Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lélektárs? Lelki társ? Ti mit gondoltok? fórum

Lélektárs? Lelki társ? Ti mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


15. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Esszmy)
2015. okt. 24. 16:16
Ez egy elég nagy rejtély. Olyan érettség és sorsszövedék kell hozzá, hogy az ép ésszel fel nem fogható szerintem.
2015. okt. 24. 16:10
Többféle szempontból (és szinten) lehet magyarázni.
2015. okt. 24. 16:09
Annyi baj volt már ezekből a fogalmakból. Én az "ikerláng" szót nagyon nem szeretem. Olyan bulvár-ezoterikusan hangzik...
12. Metálmackó (válaszként erre: 11. - Mutáns Jane)
2015. okt. 7. 11:32

Valóban nem, ez igaz. De nem is nagyban gondolkodtam, csupán botor módon saját magamból és jelenkori környezetemből indultam ki.


De, ha úgy vesszük az emberi evolúció nem csak biológiai és társadalmi, hanem azt hiszem mondhatjuk, hogy spirituális is egyben. Minden korszaknak, népcsoportnak megvan a maga szokása, hagyománya ami végső soron az adott kor trendjének felel meg.

11. Mutáns Jane (válaszként erre: 10. - Metálmackó)
2015. okt. 7. 10:51
Aha, és mi a helyzet az ősközösségi társadalommal? Vagy a matriarchátussal? Kínában az a matriarchális közösség, ahol a nőknek csak akkor van állandó férjük, ha ők úgy döntenek (vannak náluk ilyenek is, de kisebbségben). Eléggé valószínűtlen, hogy náluk a "trendi agymosottság" az ok, sokkal inkább a hagyomány... :DDDD
2015. okt. 7. 09:49
Nem találkoztam (még) egyikkel sem és őszintén szólva mindig is egy kicsit szkeptikusan álltam hozzá az ilyesfajta dologhoz. Nekem inkább arról árulkodnak ezek az "elképzelések"(jobb szó híján), hogy mennyire társas lény is az ember. Jobban vágyik valakire, egy élethosszig tartó kapcsolatra, mint bármi másra. Mármint normál esetben és nem a mindenféle trendekhez agymosott bárány állapotában.
2015. okt. 6. 02:57
Lelki társ jópár van vagy lehet, amire Te gondolsz, az az ikerláng. Ami vagy van, vagy nincs.
8. MentsVár (válaszként erre: 7. - Kisj)
2015. szept. 10. 22:16

Nem baj, természetesen.

Következő hszemben kifejtem.

7. kisj (válaszként erre: 5. - MentsVár)
2015. szept. 10. 15:33
Baj, hogy amit leírtál nem értem?
6. MentsVár (válaszként erre: 5. - MentsVár)
2015. szept. 9. 23:30

szituáciához = szituációjához

elnézést

2015. szept. 9. 23:29

Lelki társ az két szinten létezik.

Vagy a jelen életedben lévő feladataid megvalósításához szükséges,

vagy a nem mostani életed egyik szituáciához kötődően kerülsz hozzá közel.

Ezt a vele való kötődés minősége mutatja meg.

4. MentsVár (válaszként erre: 1. - Esszmy)
2015. szept. 9. 23:25

Igen, létezik ilyen, de azt mi "normál" érzékeinkkel szinte soha nem ismerjük fel.

Az EMBER a felejtés fátylán át nem lát bele ebbe.

2015. szept. 9. 21:16
télleg?
2015. szept. 9. 21:05
télleg
2015. szept. 9. 20:57

Sziasztok!

Útóbbi 1 évbe elég rendesen rákattantam az eotérikus dolgokra, és olvastam olyat hogy mindenkinek van 1 másik fele! 1 lélektársa vagy lelkitársa? (álítólag a kettő nem ugyanazt jelenti) Na mindegy is. Az lenne a kérdésem ha 2 ilyen ember megtalálja egymást, akkor őket télleg semmi se választhatja el? És ha az egyik meghal? Vagy azt is együtt fogják? Minden érdekel róluk! Kösziiii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook