Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véd-e a Cerazette tabletta szoptatás nélkül? fórum

Véd-e a Cerazette tabletta szoptatás nélkül? (tudásbázis kérdés)

2015. szept. 25. 10:54
Szia! Én februárban hagytam abba a szoptatást, de a kutya nem mondta, hogy a Cerazette-et is abba kellett volna hagynom. Most hagytam abba szeptemberben. A köztes időben mensesem se volt, nemhogy teherbeesésem :) Szóval mivel nincs peteérésed, ezért nincs mensi és ezért nem is lehet teherbe esni.
4. 17149b220f (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2015. szept. 17. 19:48
Nekem azt mondta a doki ha napi egyszer minimum szoptatok akkor igen. Ha egyszer sem akkor már rendes gyógyszert kell szedni.
2015. szept. 17. 18:51
Oksi koszi:)
2015. szept. 17. 16:03

Véd. Menzeszed nem biztos, hogy lesz mellette, ha lesz is, akkor ritkábban, meglepetésszerűen, kiszámíthatatlanul.

Csak progeszteront tartalmaz, egyfázisú.

Háziorvos is felírhatja.

2015. szept. 17. 12:52
A helyzet h a tejem kezd apadni a gyogyszert meg most valtottam ki.felhivtam a dokimat h mi legyen mondta h menjek be de o is maszek szoval megint uj gyogyszer meg meg a dokit is kifizetni ha nem muszaj most nem akarnam.amugy a haziorvos is felirhatja nem?csak az elso gyogyszer kivalasztasat biznam a dokimra utana mindegy ki irja fel.tapasztalatok a gyogyszerrel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook