Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan mondhatom vissza ebben az esetben a tanfolyamot? fórum

Hogyan mondhatom vissza ebben az esetben a tanfolyamot? (tudásbázis kérdés)

2015. szept. 13. 21:03
Utánanézek, amúgy nem, nem biztosítós tréning:)
7. Channa* (válaszként erre: 4. - 949b73bff1)
2015. szept. 13. 16:48

Nem adtak paírt? Gondolom valami biztotosítós tréning...

Egy próbát megér az előleg visszakérése, én nem hagynám a pénzemet!

Természetesen nem kötelező elmenned, ha nem akarsz! Ha meg nincs szerződés, akkor az sincs kikötve, hogy ettől függetlenül fizetési kötelezettséged lenne....

6. 949b73bff1 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2015. szept. 13. 16:01
Én is így gondoltam, de szuper a megerősítés!!!!! :)
2015. szept. 13. 15:36
Amíg nincs aláírt papír, szerződés vagy hasonló, addig nincs semmiféle kötelezettséged semerre
2015. szept. 13. 15:32
Nem írtunk. De az előleg sem érdekel, csak nem az az én pályám, rajottem. Van ilyen:) köszi a válaszokat! Csak nem voltam még ilyen helyzetben, és nem tudtam, ezzel van e valamifajta kötelezettségem:) a lelkük meg...az enyémmel ki foglalkozik?;)
2015. szept. 13. 15:29

Nem fognak rendőrséggel elővezetni, lemondod, slussz.

Nem a tankötelezettségedet kell teljesítened!!


Nem kell pátyolgatni alelküket, nyilván nem te vagy az első, aki nem vesz részt


Az előleget meg kérd vissza, legfeljebb azt mondják, nem. Valami papírt írtatok? Azo nyilván szerepel, hogy hogyan lehet elállni a részvételtől és visszajár-e az előleg

2. kisj
2015. szept. 13. 15:29
Senki nem fog pisztolyt tartani a halántékodhoz, mert meggondoltad magad:D
2015. szept. 13. 15:26

sziasztok!


A következőben kérem a segítségeteket, véleményeteket.


Ha jelentkeztem tanfolyamra, de nem tudok elmenni, meg már nem is akarok, és még effektive nem volt beiratkozás, fizetni is csak valamennyi előleget kellett, amit nyilván nem kapok vissza, akkor simán visstamondhatom? Magyarul a jelentkezés az meg nem jelenti automatikusan azt, hogy innentől kötelező, csak ha fizettem. Nem? Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook