Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyukámnak szeretnék futárral virágot vitetni! van egy kis szövegem hozzá, de talán valaki tudna jobbat, szebbet :) minden ötletet érdekel fórum

Anyukámnak szeretnék futárral virágot vitetni! van egy kis szövegem hozzá, de talán valaki tudna jobbat, szebbet :) minden ötletet érdekel (tudásbázis kérdés)

2008. jún. 20. 12:10

A szeretet azokat a könnyeket is meglátja, amelyeket nem sírtak el, és azokat a kéréseket is meghallja, amelyeket nem mertek kimondani.

Az én édesanyám jól lát és jól hall.


Úgy látom késő, de talán egyszer valamikor jó lesz.

2008. jún. 20. 05:25
Elküldtem egy angyalt, hogy vigyázzon rád, de visszajött az angyal, és azt mondta, angyalok nem vigyáznak egymásra!
2008. máj. 4. 18:31
Szerintem az lesz a legszebb, ami a szívedből jön. Semm idézet nem helyettesítheti. Ica
2008. máj. 4. 18:04

"...a szeretet a legmagasztosabb érzés, amely megszépíti életünket, látóvá teszi szívünket. S ha a szeretetet fokozni lehet, az anyai szeretet kerül a legfelső fokra."

Ezt ma olvastam és nekem nagyon tetszett, lehet, h nem épp egy csokor virág mellé kell tenni, de szerettem volna veletek megosztani.

2008. máj. 4. 17:31
Anyukámnak szeretnék futárral virágot vitetni! van egy kis szövegem hozzá, de talán valaki tudna jobbat, szebbet :) minden ötletet érdekel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook