Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata reaktív hipoglikémiával (étkezés után leesik a vércukorszint) kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata reaktív hipoglikémiával (étkezés után leesik a vércukorszint) kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 27. 16:14
160g szénhidràt étrendet kövesd
2015. szept. 25. 16:41

Nálam ez olyankor fordul elő, ha extra gáz szénhidrátot fogysztok. Pl. jégkrém. Vagy, ha étkezés után kávézok.

Konkrétan javasolni tudom a cukor kerülését és azt, hogy kávét csak étkezések előtt igyál.

Amúgy meg azt gondolom, hogy a legegészségesebb szénhidrát a gyümölcscukor, tehát erre kellene ráállni, ha nélküle nem megy. Egy étkezést sem kihagyni és minél több fehérjét fogyasztani.

Én ezt csinálnám.

2015. szept. 19. 15:54

Az érdekelne, hogy milyen diétával, étkezéssel tudnám szabályozni a vércukrom?

Ha kihagyok egy étkezést, vagy későn reggelizek, akkor rosszul vagyok. Viszont sokszor előfordul, hogy étkezés után is elkezdek remegni, feszült leszek, mert leesik a cukrom (ezt 3 pontos vércukormérés is kimutatta), pedig nem gyors szénhidrátokat eszem.

Fogynom kellene, de így nem tudok, mert kevesebb szénhidráttal nem bírom. Valaki volt hasonló helyzetben?

2015. szept. 19. 15:12
Van valakinek tapasztalata reaktív hipoglikémiával (étkezés után leesik a vércukorszint) kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook