Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi kell az óvodába egy kisfiúnak? fórum

Mi kell az óvodába egy kisfiúnak? (tudásbázis kérdés)


4. Nanda (válaszként erre: 1. - 81móni)
2015. szept. 12. 08:26

Hozni-vinni "csini" ruhában szoktam,farmer vagy vászonnadrág,de ott lenni játszáshoz kényelmesebb a melegítő alsó.Póló,vékony hosszú újjú van rajta ezekből van otthagyva tartalék,ha véletlen leeszi,összevizezi,vagy odakint a nagy szaladgálásban beleizzad.Tépőzáras vászon benti cipője van,tornateremben is ezt használja.

Ezek kívül szerintem minden oviban mást kérnek, nálunk pizsi nem kell,de ágyneműhuzat,lepedő igen.

Tisztasági csomagba fogkefe,fogkrém,fésű,folyékony szappan,wc papír,szalvéta ha fogyóban van valamiből az ovó nénik szólnak.

3. 17149b220f (válaszként erre: 1. - 81móni)
2015. szept. 8. 09:45
Ja, kintre is valami kényelmes, időtől függ hogy milyet. Szerintem télen a csizma helyett sokkal jobb a bakancs.
2. 17149b220f (válaszként erre: 1. - 81móni)
2015. szept. 8. 09:44
Benti nadrágnak melegítő, felsőnek pedig ilyen időben rövidet, de mindig legyen neki ott hosszú is, ha esetleg fázna. Bentre valami kényelmes cipő, vagy szandi, én ezeket az olcsó tépőzárasakat szoktam venni. Nálunk minden hónapban vinni kell tizstasági csomagot, én 2 gyereknek viszem (200db pzs, 2 tekercs wc papir, 1 szappan, 1 nagy szalvéta) Kb félévente vigyél új fogkefét. Fogkrémet majd gondolom szólnak, ha elfogyott. Kinti ruhának valami olyat vigyél amit nem sajnálsz, és legyen belőle sok mert valószínű hogy ebbe a sáros időben naponta kell mosni :) Legyen az oviszsákban váltásruha, bugyi, zokni. Ha náthás valamelyik gyerek, én szoktam bevinni pluszba pzs-t. Nálunk az alváshoz semmi nem kell, még pizsi sem. Tesire egy rövidgatyó és egy póló, cipőnek a bentit húzzák fel (szandi nem jó tesire) . Huhhh ennyi jutott eszembe, de kérdezhetsz ha esetleg valamit nem írtam volna le :)
2015. szept. 8. 09:12
Miket kell beszerezni az óvodába egy kisfiúnak? Szeretném ,ha részletesen leírnátok mindent. Ruhára is kiváncsi lennék melegìtő alsót vagy milyen nadrágot visztek, pólót hosszút vagy rövidet, milyen kinti benti cipöt vegyek? Udvarra milyen ruha kell ,àgynemű, pizsi,tesi ruha stb.? Köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook