Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga gomba és a májdaganat fórum

Varga gomba és a májdaganat (beszélgetős fórum)


1 2
2020. dec. 31. 22:26
Sajnos a szilvesztert is egyedül tőltöttem! A párom mèg mindig kórházba van!Nem is tudom mikor fog hazakerülni! Kapja a vèrt meg a vitaminokat ès a vízhajtót de nem nagy javulás látszik rajta!Mèg gyengèbb mintamikor be vittem! Sajnos mèg èn is tetőztem a bajt!Szedi a gombát szemèlyre szabottan ès minden hèten emelni kell a dózit!Csak az a baj hogy amióta megemeltem állandó hasmenèse van!Most vissza állunk a napi egyre. Remèlem hogy így már helyre fog jőnni! Volt már valakinek ilyen hogy a gombától megy a hasa?
2020. dec. 27. 16:17
Úgy tudom van laktózmentes változata is. Hogy teljes tejmentes van-e azt nem tudom...
2020. dec. 27. 15:38

[link]

Ez az egyik oldal a többféle közül, ahol tudsz tájékozódni. A legalsó pontra kattintva elérhetsz dietetikust is, akivel ingyenesen is hívhatsz telefonon.

2020. dec. 27. 14:55
Valami másfajta vitamin nincsen? Ami nem tejes!
2020. dec. 27. 14:53
Igen tudom! Csak az a baj hogy attól megy a hasa!
43. Channa* (válaszként erre: 42. - Szabot.88)
2020. dec. 27. 13:30
Ehhez nem kell gasztrós. A háziorvos is felírhatja.
2020. dec. 27. 11:56
Van a Nutridrink tápszer, olyan mint egy joghurt, gondolom azt meg tudná inni. Gasztros orvos fel is írhatja h ne legyen drága . Napi azt hiszem 3x is lehet fogyasztani. Sok kalória van benne.
2020. dec. 26. 22:57
Nem tudom hogy hol van a hasnyálon, ennyit mondták hogy áttètes ès max egy fèl ève van hátra!
2020. dec. 26. 22:54
Nem fogadja el a regisztrációt a pancreatitis csoport!
39. Channa* (válaszként erre: 38. - Macilaci60)
2020. dec. 26. 22:41

A máj áttét nem "számít" annyira, mert a máj csonkolható.

Hasnyálmirigynél viszont fontos, hogy hol helyezkedik el a daganat, de ha nem operálható, akkor valószínű, hogy nem a fejnél, ami szintén csonkolható lenne...


Nagyon sajnálom!

2020. dec. 26. 22:29
Sajnos nem lehet operálni mert már áttètes! Nem tudom hogy a hasnyálmirigyèn hol van! Igen már most besárgult!
2020. dec. 26. 21:55
Gyere a fb Pancreatitis-hasnyálmirigy-gyulladás csoportba
36. Channa* (válaszként erre: 35. - Macilaci60)
2020. dec. 26. 21:54

Nagyon sajnálom!


A hasnyálmirigyén hol van a daganat?

Mit fognak operálni?

Besárgult?

2020. dec. 26. 21:41
Sajnos a páromnàl kèthónapja hasnyálmirigy daganat májáttèttel diagnosztizáltak!Semmi előjele nem volt a betegsègènek csak hirtelen fogyni kezdett! Azt dudni kell róla hogy csak hatvankiló volt!A 4 kiló az nagyon látszott rajta, ahogy lefogyott. Elvègeztèk nála a májbiopsziát! Azóta sajnos sűrűn kórházba van! Nagyon sok víz termelődik nála! Nagyon nehezen tud nyelni, szinte csak a folyadèkot tudja lenyelni! Mi is hallottunk a gyógygombáról ès meg is rendeltem! Sajnos mèg nincsen eredmèny de nagyon bízom benne hogy javítani fog az állapotán! Már kèt kemón túl van nincsen hányinger ès nem is hányt! Az a baj hogy ètvágya sincsen! Ha valaki tudna tanácsot adni hogy mit lehet neki enni amit le is tud nyelni akkor nagyon megköszönnèm!
2015. szept. 18. 14:40

Sőt, a graviola is.


[link]

33. da16da8965 (válaszként erre: 31. - Channa*)
2015. szept. 18. 14:35

Igen, a Béres csepp is rákellenes csodaszerként kezdte a karrierjét.

De van ennél jobb is: a citrom

A citromlé 10000-szer erősebb mint a kemoterápia


[link]


:P

32. globus (válaszként erre: 31. - Channa*)
2015. szept. 17. 21:16

A Béres cseppet, C-vitamint már támogatják az onkológusok, valamint Avemart, Oncomart a kemó alatt is.

Mi esetünkben nem tiltották az egyéb alternatívákat sem, csak kezelés alatt redukáltatták a fent említettekre.

Kezelésen kívül azt csinálhatunk, amihez kedvünk van...

31. Channa* (válaszként erre: 30. - Da16da8965)
2015. szept. 17. 21:12

Hát nem tudom....

A férjem rákos volt. Kemoterápiája is volt, meg műtét, stb. A doki azt mondta, hogy a kemó rosszabb lesz, mint a műtét. Abban az időben a Bérescsepp volt a menő. Azt mondták sokan, hogy a kezeléseket jobban viseli, ha szedi. Az orvosok tiltakoztak. Az első 2 kezelést végighányta a férjem, illetve vért adtak neki, stb. Aztán vettünk Bérescseppet és tényleg jobban viselte a többi kezelést....

Persze nem azt mondom, hogy minden hatásos, de ki tudja?

Volt akkor egy srác, akit szintén akkor kezeltek, ő elment Mexikóba is, hogy kézrátéttel gyógyítsák meg. Nem sikerült....

30. da16da8965 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2015. szept. 17. 16:26

És pont ezt használják ki a szélhámosok.


A GVH indoklásából:

"a megtévesztő tájékoztatások különösen érzékeny, kiszolgáltatott fogyasztói kört (betegek, időskorú emberek) céloztak meg"

29. d7c1719ff7 (válaszként erre: 2. - Bebyke05)
2015. szept. 16. 21:11
egészséget apukádnak a hit és élni akarás fontos ezeknél a betegségeknél, mindent meg kell próbálni ami csak szóba jöhet
28. 032b6d3bda (válaszként erre: 25. - 96e4cb8ca7)
2015. szept. 16. 20:59

Talán azért, mert nem minden megnagyobbodott májat szúrnak szövettanért? Ez fel sem merült benned? Ha egyéb képalkotó vizsgálatok IS indokolják, akkor igen. Mire ezeket összegyűjti a beteg, eltelik némi idő.

De lehet, igazad van. Kezeljenek mindent első perctől kezdve rákként, fő a biztonság.

27. Channa* (válaszként erre: 26. - Marlenka70)
2015. szept. 16. 20:47
Pedig Jockynak is volt....
26. marlenka70 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2015. szept. 16. 19:28
Sajnos a májdaganat csak akkor operálható ha nem szétszort apró daganatok vannak benne, ha "csak" egy szegmens érintett az egyik lebenyen azt kivágják. Nekem azt mondta az onkológus máj átültetést nem végeznek daganatos betegen.
25. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 7. - Bebyke05)
2015. szept. 16. 11:27
Ez azért nagyon szomorú, hogy itt tart a magyar egészségügy : egyik napról a másikra kiderül, hogy nem zsírmáj hanem rosszindulatú daganat. Rohadt dilettáns "orvosok" Nagyon sajnálom az apukádat, és hogy ezen kell átmennetek (mások hozzá nem értése miatt) Egy ismerősöm feleségének többszörös áttétes tüdőrákja volt (májba és nyirokmirigyekbe adott áttétet), ő is fogyasztotta a Varga gombát de sajnos csak annyit értek el vele, hogy a várható 6 hónap helyett 1,5 évet élt, viszont a vártnál sokkal kevésbé gyengült le.
24. Regina. (válaszként erre: 13. - Bebyke05)
2015. szept. 16. 10:17

Tudom nem olcsó ez a gomba, de én akkor is adnám neki.

Mert mint írtam ha csak kicsi remény is van, azt is ki kell használni a gyógyulása érdekébe.

Persze fájlalom én is minden olyan készítmény ami a rákos betegeken ígér gyógyulást nagyon drága. :(


De a gyártó és készítők akik ezzel foglalkoznak lelkiismeretükkel hogyan számolnak el, mikor a pénzt kasszírozzák befelé, ha esetleg tudják kamu volna az egész.

Ez legyen az ő gondjuk, én egyenlőre elhiszem meg előlegeztem nekik a hitet.

Szedtem énis annak ellenére, hogy a doktornő nekem azt mondta pénzkidobás az ablakon.


Jelenleg igaz nem szedem most, de voltam kontrollon és mindent rendben találtak nálam.


Ellenben a sógoromnál az egyik orvos azt mondta nem ér semmit, míg a másik orvos azt mondta feltétlen szedje, mert igenis segíthet.

Na akkor most kinek lehet elhinni azt segít ez a Varga gomba vagy netán fabatkát sem ér?


Kell hozzá apukád hitte amikor ezt a gomba kapszulát szedi.

Akkor szerintem lehet várni a javulást.

Meggyógyul!!!!

2015. szept. 16. 09:36

Én más egyébre próbáltam ki a varga féle gombákat, tanácsadó segítségével. A létő világon semmilyen hatást nem tapasztaltam 3 havi fogyasztás után sem. Így abbahagytam. Ha mindenki csak ennyi időt szán a kipróbálására, máris szépen profitál a doktor úr és lelkes csapata.

Saját oldalán felrakott gyógyulásokat bizonygató videók mindegyékében elhangzik, hogy a készítményeket a hagyományos orvoslás által javasolt terápia mellett szedték a betegek, ésgy értek el gyógyulást.


Jelentem 60 éves vagyok,több éve folyamatosan keresem a gyógyuláshoz vezető uatakat több-kevesebb sikerrel, de hogy csupán a gombák fogyasztávbárki is meggyógyult volna bármiből, még nem halottam.


Minden betegség arra utal hogy az immunrendszerünk nem kiegyensúlyozottan dolgozik. Elsősorban ezt kell rendbetennünk, e nélkül ey sincs a gyógyulásra. Persze sok minden kell még hozzá nem sorolnám, de sajnos a valóság azt tükrözi, hogy aki komolyan megbetegszik, azonnal és kizárólagosan a betegség tüneteit akarja pánikszrűen elnyomni. Tisztelet a kivételnek. A daganatos beteg pl. a daganatot, és a kiváltó oka az olyan semmisnek van véve.

2015. szept. 16. 08:37

Sajnos a májdaganatnál minimális a túlélési arány.

A 10 % pedig rettenetesen kevés; szinte minimális :(

2015. szept. 16. 07:34

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, érdemes elolvasni:


[link]


A konklúziót idemásolom:

Néhány dolgot érdemes leszögezni:


a gyógygombák egy része bizonyítottan rendelkezik bizonyos gyógyhatásokkal,

ez azonban nem jelenti azt, hogy az azokból készült termékek is hatásosak lennének (a termék minősége és adagolása kulcsfontosságú, ezért konkrét termékkel kellene bizonyítani a gyógyhatást - ez nem történt meg);

különösen nem jelenti azt, hogy a gyógygombatermék olyan csodás hatással rendelkezne, amit még a gomba sem "tud"!

Annak ellenére, hogy egy adott termék bizonyos hatása nincs bizonyítva, természetesen még létezhet. Csakhogy

előbb arra kellene pénzt, energiát fordítani, hogy igazolják azt, amit a betegekkel el akarnak hitetni,

és csak ezután kezdjük el kasszírozni a milliárdokat. (Ebben illene példát venni a sokat kárhoztatott gyógyszeriparról!)

20. Channa* (válaszként erre: 19. - Da16da8965)
2015. szept. 16. 06:00
Az ember, ha egy szerettéről van szó, nem foglalkozik ilyenekkel.
19. da16da8965 (válaszként erre: 2. - Bebyke05)
2015. szept. 15. 22:09

A Max-Immun Kft. 2012-es nettó árbevétele 1.766.916.000 Ft volt.

A GVH háromszor büntette meg őket, egyre nagyobb összegekre.


Minek etetitek a szélhámosokat?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook