Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update-el sikerülni fog nekünk! Több mint 30 kg-os súlyfelesleg fórum

Update-el sikerülni fog nekünk! Több mint 30 kg-os súlyfelesleg (beszélgetős fórum)


1 2
2008. jún. 2. 12:29
ehez nem tudok hoza szolni valot mert nekem inkab hiznom kel
2008. máj. 16. 13:59
sziasztok ma jöttem haza idáig tartott a hosszú hétvége sanos nem nagyon éheztem,na de majd holnaptól. sikerült valakinek megszabadulni pár kilótól?további szép napot.
2008. máj. 12. 19:09
Hajnalfény, ha a másik norbis topikba jössz, jobban jársz:)) Ott él a fórum és szívesen is társalognak veled, segítenek ebben-abban:)
2008. máj. 12. 18:01

Sziasztok!


Nos, valóban nem sikerült a fogyit tartani. Volt szalonnázás is...sütöttünk esténként a gyerekekkel szalonnát, kolbit, hagymát.

Amúgy nagyon jól éreztük magunkat.

Gondolom Ti is a hosszú hétvégét élveztétek, szerencsére egész jó idő volt.

2008. máj. 9. 07:59

Sziasztok!


Hétvégén nem hinném, hogy tudnám tartani a fogyit. Horgászni megyünk, bográcsozunk...sütögetünk..stb. De igyekszem odafigyelni.

Mindenkinek sok erőt kívánok. Kitartást!

Jó pihenést a hosszú hétvégére.

53. 943ca15687 (válaszként erre: 51. - Kacsika@vipmail.hu)
2008. máj. 8. 21:51

szia:) nekem nem sok feleslegem van hála égnek, de a Norbi módszerével szeretnék én is lefogyni..max még 8 kilót.

egy hét alatt lement vele már 2, juhhé:)


Én úgy eszek, hogy reggel két teljes kiörlésű toast kenyér vagy egy egész szelet, ha rendes kenyerem van. Persze nem fehér lisztes..mindig teljes kiörlésű.

Általában én diabetikus lekvárral túróval meg ilyenekkel eszem, ehhez eszek egy joghurtot is, cukormentes gyümi joghurtot vagy egy naturt.

tízóraira is eszek egy szelet puffasztott kenyeret vagy mit, általában azt is édesen.

Délben az ebéddel úgy vagyok, ahogy tandori írta, zöldséggel sovány hússal próbálok jóllakni.

Esetleg hal vagy teljes kiörlésű tészta és ahhoz valami szószos hús.

délután 3 körül is eszek egy almát vagy joghurtot ilyesmit.Este pedig csak fehérjét..saláta,hal,sajt,tojás,sonka.


Én egy percig sem éhezetem még eddig, amióta csinálom..sok sikert neked is!

52. kacsika@vipmail.hu (válaszként erre: 46. - 111ba791bb)
2008. máj. 8. 21:03
szia a norbit probálom nagyon szeretném ha sikerülne.a 90 naposat probáltam,de három hónap küzdelem után5kg ment le.mostremélem több fog lemenni.
51. kacsika@vipmail.hu (válaszként erre: 49. - 943ca15687)
2008. máj. 8. 20:56
szia roxa te mennyit szeretnél fogyni nekem idáig nem nagyon sikerült.most megprobálom a norbit hátha az bejön,ha van valami ötleted nagyon szivesen veszem köszönöm a többit holnap ha itt leszel
50. tandori (válaszként erre: 48. - 111ba791bb)
2008. máj. 8. 18:56

A cukrot, a finom lisztet, a krumplit és a rizst szinte teljesen kiiktattam az étrendemből. Marad a sok zöldség sovány húsok, sovány tejtermékek.

Reggelire általában zabkásár eszem, tízórai valami gyümi, edébre sovány hús salátával, uzsira, hungarocell valamivel vagy vlaami nyers zöldség és vacsira is ált saláta.

Plusz egy kis mozgás..

Igyekszem úgy főzni a csláadnak ,hogy kis változtatáűssal én is ehessek. Pl. más köret stb.

Te miket eszel?

49. 943ca15687 (válaszként erre: 45. - Kacsika@vipmail.hu)
2008. máj. 8. 12:10
kacsika az tényleg laza lesz, ha csak 30:D
48. 111ba791bb (válaszként erre: 47. - Tandori)
2008. máj. 8. 11:32
De jó neked hogy már ott tartasz, röviden leírnád, hogy hogy csinálod? előre isköszönöm
47. tandori (válaszként erre: 46. - 111ba791bb)
2008. máj. 8. 10:26
Szia, én is 84-ről indultam januárban, most 68 vagyok, a cél 60, de sajnos egyre lassabban megy és most meg is állt egy ideje..
46. 111ba791bb (válaszként erre: 45. - Kacsika@vipmail.hu)
2008. máj. 7. 20:23
szia! az én célom is 65 kg, én 84-86ról indultam, most 76 vagyok.milyen fogyit csinálsz/csináltál már?
2008. máj. 7. 16:33
sziasztok beszálnék hozzátok egy laza fogyora 30kg kellene fogynom minnél elöbb mert agusztusban lessz a lányom esküvöje akkora terveztem a65 kg,de abbol már nem lessz semmi de jó lenne ha addig is pár kiló lemenne most95 vagyok.minden segitséget elöre is köszönök további szép napot
2008. máj. 7. 11:49

sziasztok!


szójás termékeket próbáltatok már? gondolok leginkább a ízesített szójaitalra, szójás joghurtra... érdekelne hogy kinek mi a véleménye róla. én tegnap ittam egy vaniliásat és kellemes csalódást okozott.

2008. máj. 7. 08:31

Sziasztok!


Milyen jó ötleteket írtok. Ki fogom próbálni. Jó, hogy már sok olyan termék van, amivel lehet helyettesíteni dolgokat és akkor nincs az a hiányérzet, ami miatt feladjuk a fogyit.

Reggel kíváncsiságból ráálltam a mérlegre:) 89,1-et mutatott. Nekem ha beindul a fogyi, HA beindul...mert van amikor fejen is állhatok, akkor sem indul be, szóval akkor megy eleinte gyorsan, na meg nagy súlyból könnyebben is megy.

Remélem most beindul szépen.


Fogok venni kölest, meg veszek durumtésztát is. Viszont csak magamnak, ha ilyen drága, akkor a család kap sima tésztát.


Lányok! Igyatok sokat!!!! Én is igyekszem egyre többet inni. Bár olyan nehéz. Attól függetlenül is, hogy én pedig imádom a vízet. Nem ugrálok az üditőkért, csak kaja után szoktam inni. Amúgy egész nap vízet iszok, vagy csapvízet, vagy ásványvízet. Nekem anno a terészetgyógyász azt mondta, hogy mindig pár csepp citromot is tegyünk bele.

42. pimpi3 (válaszként erre: 41. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 7. 08:06

Köszi, megnézem!Én is ugy gondoltam hogy megfözöm és rakok bele párolt zöldségeket!Gondoltam mikor elkezd hiányozni a tészta vagy a rizs ilyet fogok enni!

Tegnap venni akartam durumtésztát a családomnak!Azt szoktam fözni a pörihez nekik,és duplájára emelték az árát!Kiakadtam!1020ft-ot azért nem akarok kiadni egy fözésnyi tésztára!"ez 2 csomi"

41. a9e1c02a7b (válaszként erre: 33. - Pimpi3)
2008. máj. 7. 08:00
Én vettem már biokölest, levest főztem belőle. Olyan lett, mint a tarhonya. Kiírtam a receptekhez, ha érdekel, nézd meg. Köretnek is jó, esetleg zöldséggel keverve, vagy salátába szórva (persze főzve), de én még úgy nem próbáltam. Nem kell sokáig főzni.
40. pimpi3 (válaszként erre: 39. - 943ca15687)
2008. máj. 7. 07:56

Sziasztok Lányok!

Roxa!Nem norbizok ,csak sok kaját csinálok az ö receptjei szerint!És gondoltam itt a sok tapasztalatot szerezhetek!Ami müködni látszik mert te is segitettél!:)))

Tul gyorsan fogyni nem akarok,de azért a heti 1 kilo jo lenne ha maradna!

Régen tornáztam a ducitréningjeire,de sajna ezeket most nem csinálhatom!De remélhetöleg annak is eljön az ideje!

Ez a fajta fogyi szerintem arra is nagyon jo lehet,hogy koplalás nélkül megtartsa az ember a leadott kilokat!

Legyen szép a napook!Én ma is dokihoz viszem a lányokat!

39. 943ca15687 (válaszként erre: 38. - Pimpi3)
2008. máj. 7. 06:00

A fórum címe az, hogy update fogyni..ebből gondoltam, hogy Norbizol erősen:)

De, ha nem hát nem..egyet viszont mondhatok neked, a gyors fogyás, ugyanolyan gyors visszahízást eredményez..sajnos.


szép napot nektek:)

38. pimpi3
2008. máj. 6. 22:22

Köszi a tanácsokat és a receptet!Ennek a norbis dolognak egyre jobban utánakéne néznem!De nekem ö tul sokat enged meg,én igy nem fogyok!Ami nállam problémaként merült fel az utobbi pár napba az a mennyiség volt!Nem sokat fogyok az utobbi napokba!

Na de remélem most megint beindul!:))

Joéjt!

2008. máj. 6. 22:16

Tegnap lepényt csináltam, ajánlom neked kipróbálásra..ha egy ilyet megeszel délben, tutira nem is fogsz sok vacsorát kívánni..


Ahány tojás, annyi marék zabkorpa, annyi marék reszelt sajt..ezt sóval borssal összekevrni és egy haloványan kivajazott vagy olivával kikent teflon serpenyőben megsütni..olyan lesz mint egy vastag palacsinta...csak iszonyatosan el fog telíteni.

Én ezt ha kész négybe vágom és még teszek rá esetleg egy szelet sonkát, paprikát..mint a szendvicset, kenyér helyett eszem.


Egyszer megcsináltam sajt nélkül..kifejezetten jó volt.


Sok sikert kívánok neked és rengeteg mínusz kilót!:)

2008. máj. 6. 22:12

Tapasztalatból beszélek..én rájöttem, a nemevés csak hízlal!

Igenis enni kell este, bezárólag 6 óráig..nem itt egy alma ott egy hagyma, hanem leülni és enni..abszolult fehérjét..norbi módszerét legyszerűsítem neked..

Délelőtt szénhidrát, persze a jók..zabkorpa és társai

Délután és este fehérje..húsok, felvágottak, zöldségfélék..


Én is Norbizok, bár nem sok súlyfeleslegem van..de én biza úgy megettem ma este 3 juhbeles virslit egy tál jégsalátával, hogy öröm volt nézni:D

35. pimpi3 (válaszként erre: 34. - 943ca15687)
2008. máj. 6. 22:09
De délután megettem 2 almát!Igy nem olyan gáz!
2008. máj. 6. 22:07
Pimpi 2 újhagymát vacsorázni kevés...
33. pimpi3 (válaszként erre: 32. - Hajnalfény73)
2008. máj. 6. 21:10
Ezzel a víz dologgal nekem is problémáim vannak!Van hogy 1 liter is alig csuszik le!Ma belehuztam megint a fogyiba,de inni megint csak 2 litert tudtam!Kihagytam a vacsit is,jobbanmondva 2 ujhagymát ettem csak!Ti ettetek már bio köleest?Vettem ma,de nemtudom hogy csináljam meg!
32. hajnalfény73 (válaszként erre: 28. - 111ba791bb)
2008. máj. 6. 19:11

Igyekszem többet inni,mert sajnos én is gyakran vagyok úgy, hogy elfelejtek inni...Úgy tervezem, hogy két két literes ásványvízet készítek egy napra előre ki. Vagy lehet, hogy eleinte csak 1.5 literesből lesz két üveg....De tényleg igaz a sok folyadék. Anno én is fogyiztam természetgyógyász segítségével és mindig mondta, hogy Ő látja, hogy nem ittam eleget. Ő első napra 5 liter citromos ásványvízet írt elő, majd napi 3-at, aztán végül megegyeztünk 2.5 liternyi PI vízzel, mert nem bírtam többet meginni. De amikor már megittam a kellő mennyiséget, akkor tényleg szépen beindult a fogyi.

Úgyhogy tényleg nagyon kell figyelni a folyadékra.

31. hajnalfény73 (válaszként erre: 27. - Gory002)
2008. máj. 6. 19:07

Köszi a sok tippet, tanácsot, igyekszem betartani.

Bár a mai nap is elúsztam. Igaz sokat mozogtam, egész nap nagytakarítást csináltam...fáradt is vagyok rendesen.

30. hajnalfény73 (válaszként erre: 29. - Sarkanylany)
2008. máj. 6. 19:06

Szia!


Bár ritkán járok a Sparba, de hamarosan nyít a közelben, akkor majd gyakrabban járok oda. Bár most is van egy Spar kb. 5 km-re meg kicsit messzebb egy Interspar is, de ritkán jutok el oda, általában a CBA-ba járok. Ott is vannak Norbis termékek, de tök jó lenne, ha tényleg egy polcra össze lenne gyűjtve. Nem kéne rohangálni mindenfelé..

2008. máj. 6. 14:15

hali

tegnap voltam a norbis találkozón és örömmel jelentették be, hogy nagyon sok új olog fog piacra kerülni éés talán sikerül saját polcot csinálni az updates ételeknek a sparban is...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook