Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A jelenlétemben leszólított egy vadidegen nőt fórum

A jelenlétemben leszólított egy vadidegen nőt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2017. jún. 17. 08:52
ikrek jegyu nem?azok mindenkivel szoba elegyednek.nekik a kommunikacio a mindenuk.
185. Sapienta (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2017. jún. 16. 17:18
Egy barátnôm most válik egy ilyentôl.. 20 év házasság után...
184. Happynes74 (válaszként erre: 179. - 2c5f60da64)
2015. szept. 10. 14:41
Megsúgom neked sajnos évekig lehet hazudni amire kiderül.
183. d7c1719ff7 (válaszként erre: 178. - 2c5f60da64)
2015. szept. 10. 13:56
összességében jutottam erre a korábbi hozzászólásokat figyelembe véve
182. Érdekes73 (válaszként erre: 181. - 2c5f60da64)
2015. szept. 10. 13:30
Eleged lett belőle ? Ezek szerint nem jött neki össze a konditermes csaj :)
181. 2c5f60da64 (válaszként erre: 180. - Érdekes73)
2015. szept. 10. 13:18
Hívogat és írogat, de nem találkoztam Vele. Valahogy nincs kedvem.
180. Érdekes73 (válaszként erre: 179. - 2c5f60da64)
2015. szept. 10. 13:12
Mi a helyzet "együtt" maradtatok ?
2015. szept. 10. 11:00
Amúgy egyáltalán nem vagyok féltékeny, és sosem voltam az. Mindig hagytam a páromat menni, amerre akart, nem számoltattam el az idejével, nem hívogattam félőrült módjára percenként, amikor azt mondta, hogy a barátaival mennek valahova, és nyilván megbeszéltük kivel mi történt, merre járt, de sosem tettem olyat, hogy zaklassam az elszámoltató, "hol voltál, mit csináltál, kivel, de biztos nem mondasz igazat" jellegű megjegyzésekkel. Ha hazudik valaki, úgyis kiderül.
178. 2c5f60da64 (válaszként erre: 174. - D7c1719ff7)
2015. szept. 10. 10:56
Egy újabb általánosító jelent meg látom :) taktikázom állandóan :D aha, ebből Neked az jött le, oké, nem magyarázom szerintem, úgysem értenéd. Köszönöm az építő jellegű megjegyzést, jótanácsot, nagy hasznát vettem a hozzászólásodnak.
177. vacsa (válaszként erre: 174. - D7c1719ff7)
2015. szept. 9. 13:37
Te miről beszélsz????
176. Érdekes73 (válaszként erre: 174. - D7c1719ff7)
2015. szept. 9. 13:34
Ha a fórumindító szerinted túl féltékeny és birtokló típus akkor nem láttál még "igazi" féltékenységet :)
175. gribedli*** (válaszként erre: 173. - Érdekes73)
2015. szept. 9. 09:16
:D
174. d7c1719ff7 (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. szept. 9. 05:03
mert volt neki egy csöppnyi esze, melyik ffinak hiányzik púp a hátára olyan valaki aki taktikázik állandóan figyel és jelenetet rendez amikor ránéz valakire, Neked a legjobb megoldás a kutya lehet arra mondani lehetne,hogy az enyém és senki másé ráadásul hűséges
173. Érdekes73 (válaszként erre: 163. - Rinike)
2015. szept. 8. 21:11
Persze ha eltévedtél és keresel egy utcát úgy én is bárkit leszólítok :)
172. 2c5f60da64 (válaszként erre: 155. - Gribedli***)
2015. szept. 8. 20:28

:) köszönöm! Nem vette el a kedvemet, a mélypont csak nagyon-nagyon rövid ideig tartott, tudok hinni abban, hogy megtalálom a számomra megfelelőt.

És inkább vagyok egyedül, kiegyensúlyozottan, békében, mint olyannal, aki a hülyeségeivel borzolja a kedélyeimet.


Szerencsére találtam egy másik, jó munkahelyet, most arra koncentrálok, tele lesz új arcokkal, biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb képbe kerül a megfelelő.

171. 2c5f60da64 (válaszként erre: 167. - Gribedli***)
2015. szept. 8. 20:19

Totál ezt tapasztalom én is. Olyan, mint egy csomó közösségi oldal szinte, ideális alkalmi szex partner kereső hely.


A jellegéből adódóan eleve mindenki tegez mindenkit, tehát bárki odamehet bárkihez egy laza akármilyen dumával, sokkal könnyebb leszólítani a másikat.


Nálam is bepróbálkoztak már így... és minden ezzel indult. Az egyik barátnőmre is már a harmadik csávó nyomult rá, persze mindegyiknek van vagy felesége, vagy élettársa, és este rohannak haza.

170. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 169. - 2c5f60da64)
2015. szept. 8. 20:05

Itt hisztizel, azt nem tudom hogy ott mit csináltál.

Gyúrj egy kicsit önbizalomra is!

Neked is szép estét, és sok sikert!

169. 2c5f60da64 (válaszként erre: 160. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 8. 20:00

Már megint itt vagy kedves? Mi az, hogy hisztizni? :) Szóval Te tudod, mert ott voltál, hogy elkezdtem hisztizni. Nem kezdtem el, megkérdeztem ki az, de Neked nem magyarázom, mert olyan sztorit írtál le helyettem és nevemben, hogy ihaj, teljesen átköltöd, közben meg gyűlölködsz itt össze-vissza.


Tényleg nem képviselünk egy színvoalat, ezért is kérlek, ne minősíts engem a jövőben és ne használj hasonló jelzőket, mnt eddig. Nagyon szépen köszönöm, további szép estét!

168. 2c5f60da64 (válaszként erre: 162. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 8. 19:57

Kis naív :) ezt nem venné be Neked egy pasi sem... ha odamennél egy nagyon jóképű ismeretlen pasihoz egy edzőteremben, leszólítanád valami dumával... akkor oké, ha kamaszok, amúgy az Ő korában már nem igazán.


És ahogy elment mellettem... ááá...

167. gribedli*** (válaszként erre: 162. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 8. 19:22

Bocs, koedukált edzőteremben hányszor fordultál meg? Az igazság az, hogy csak 10% ha edz, a többiek, bevallásuk szerint csak azért mennek oda, hogy szexpartnert találjanak. Amikor egyik másik hely "eldurvul" (már minden dugható nő megvolt és már mindegyik megsértődött, vagy valaki lebukott vagy ilyenek) akkor kezdenek átszállingózni egy másikba, de a dinamikák egy idő után ott is így alakulnak. Esküszöm, szinte röhej, hogy micsoda szerelmi "drámák" vannak ott a felszín alatt. Sőt, ha valaki ettől az egésztől megundorodik és ezért megy máshova, az sem megoldás.


Miért is? Mert van egy korosztály, aki már nem jár discoba, vagy nem marad ki este későig, de ebédszünetben simán bonyolíthatja ezeket az ügyeket. Logikus, hogy ilyen megvilágításban már egy ártatlan csevely is gyanús annak, aki ehhez van szokva, mert ezt látja, rendszeresen edzeni jár és szembesül a jelenséggel.

166. gribedli*** (válaszként erre: 161. - 76c87e32e1)
2015. szept. 8. 19:06
Hagyd, nem érti, hogy bájolgásról szólt az egész, mert először a pasi teljesen úgy viselkedett mint valami bájgúnár, utólag meg makogott, hogy ismeri is meg nem is... Én is a kontesztusban látom, hogy baj. Nem az, hogy megkérdez valamit, hanem az utólagos makogás, magyarázkodás, szarakodás.
165. 76c87e32e1 (válaszként erre: 162. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 8. 19:03

Elfogadom a választ, ha valaha odamentél egy vadidegen jóképű pasihoz a párod mellett azzal, hogy jaj, láttalak már téged, mesélj, hogy érzed itt magad stb. :)


Ha valaki nem visszahúzódó, könnyen oldódó és barátkozó, társasági ember, biztos a környezetében könnyen barátkozik, társalog. Lehet, hogy bennem van a hiba, de olyat még nem láttam, hogy valaki elhúz a párja mellett, mintha ott sem lenne, és leáll egy vadidegen nővel flörtölni, beszélgetni, nevetgélni.


Azt, hogy a férfi utólag mit hantázott (hogy már látta, és csak kérdezte, hogy érzi itt magát), azt nem kell feltétlenül elhinni. :) Értelemszerűen nem mondhatta azt, hogy tetszett a csaj nagyon, gondoltam, odamegyek dumálni.

164. 76c87e32e1 (válaszként erre: 163. - Rinike)
2015. szept. 8. 19:00
Persze, egy konkrét kérdéssel, érdeklődéssel az ember bárkihez odamenne, nem ez volt a kérdés. :)
163. rinike (válaszként erre: 161. - 76c87e32e1)
2015. szept. 8. 18:55

Bár nem engem kérdeztél, én bármikor odamennék, ha bármit kérdezni szeretnék. Egyszerűen nem tulajdonítok akkora jelentőséget annak, hogy valaki férfi, vagy nő. Kérdezni szeretnék valamit, megkérdezem. Jóképű, vagy csúnya, házas, vagy facér, nő, férfi, vagy gyermek az illető, nem számít.


Olvasgatom amit írtok. Én a kérdező álláspontját is tudomásul vettem, de a többiekét is. Nem vagyunk egyformák. Ha szerencsénk van (könnyebben lesz szerencsénk, ha teszünk is érte), akkor éppen megtaláljuk a hozzánk illő párt.

162. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 161. - 76c87e32e1)
2015. szept. 8. 18:55

Azért nem kell túlmisztifikálni ezt a dolgot.

Nem arról van szó, hogy ez a férfi direkt kinézte azt a nőt, mert ő volt a legcsinosabb, és ismerkedési szándékkal odament, és flörtöltek.

Csupán feltűnt neki egy nő, akit látásból már egyébként is ismer, gondolta megkérdezi hogy érzi itt magát, stb.

Biztosan én vagyok a beteg, hogy ebben semmi rosszat nem látok :D

És igen, miért ne kérdezhetném meg én is bárkitől ugyanezt?

Attól még nem vallottam szerelmet, nem másztam rá, sőt, a világon semmit sem akarok tőle, csak kulturált ember módjára kommunikálok...

161. 76c87e32e1 (válaszként erre: 160. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 8. 18:46
Te mikor mennél oda egy jóképű férfihoz, akit nem ismersz, beszélgetést kezdeményezni? Szerintem ha válaszolsz erre őszintén, akkor megtalálod a választ arra, hogy mi a felesleges hiszti és a csalódottság, rossz érzés közötti különbség.
160. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 159. - Gribedli***)
2015. szept. 8. 18:32

Fröcsögök? Tényleg érdekes szavakat használsz.

Nem tudom hogyan írjam hogy megértsd, idegesítő az, ha valaki nem tesz magáért, hanem elkezd hisztizni ha a barátja csak hozzászól egy nőhöz. Ordít róla a féltékenység, és a kisebbségi komplexus. Miért nem tesz azért, hogy ne érezze így magát? Mert egyszerűbb a másikat kinevezni "phöcsnek", ahogy te írtad.

Továbbra is nevetséges azért azért rinyálni, mert a barátja megkérdezte egy nőtől, hogy szerinte milyen ez a terem, és látásból már ismerte is.

Elhiszem hogy nem érted amit írok, mert ezen a téren biztos hogy nem képviselünk egy színvonalat.

További jó "fröcsögést".

159. gribedli*** (válaszként erre: 158. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 8. 16:16

Nem, az a sajnálatraméltó, hogy te nem veszed észre, hogy ő tesz érte, hogy legyen egy normális párkapcsolata, te meg fröcsögsz.


Az, hogy valaki párkapcsolatban van, nem minden esetben jelenti azt, hogy ő aztán nagyon kell. A jó párkapcsolatért, házasságért meg kell dolgozni, de nagyon sokan csak vannak benne, viszont nem dolgoznak meg érte, így épphogy csak kilóg a fejük a sz.rból és nekik ennyi elég, és ezt ők valamiféle piedisztálként könyvelik el, ahonnan fröcsöghetnek azokra, akik meg szinglik.


Én is házasságpárti vagyok (az is vagyok), de csak akkor van értelme egy házasságnak, ha jó. Én hiszek is a jó házasságokban de nem ez alapján ítélek meg egy embert mert ugyanannyi rossz házasság van, mint jó, egyszerűen a rossz házasságok még mindig azért vannak talpon, mert a benne lévők fosnak kilépni. De nem hiszem, hogy attól, hogy verik a mellüket, jobb házasságuk lesz, nem érdemes emögé bújkálni. Ha nem működik, akkor ki kell lépni, de akkor ugye az ember státusza elvált lesz, nem vagyok előítéletes az elváltakkal szemben sem. Sokkal inkább érdekel az, hogy mint ember, milyen, nem pedig úgy könyvelem el, hogy "na, lám, ez nem kell senkinek". Tengernyi topik van, ahol rossz házasságok a téma és bármit írunk, mindig az a válaszuk, hogy csupa rossz ellenére nem mernek elválni. Részemről pont az ilyeneknek nincs egy normális értékrendjük.

158. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 155. - Gribedli***)
2015. szept. 8. 11:42

Igazán sajnálatra méltó, ha neked a "tegyen érte" azt jelenti hogy kellesse magát :)

Tudod az, hogy ki mennyire kelendő, függ a társaságtól is, bizonyos körben persze hogy nyerő ha valaki kelleti magát. Máshol pedig pont az ellenkezője...

Viszont az én szótáramban nem szerepelnek ilyen szavak, hogy csaj, faszi, hapi, fickó...szóval nem fogjuk megérteni egymást, már ha érted.

157. gribedli*** (válaszként erre: 154. - Érdekes73)
2015. szept. 8. 11:13
:DDD
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook