Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bevált valakinek a Chamomilla Vulgaris ch15 hasfájásra? Ha igen, hogy adagolta? 2 hónapos babámnak lenne fórum

Bevált valakinek a Chamomilla Vulgaris ch15 hasfájásra? Ha igen, hogy adagolta? 2 hónapos babámnak lenne (beszélgetős fórum)


2015. szept. 20. 13:35
Ezt a chamomilla vulgarist mi használtuk, de én nem vettem észre semmit sem, hogy javítana valamit a helyzeten. A gripe water viszont már jobb volt.
3. Pinguci89 (válaszként erre: 2. - 365646a6d5)
2015. szept. 20. 12:49
Köszönöm a tippet :) egyedül a gripe water-t nem próbáltuk eddig. A tornát én is csinálom neki mindennap. :(
2015. szept. 20. 12:47
Nekünk a Gripe Water vált be, de mellette "tornáztattam" is a fiamat, aki erősen hasfájós volt. A térdeit felhúztam a mellkasáig, aztán vissza nyújtott lábig. Lassan, egymás után többször. De a Chamomillát nem próbáltuk.
2015. szept. 20. 12:25
Bevált valakinek a Chamomilla Vulgaris ch15 hasfájásra? Ha igen, hogy adagolta? 2 hónapos babámnak lenne. Köszönöm a segítséget előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook