Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyra csinosan :) fórum

Karácsonyra csinosan :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2015. okt. 14. 11:52

Koszi lanyok, nalam a mumus barmi rossz ch, foleg a cukor, sajnos fuggo vagyok, nagyon. Teljesen ki kell iktassam a szenhidratokat (ertsd max 25-30gr / nap, de leginkabb 20 grammozni szoktam - Atkins elso szakasz), kulonben ha elkezdek enni keptelen vagyok leallni. Ezert is hiaba probalkozom evek ota eletmod valtassal, nem megy mert nemtudok merteket tartani.

Nalunk sajnos mindig van vmi edesseg itthon, mert ferjem szereti, veszi, neki bele is fer, o heti 4-5x tud edzeni teremben.

Ma megint megprobalom, aztan meglatom hogy alakul. Szep napot midnenkinek :)

2015. okt. 14. 07:00

Szeretnék dicsekedni szombat reggel kezdtem átállni a "tiszta" kajára eddig -80dkg.

szombat vasárnap,hétfőn könnyen ment a tegnap kicsit húzósabb,volt akkor már kívántam az édest,úgyhogy diétás lekvárt nassoltam :-)

Most kitűztem egy célt,mondjuk minden évben kitűzöm,de soha nincs belőle semmi.Leszálkásítok,hogy elküldhessem Péntek Enikőnek az Én sikertörténetemet ,ahhoz meg nem ártana kép is :-)

210. pink habroló (válaszként erre: 208. - *Csajszi*)
2015. okt. 14. 06:56

Uhh ha hát sajnálom.

Nálam az vállt be,hogy nem tartok a házban semmilyen számomra csábító édességet,a gyereknek is csak annyit veszek,hogy ne hagyjon meg belőle,szóval pont annyit amennyit megeszik.

Én a nyáron diétás lekvárokat gyártok,süssinával,mert eritrittel nem olyan finom és intenzív édes,úgyhogy a süssina folyékony nagyon bevált hozzá,és azt szoktam kanalazgatni ha rámjön a ch éhség.Tegnap is elkanalaztam 90g sárgabarackot 22 g ch és 80 ckal szóval teljesen jó,édes kielégített.Lehet variálni túróval.,joghurttal,csokis fehérjeporral.

Meg ami még bevált,hogy ha úgy érzem kell a ch akkor nem eszek semmit,tudom furi,de ha étel kerül a számban nem tudok leállni,még mindig jobb nem enni,mint falni,napi 5 étkezés ide -vagy oda,de én akkor nem eszek.

209. csikil4ny (válaszként erre: 208. - *Csajszi*)
2015. okt. 14. 01:31
Szia! Mi a mumus nálad? Tarts helyette valami egészségesebbet, nem baj ha pár napig többet eszel belőle, fő, hogy ne azt ami kiváltja a zabarohamot. Az is szokott segíteni, ha amikor félreennél inkább tornázol. :) Kitartást!
2015. okt. 13. 21:32

Sziasztok.

Nem voltam par napig,nemtudom mi van velem, nyaron olyan szepen alacsonyan tartottam a ch-t hetekig, kivanossag, zabalasi vagy megszunt. Most meg par napig ugyeskedek aztan egy nap alatt mindent alszurok, kezdodik az egesz elolrol :(((

Tudom, hogy csak magam oldhatom meg, senki nem fog lefogyni helyettem, barcsak jonne egy 'kattanas' meg ha csak 2 hetig is tartana, az mar eleg lenne, hogy a ch fuggoseget stabilan megtorjem.

Nem sok epitot irtam, csak gondoltam bejelentkezek, ha mar irtam nemreg, hogy csatlakoznek hozzatok.

207. Nega1 (válaszként erre: 206. - Gretchenmorgan)
2015. okt. 13. 19:59
Az első pàr kiló gyorsabban le szokott menni,igaz most az a célom,hogy tartani is tudjam.
206. gretchenmorgan (válaszként erre: 205. - Nega1)
2015. okt. 12. 18:50
3 hét alatt másfél kiló? az nagyon jó, én pont ebben a tempóban fogyok :)
205. Nega1 (válaszként erre: 190. - Gretchenmorgan)
2015. okt. 10. 20:11
Igen,csak mihez tartàs képpen Atkins... Màr màsfél kiló lement,ami nem túl sok 3 hét alatt,de érzem, hogy az agyam kezd àtàllni.
204. csikil4ny (válaszként erre: 202. - Pink habroló)
2015. okt. 9. 18:38

Majd amikor elérem az áhított végcélt én is feljebb emelem egy kicsivel a ch-t, most jól elvagyok 130g körül.


Az tényleg rizikós, én sem tudnék ellenállni. :(

2015. okt. 9. 15:36

Nálam most az a gáz,hogy jön az ősz,és mivel patikában dolgozok,ilyenkor beindulnak a gyógyszergyárak képviselői,és a termékeik mellett kampányolnak,miért adjuk az infulenzásoknak,meg a náthásoknak az ő termékeiket.

És bakker,hozzák a sütiket,réteseket és tortákat.Egyik elmegy jön a másik,egymásnak adják a kilincset és az asztalon ott az a rengeteg csábító gyors ch,szóval nehéz időszak ez nekem,és nehéz visszatérni a helyes ösvényre,szerencsére hétfőig nem melózok,most könnyű,itthon nincs csábítás :-D

2015. okt. 9. 15:21

Én netes kajáknak nem vagyok a híve,mert eléggé válogatós vagyok ezért saját magamnak állítottam össze az étkezésemet,szerintem 4 éve ezt eszem :D,most viszont volt néhány hónap kilengés,de újból visszaálltam

1 étketés 6-kor Tejeskávé:

206g 1,5%.os alföld tej 2g Inka gabona kávé,70g fekete kávé eritrittel

25ml Scitec Kollagén.

2. étkezés zabkása 24g zabpehely 30 1,5%-os tej+ 150g víz+ 50 g 3%-os zsírtartalmú natúr joghurt eritrittel.

3. étkezés házi müzli: 3 szem dió+ kókusz+ 1 tk méz,összekutyul megesz.

4. étkezés,ebéd:

gombás tojás,vagy natúr csirkemell,rizs zöldségként retek paprika,paradicsom,vagy káposzta.Vagy spenót főzelék. a lényeg hogy itt tojásos téma van,vagy 1 szelet hús,vagy pörkölt.


Az 5 étkezésem fehérjeturmix, vagy házi krémtúró diétás meggylekvárral 5-6 szem bogyós gyümölccsel nyáron málna,meggy,most izabella szőlő és utána már nem igazán eszek csak tornázok:-)


Nálam ez a "tiszta" étkezés,de ehet más azt mondja,hogy ez nem jó és nem tiszta:-)

201. csikil4ny (válaszként erre: 200. - Pink habroló)
2015. okt. 9. 14:12
leírhatnád néhány napi étkezésed, én már el se tudom képzelni a 160g ch-s menüt. A neten találhatóak meg nem annyira a "tiszta étkezést" támogatják.
200. pink habroló (válaszként erre: 199. - Főnix01)
2015. okt. 9. 08:05

Szia!

Nekem az összes dvd-je megvan és cserélgetem őket mikor melyikhez van kedvem,néha követem a edzéstervét is.

Nekem most a fő célom,hogy visszatérjek a tiszta étkezésre,semmi cukor,finomliszt,növényi margarin,és max 160g szénhidrát,mert akkor teljesen másképpen érzem magam a bőrömben,viszont olyan munkahelyen vagyok,ahol nagy a kísértés :(

199. főnix01 (válaszként erre: 198. - Pink habroló)
2015. okt. 9. 07:58

Szia/sztok!


De jò, vègre egy sorstars! Èn is Pèntek Enikő dvd-jère edzek! :-) megvan tőle a zòna 1 es a mix 1.

Utolsò hàrom kilòtòl szeretnèk megszabadulni :-)

Ès ti/te?

2015. okt. 8. 18:51

Sziasztok!

Élek még. Mérlegen nem jártam,de majd csak hétfőn merészkedek rá,mert nem voltam valami ügyes a kajában.

Ellenben tornáztam sokat. Megvan Péntek Enikő új dvd-je az angol nyelvű ABS Mission. Uhh durván jó,nem dögleszt ki végigcsinálható,de azért kihívás is,ez olyan haladókat megizzasztó,kezdőket kipurcantó anyag.

Tele van a barna zsírszövet gyilkoló kardiókkal :-)

Ezt most tanultam az "oskolában",hogy a barna zsírszövet nem más mint a hasi zsír:-D

Ámulok ezen a nőn,annyira csodálatos,mindig megújul,és most ez az angol nyelvű anyag... ha ő nem lenne már lehet nem tornáznák és egy bálna lennék :-)

197. csikil4ny (válaszként erre: 195. - Gretchenmorgan)
2015. okt. 6. 16:45
egyből mehet, mert ha vízzel készíted, ha nem vagy elég gyors már nem tudod ellapogatni.
196. gretchenmorgan (válaszként erre: 192. - *Csajszi*)
2015. okt. 6. 14:34
szia! én is gyök kettő kg/hó sebességgel fogyok, de legalább tartósan ;) szívesen látunk, a trollokat meg űzzük. Kubáig. :D
195. gretchenmorgan (válaszként erre: 193. - Csikil4ny)
2015. okt. 6. 14:33
köszi!! és hagyod állni, vagy egyből mehet a sütőbe?
194. csikil4ny (válaszként erre: 192. - *Csajszi*)
2015. okt. 6. 12:05
Üdv. köztünk, nem az időpont a fontos, sőt! Inkább lassan és tartósan!
193. csikil4ny (válaszként erre: 191. - Gretchenmorgan)
2015. okt. 6. 12:04
Nem próbáltam másképp, lehet a gofrisütőhöz odaragadna. Vékony tészta lesz, engem a hagyományos palacsintára emlékeztet, jobban is szeretem édesen töltve. Ahogy kihül le lehet húzni a sütőpapírról és feltürni. Vágni, vagy épp amit akarsz belőle....
2015. okt. 5. 22:28

Sziasztok, szeretnek csatlakozni a forumhoz, remelem nem hal ki es nem trollosodik el.

Nekem meg eleg sokat kene fogyni, olyan 15-20 kilot, sajnos egesz biztos nem lesz meg Karacsonyig, mert nagyon nehezen vanszorog le. Viszont jo lenne egy jo fogyis csapathoz tartozni.

191. gretchenmorgan (válaszként erre: 138. - Csikil4ny)
2015. okt. 5. 19:33
ezt csak sütőben lehet sütni? serpenyőben, vagy esetleg gofrisütő félében nem? vékony tészta lesz belőle? :)
190. gretchenmorgan (válaszként erre: 188. - Nega1)
2015. okt. 5. 15:07
szerintem az atkins alapja jó, végülis a ketogén diátához hasonlít, nincsenek vele túl nagy gondok, ha kicsit formálsz rajta, és szerintem az egyik legjobban bírható előírt diéta. én már nem követek semmi ilyet, de sokmindent nyúltam Atkins-papától.
189. gretchenmorgan (válaszként erre: 187. - Kartakata)
2015. okt. 5. 15:06
köszi! :)
188. Nega1 (válaszként erre: 186. - Kartakata)
2015. okt. 5. 11:42
Mostanra màr 74 vagyok....most egy kis atkins félét próbàlok,aztàn ha tehetem Norbit fogok rendelni.
187. kartakata (válaszként erre: 181. - Gretchenmorgan)
2015. okt. 5. 07:40
Hűűű, nagy gratu! Az eredményért is meg a mérlegmentességért is:)
186. kartakata (válaszként erre: 180. - Nega1)
2015. okt. 5. 07:37
Háát, 6 kg jojózás még nem is olyan vészes:) én volt, hogy tizen-eket szedtem vissza:P És most is hasonló módszerrel szeretnéd?
185. kartakata (válaszként erre: 177. - Csikil4ny)
2015. okt. 5. 07:32
én is csináltam anno, tényleg nagyon jó:)
2015. okt. 4. 11:09
mostmár én is maradoka hetinél, mert a végén majdnem megőrültem, de az első 3 hét kifejezetten stresszmentesebben telt! :D
183. 3532273647 (válaszként erre: 181. - Gretchenmorgan)
2015. okt. 4. 09:52
egy hetet még kibírok nélküle....
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook