71. 3d787b167a (válaszként erre: 68. - Shadow Angel)
2015. szept. 28. 13:42
:DDDD
2015. szept. 28. 12:11
Anyuci pici fia efektus...a zár csere előtti nap már azzal is kikészített h tele pakolta a fürdőt borotvahabbal pengével tusfürdővel és minden fiacskájának való holmival, ami oke jó dolog rendes törődik, de mar kvara nem kéne, irritáló wá
69. Shadow Angel (válaszként erre: 67. - 2f7e180b49)
2015. szept. 28. 11:56

Szegény ember az, aki ígérni sem tud.


Lehet hogy tényleg úgy gondolta akkor, csak később nem bírt magával, és a rossz beidegződéssel.

68. Shadow Angel (válaszként erre: 66. - 2f7e180b49)
2015. szept. 28. 11:56
:D biztos "megtépte".
67. 2f7e180b49 (válaszként erre: 61. - Csipkerózsika)
2015. szept. 28. 11:48
igen egyetértek ezzel, hogy elszúrtam, meg kellett volna nekem is mondani a véleményem , de azt feltételeztem mikor pár hónapja átjött és ott voltunk hárman és ő mondta hogy több ilyen nem lesz mert nem akarja,hogy miatta veszekedjünk,hogy tényleg ez volt az utolsó....csak az ilyet megint nem értem, minek mondja ha saját magát köpi szembe utána
66. 2f7e180b49 (válaszként erre: 64. - Shadow Angel)
2015. szept. 28. 11:42
háát, azóta hogy történt ez a kukás incidens, nem beszél velem, pedig nem én tettem "rosszat" nem tudom mi baja, kerüljük egymást szinte bujkál előlem, nem szóltunk neki a cseréről, de vmeik nap párom mondta hogy nagyon lóg a kilincs ez nem volt olyan...ő feltételezte h valszinűleg az édesanyja megpróbált bemenni csak hát gondolom észrevette az már nem fog menni neki :D de azóta sokkal felszabadultabban megyek el otthonról otthagyok mindent ahol én akarom és nem feszélyez a gondolat,hogy anyós vajon mit fog szólni ... :))
65. 2f7e180b49 (válaszként erre: 63. - Tádámmm)
2015. szept. 28. 11:39
nem nem az övéké , a fiuk megvette azt a házrészt a nagyszüleitől anno...
2015. szept. 28. 11:38
Hogy fogadta Anyós a zárcserét?
2015. szept. 27. 19:52

Nem olvastam végig.. lehet, már írta valaki: gondolom az ő házuk az az ikerház, ugye? Sajnos vagy nem sajnos, a sajátjában akkor és oda megy, amikor akar. Ha ez neked nem tetszik, és a MEGBESZÉLÉS nem segít, akkor költözzetek el. Nem tudom elfogadni azt a választ, hogy nincs miből, mert akkor nyeld le a békát, mert még mindig Te vagy a vendég az ő házában, és nem ő a tiedben.

A lényeg, hogy akkor kell hőbörögni, ha nem szorulsz rá! Az otthonára meg pláne...

62. kattyus (válaszként erre: 54. - 31bc25d879)
2015. szept. 25. 16:12
Igen. Apukáméknak is van kulcsuk hozzánk. Ha nem vagyunk itthon akkor ők az őrzők. De soha nem piszkálnának a cuccainkhoz. Anyósom meg főleg nem.
61. Csipkerózsika (válaszként erre: 22. - 2f7e180b49)
2015. szept. 25. 15:12

Dobd ki és ne szólj semmit. Ő sem kérdezte meg, hogy miért dobtad ki. Ha most megkérdezi, akkor megmondhatod neki a véleményedet, de indulatok nélkül.

A zárcseréről sem kell szólni. Neki lesz nagyon kellemetlen, ha beletöri és tagadhatatlan lesz, hogy be akart menni. Persze biztos megpróbálná ezt is valamivel kimagyarázni, de akkor is ciki lesz neki.

Ja, és a helyetekben nagyon figyelnék az új kulcsokra, szerintem kitelik tőle, hogy stikában lemásoltatja. Aki ennyire nem tud mit kezdeni magával...

Egyébként szerintem elszúrtad a dolgot. Abban az értelemben, hogy nem szabadott volna hagyni, hogy ennyi feszültség felgyűljön benned. Az elejétől fogva mindent meg kellett volna beszélni és szólni neki kedvesen, kulturáltan, ha valami nem tetszik, ha máshogy gondoljátok. Tehát kommunikálni, határozottan, de emberségesen. Most már nem üvöltheted le a fejét utólag azokért a dolgokért, amiket eddig lenyeltél.

2015. szept. 25. 12:43

Szóltatok, kértétek, hogy ne rendezkedjen, mégis teszi. Cseréljétek le a zárat, lehet, hogy néhány napig dühöngeni fog, azután megszokja.

A baj szerintem az, hogy ezzel nem fognak megoldódni az együttlakási vagy közellakási problémák.

2015. szept. 24. 15:34

Tapasztalatom azt mondja vannak emberek akiket havonta-kéthavonta kalibrálni kell leüvöltéssel, mert amúgy nem értenek meg dolgokat :)


Újra elölről kezdik..


De pl akitől béreltünk régen lakást az se nagyon akarta megérteni a magántulajdon és privátszféra fogalmát, kalibrálnom kellett.

58. KarinaLina (válaszként erre: 1. - 2f7e180b49)
2015. szept. 24. 15:30

Hát nem irigyellek.

Tudod mndenképpen párodnak kell leállítani őt és elmondani, hogy ti együtt éltek és megvan a saját privát szférátok. Te ellátod a háztartást stb.


Tudod az a baj, hogy ő hozzá van szokva, hogy ő látja el a párod. Az is valószínű, hogy így fontosnak érzi magát.A segítség tulajdonképpen még jól is jönne az embernek, de nem úgy hogy ahogy ő csinálja, talán meg lehet egyezni.


Én régen jártam ilyen cipőben rá hagytuk a gondoskodást, mert szinte sírt, hogy ő rá már nincs szükség stb.Erre mit ad isten egy idővel megkaptam a képembe mi lenne velünk nélküle :)ja és hogy én nem csinálok semmit.Ott szépen összepakoltam és csá vége is lett a "gyönyörű" kapcsolatomnak.


Hát a kukázás vicces sztori..tényleg kellene neki üziket hagyni...hátha.

2015. szept. 23. 23:36

Mindenképp kellemetlen a helyzet, amiben vagy. Illetve vagytok.

Az első, és legfontosabb szerintem, hogy nem pároddal kellene ezt elintézni. Te is ott élsz, tudják, elfogadtak. Igen is együtt kellene leülnötök anyósoddal, és megbeszélni. Tisztán, egyértelműen fixálni a határokat, szóban is. A zárcsere is megoldás, persze. Tüneti. Ha fizikailag nem tud turkálni, kezdheti máshol. Lelkileg. Miatta már így is feszültség van közöttetek, azt kell megmutatnotok, hogy egységes erő vagytok, és mindketten ugyan azt akarjátok. Intim szférát. Tudom, hogy úgy hangzik, hogy "ugyan, mondani, okoskodni könnyű..." Hidd el, tudom, hogy miről beszélek. Keserű tapasztalatok sora, kicsit gyatrább helyzetből. De tudom, hogy ha én egyszer besokallok, és költözöm, a férjem is jön velem, mert bár hülyén hangzik, de az én pártomon áll. És ezt anyósom is tudja. Ez fontos.

2015. szept. 23. 18:13
Anyóst meg le kell állítani, de inkább el kell költözni, mert ez megkeseríti az életet, tönkreteszi a kapcsolatot. Mint azt mindenki írta.
55. 4c1a787e8f (válaszként erre: 5. - 0c7adf8ee7)
2015. szept. 23. 18:08

Normál esetben a segítség nem attól függ, hogy engedem-e magamra telepedni anyukát/anyóst.


Nálunk mind a kettő 1 órányira lakik. Nem jönnek át rámolni, mosogatni, nagyon megvan a saját munkájuk, életük.

Igen, mi sokat rájuk szorulunk, akkor jönnek, vagy elviszik a beteg gyereket.


Mi meg szépen megköszönjük. Ha meg majd ők szorulnak rá 5-10 év múlva, akkor meg majd mi megyünk. Addigra már a gyerekek nagyobbak lesznek.

2015. szept. 23. 13:41

Nos, a viccet félretéve, én is anyós vagyok, de még soha nem pakolásztam a gyerekeknél. Igaz, nem együtt lakunk, külön élünk.

Volt, hogy kiteregettem, összehajtottam a leszedett ruhákat, elmosogattam a poharakat, edényeket, de kb. ennyi. Persze mindezt, úgyhogy otthon voltak és segítettem.


Van kulcsom hozzájuk, de eszembe nem jutna, hogy akkor menjek ha nincsenek otthon. Csak akkor ha valamiért megkérnek rá pl. elutaznak és locsoljam meg a virágokat.


Le kell ülni az anyóssal ismét, nyomatékosan és nyugodtan megbeszélni vele, hogy nem szeretnétek és nem igénylitek a "pakolászást".


Biztos megfogja érteni, lesz néminemű duzzogás, hogy ő csak jót akart, de a helyi értékén kell kezelni.

2015. szept. 23. 08:36
Az szerintem igencsak extrém, hogy túrkál a szennyesetekben és aztán összemossa az ő cuccaival. Mi ez ha nem az intimszféra megsértése? Ez egyszerűen nem normális, itt nem arról van szó, hogy átmegy és kicsit port töröl. De egész egyszerűen ne menjen át tkarítani se, ha nem kérte rá senki. Az én anyósom soha-soha nem turkálna kéretlenül a koszos bugyijaim között a szennyesben. Valahogy beszéljétek meg ezt a problémát az anyóssal.
52. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 22. - 2f7e180b49)
2015. szept. 23. 08:22
Akkor mit csinált volna, ha darabokra tépve dobod ki az ágyneműt a kukába? Összevarrja? Nem vagyok trehány én sem de nagyon utálom a rendmániás, állandóan takarító embereket :( Az exem anyja konkrétan elbőgte magát amikor a "kicsi" fia megvette az első mosógépét (rájött, hogy most már kevesebb gatyókát tud mosni/ vasalni naponta, az volt a hobbija...) . Van akinek csak a mosásból-pucolásból áll az élete, ami nem baj amíg nem teszi rá a kezét a másik háztartására is. Továbbra is azt mondom, hogy költözzetek el, így nincs saját életetek.
51. 3d787b167a (válaszként erre: 50. - 2f7e180b49)
2015. szept. 23. 07:53
Párod beláthatta volna, hogy az anyja szimplám hülye. :/
2015. szept. 23. 07:47
hát melóba indulás előtt párom volt odaát vagy 5-10 percet gondolom megemlítette nekik a zárat én nem szóltam be külön ezért...este egy kicsit összekaptunk túl nagy volt már bennem a feszkó, mondta nekem ,hogy nem értem meg mennyit veszekszik emiatt az anyjával,hogy ne jöjjön át ..és mondom ? ez az én hibám, az egész nem lenne ha elsőre megértette volna ,tiszteletben tartotta volna a kérésünket...
49. 3d787b167a (válaszként erre: 38. - Michelle.r)
2015. szept. 23. 07:42
Kész! :)
48. 3d787b167a (válaszként erre: 37. - 123e772adb)
2015. szept. 23. 07:41
Óóóóóóóóóóó! Simán lekapnám a Sárkánykát néhány kép erejéig.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook