Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Debreceni jó fitneszedző helyet ajánlani, vagy személyi edzőt tudtok ajánlani? fórum

Debreceni jó fitneszedző helyet ajánlani, vagy személyi edzőt tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 13. 12:16
Jártam náluk idén, csak ajánlani tudom :) ellenben rábeszélni senkit sem szeretnék, elvégre nem vagyunk egyformák, szerintem nézz rá a honlapukra, van fent neten videó is, cikk is, esetleg keresd fel a fb oldalukat, kérdezz tőlük bármit (mivel minden, MINDEN kérdésre válaszolnak), vagy egyeztess időpontot és menj be a terembe és győződj meg magad arról, hogy ez a sport valóban neked való, érzel benne kihívást, fejlődési lehetőséget, stb stb :) nekem bevált, a kettlebell azóta is az életem része... ad erőt, állóképességet, nem izmosítja agyon az embert, ellenben fogyni vágyóknak is tökéletes, az edző pedig igen nagy tapasztalattal rendelkezik. Vagyis megéri átgondolni / megfogadni a tanácsokat ;) és hitelesek az oktatók...
2015. szept. 12. 22:21
mi a tapasztalatod, véleményed?
2015. szept. 12. 20:59
persze, kettlebell, Corpus fitness :)
2015. szept. 12. 20:34
Sziasztok! Debreceni jó fitneszedző helyet ajánlani, vagy személyi edzőt tudtok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook