Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvők 2016-ban - Menyasszonyok egy helyen fórum

Esküvők 2016-ban - Menyasszonyok egy helyen (beszélgetős fórum)


2015. okt. 27. 08:46

Sziasztok!

Nekem is áprilisban lesz az esküvőm. :) A helyszín már le van foglalózva, úgyhogy úgy érzem a legnehezebb lépésen már túl vagyunk. :)

10. Orchideavi (válaszként erre: 9. - 440d3f6111)
2015. okt. 26. 15:49

Szia!


Arról még nem hallottam, sajnos. :(

De nekem is áprilisban lesz az esküvőm. :)

Elmentetek megnézni a helyszínt?

2015. okt. 9. 11:58

Sziasztok!


Nekem is elvileg áprilisban lesz az esküvőm, de még a szervezés java hátravan...:)

Van valakinek bármi információja a Székely Villa nevű helyről? Ott tartanánk, apósom egyik kolléganőjének a lánya volt ott, állítólag nagyon volt.

8. Shanalyl (válaszként erre: 5. - Orchideavi)
2015. okt. 1. 13:32

Templom nem lesz, mert nem egyezik a vallásunk, így nincs templomozás. Eleve csak egyikünkében van templom. :D


Amúgy április 01-én lesz.

7. Orchideavi (válaszként erre: 6. - Jaffa87)
2015. szept. 21. 16:12

Szia! :)


Miközben árajánlatokat várok, a részleteken gondolkodok. :)

Neked volt vendégkönyv az esküvődön? Ha igen, a vendégek írtak is bele?

Milyen volt a meghívó? :)

2015. szept. 21. 10:33
Sziasztok Lányok! 2 hete volt az esküvőnk, ha bármiben tudok segíteni nagyon szívesen teszem! :)
5. Orchideavi (válaszként erre: 4. - Shanalyl)
2015. szept. 19. 14:05

Mikorra tervezitek? :)


Mi még csak nézelődünk, de azért már a főbb kérdések kezdenek körvonalazódni...helyszín, templom, házasságkötőterem, torta, zenekar, vőfély. :)


Lesz templomi is?

4. Shanalyl (válaszként erre: 3. - Orchideavi)
2015. szept. 17. 13:25
Lefoglaltam már az időpontot a pmh-ban, az is egy külön kaland volt...az órát még nem tudjuk, majd januárban tudják megmondani! :O Helyet még nem néztem, de mi csak szűk családi körű vacsit fogunk tartani. Tudom már, milyen torta lesz, de amúgy kb ennyi. Viszont mivel nekünk nem lesz lagzink, kevesebbet kell szerveznem.
3. Orchideavi (válaszként erre: 2. - Shanalyl)
2015. szept. 16. 16:09

Szia! :)


Hol tartasz a szervezésben?

Mi még csak a helyeket nézegetjük, meg is van, ami tetszene, de még barátkozom az árakkal. Több helyről is kérek árajánlatot, hogy tudjak viszonyítani...de csak úgy röpködnek a 10.000 forintok....:(

2015. szept. 15. 09:52
Jelen! :)
2015. szept. 14. 18:10

Sziasztok!


Azokat a menyasszonyokat keresem, akiknek 2016-ban lesz az esküvőjük. :)

Még a szervezés elején járok, de szívesen csevegnék ezzel a témával kapcsolatosan, szívesen fogadom a jó tanácsokat, ötleteket, tapasztalatokat...mert nekem utóbbiból nem sok van. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook