Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció előtt egy nappal rákszűrés? fórum

Menstruáció előtt egy nappal rákszűrés? (beszélgetős fórum)


2015. szept. 18. 07:22
Szerencsére meg tudott vizsgálni, másnap jött meg. :-) Bár vizsgálat után picit véreztem (szerintem az már a menzesz előszele volt),de remélem nem befolyásolja az eredményt. Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 16. 19:09
Nem probléma, bár én úgy jártam, hogy már nem tudott megvizsgálni....
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Melody*)
2015. szept. 16. 11:36
En is vtam mar, max.az lesz, amit irtak, megjon a vizsgalat utan nemsokkal :)
2015. szept. 16. 10:29
Igen, én is erre gondoltam, hogy gyakorlatban nem akkora nagy gond, csak mikor neten rákerestem, mindenhol azt olvastam, hogy nem célszerű ilyenkor elmenni rákszűrésre.
5. 3532273647 (válaszként erre: 1. - Melody*)
2015. szept. 16. 10:05
Én is voltam ilyen helyzetben,de én délelőtt voltam,szóltam az orvosnak,nem volt probléma.Vizsgálat közben mondta,hogy ne lepődjek,meg,de nem húzom holnapig.Délutánra megjött-az eredmény tökéletes lett.Ő már látta azt,amit még nem tudtam,de a mintavételt nem zavarta
2015. szept. 16. 09:51
Mindig megkérdezik és rá is írják mikor volt az utolsó vérzésed első napja, és a tenyésztéskor a ciklusnak megfelelő összetételt veszik egyébként alapul, ráírják, ha szoptatsz, ha terhes vagy, ha hormonkezelést kapsz, mert mind-mind befolyásolja a méhnyak váladék (hüvelyi váladék) összetételét, így nyilván azt is figyelembe veszik, ha vérzés előtt állsz a tenyésztés során, de az orvos persze majd tanácsol mást, szólj vizsgálat előtt, és hátha ad egy másik időpontot, ha úgy véli ez nem megfelelő.
2015. szept. 16. 09:40
Remélem igazad lesz! Köszönöm a gyors választ. :-)
2015. szept. 16. 09:32

Szerintem nyugodtan menj el!


Ha esetleg valami gyanús eredményt kapnál, azt okozhatják a méhből odakerülő sejtek. Ebben az esetben visszahív újabb vizsgálatra, de akkor már TE fogod megmondani, hogy mikorra esik a ciklusod közép ideje és nem a doki mondja, hogy ekkor meg akkor érek rá! :)

2015. szept. 16. 09:28
Sziasztok! Az orvosomhoz nagyon nehéz bejutni vizsgálatra, állandóan tologatom, hogy középidőben kapjak időpontot (mert akkor ugye a legoptimálisabb elvégeztetni a vizsgálatot), de ezidáig hosszú ideje nem sikerül. Mikor végre kapok, akkor meg úgy alakul, hogy pont megjön. Mára is van időpontom, de pont ma van a 28. napom.Ha ma elmegyek, fals eredmény születhet?Volt már valaki menzesz előtt egy-két nappal rászűrésen? Amennyiben igen, rossz lett az eredménye vagy szólt az orvos, hogy ilyenkor nem célszerű elvégezni a vizsgálatot? Előre is köszönöm a válaszokat!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook