Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Derékfájás és alhasi fájdalom mi lehet ez? fórum

Derékfájás és alhasi fájdalom mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


6. reniceee (válaszként erre: 5. - Mari20)
2015. szept. 10. 13:48
Köszönöm szépen a jó tanácsokat :)
2015. szept. 9. 11:18

felfázásra gyanakodnék első lépésben , meleg sós vízbe ülj 20 percet- ha jól esik többet,

és 2 db kalcium tablettát vegyél be, vagy pezsgő tablettát

nálam bevált

Újmedicina lelki okokra vezeti vissza érdekességként ennek is utána nézhetsz ( a probléma megszűnt, most van tünete ....

4. reniceee (válaszként erre: 3. - Robema)
2015. szept. 8. 12:11
Hát nagyon remélem nem mióma. Ahogy telik a nap szerintem inkább a sérvem rosszalkodik. Sajnos konzultációm van a héten, képtelen vagyok eljutni a dokihoz. Az alhasam már inkább csak szurkál, egyáltalán nem fáj már
2015. szept. 8. 05:23
Szia, nálam is hasonló tünetek jöttek elő, irány a háziorvos, mondja, h mozgásszervi probléma, ad rá izomlazítót. Kérdem, attól miért görcsöl a hasam is? 1 hét múlva kaptam nőgyógyászhoz időpontot, hátha felfázás addig izomlazító beszed, persze hatástalanul. Ott az ultrahangon kiderült, hogy rossz helyen (hátsó falon) nőtt 2,5 cm-es miómám van, ami vszínű, hogy ideget nyom... Szóval ha ilyen tüneteid vannak, irány az orvos és nem belenyugodni abba, amit mond, hanem körbejárni, a nőgyógyásznál ragaszkodni az UH-hoz mert vizsgálatkor nem lát ebből semmit. Jobbulást kívánok!
2015. szept. 5. 18:20
Felfázás is hasonló tüneteket okoz...
2015. szept. 5. 17:28
Reggel még semmi bajom nem volt egyszer csak elkezdett fájni a derekam,nem emeltem semmit, nem rándult meg szóval semmit nem csináltam s úgy megyek mint a kérdőív.Fekve jó, de így meg szörnyen fáj az alhasam... Olyan mensi szerű de az még messze van. Van porckorongsérvem de ha az jön elő akkor lezsibbad a lábam, meg attól jön elő ha valami nehezet emelek de az most nem. Az alhasam idegesít, mi lehet ez? (26/nő)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook