Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Macskákat segítő egyesület fórum

Macskákat segítő egyesület (beszélgetős fórum)


2015. nov. 9. 07:38
Az a baj,hogy nem nagyon fog telefonon sok mindent mondani az állatorvos,maximum annyit,hogy be kell vinni és meg kell vizsgálni!Lehet fejsérülés,duzzanat az agyban nyom valami ideget!
2015. nov. 9. 04:56
Jajj szegeny.PRóbálj meg felhívni tanácsért egy állatorvost ha nincs módodban elvinni.Az nem'kerül'semmibe és talán segít a továbbiakban
6. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 1. - Lanadelqueen27)
2015. nov. 9. 03:26
A Magyar Állatorvosi Kamara
5. lanadelqueen27 (válaszként erre: 4. - 0c7adf8ee7)
2015. szept. 10. 11:23
Idegi alapon lévő sérülés. Koordinációs probléma, nyilván azért szédül... de akkor mindegy.
4. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 3. - Lanadelqueen27)
2015. szept. 10. 08:43
Nem tudom, mi az az idegi alap, de a természet megoldja.
3. lanadelqueen27 (válaszként erre: 2. - 0c7adf8ee7)
2015. szept. 9. 22:09
Remélem, hogy ő is rendbe jön... de azért aggódok, mert az felületi seb, ez meg szerintem idegi alapon lehet. 3-4 lépés után felborult szegény.
2015. szept. 9. 14:23

A macskáknak nagyon jó a regenerálódó képességük.

Láttam olyan kandúrt, hogy hiányzott a fél pofája... szôrzet semmi. Néhány hét és teljesen rendbe jött neki.

2015. szept. 9. 13:18
Van egy macska azon a helyen, ahol jelenleg a nagyszüleim élnek. Sokat nem tudok róla, csak láttam, hogy minden rendben vele, meg hogy az az idős nő foglalkozik vele (aki már meglehetősen zavart), akitől bérlik a lakást. Hálás, nagyon aranyos cica, legszívesebben magamhoz fogadnám, de nekem már van egy, és nem tehetem meg... egyik nap véresen ment haza, de látszólag nem a saját vére volt, nyilván összekapott egy társával. Ma pedig mesélték a szüleim, hogy bár rendesen eszik, dörgölőzik, ha megrázza a fejét, oldalra dől, de menés közben is. Mit tehetnék, hogyan segíthetnék rajta? Olvastam orvostól, hogy B1 vitaminkúra jó lenne neki, azt alkalmaznám, de emellett szerintem nem ártana neki egy orvosi vizsgálat. Milyen szervezet van, vagy cicákat segítő egyesület/csoport, akik foglalkoznak ilyesmivel? Nem akarom hagyni elpusztulni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook