Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Késői ovu fórum

Késői ovu (beszélgetős fórum)


2015. nov. 3. 09:30
én pedig most babás lettem :D
2015. szept. 19. 11:07

Oh, akkor biztos hogy az izgalmak miatt késett annyit.

Nekem azóta már több mint egy hete elmult és azóta mennek az éles próbák, a peteéreésem a következő napokban lesz úgyhogy nagy hajrá jön :D

2015. szept. 19. 09:16
jaj Szia :D bocsi nem nagyon volt időm feljönni sajnos munkahelyváltás, stb... Teszteltem majd megjött két teljes hetet késett... de mi is most kezdünk élesben próbálkozni :D
2015. szept. 9. 14:28
együtt eszünk = együtt leszünk, természetesen :D
2015. szept. 9. 14:28

Szia Nikucika90,


Teszteltél azóta? AZ érzékenyebb tesztek talán azóta már kimutatják..


Mi is pontosan így voltunk, a ciklusom végén szexeltünk (akkor először védekezés nélkül - szándékosan). De nekem megjött. Mondjuk, rövid is volt, tegnap a 3. nap már szinte semmi sem volt. Helyette viszont nagyon görcsöltem.


Persze abszolut nem gondolom hogy terhes lennék ettől a ciklus legvégi egyetlen alkalomtól..


Az éles próbálkozás most kezdődik.. :)

Egyelőre semmi hőmérőzés meg ovu teszt és társai, együtt eszünk gyakran az egész hónapban - különösen odafigyelve a peteéréés napjait (ehhez van egy applikációm a telefonomon le lehet tölteni és az utolsó havi ciklusok alapján kiszámítja mikor vannak az esélyes napok - ajánlom mindenkinek).


Szóval indul a buli :)


Na, adj majd jelet magadról!

6. tavasz007 (válaszként erre: 5. - Nikucika90)
2015. szept. 5. 10:15

Elvileg nem, de lehet spontan peteeres.

Marad a varakozas!

2015. szept. 5. 08:32
nem az a kérdés hogy pozitív e a teszt vagy nem, hanem, hogy 21. napi együttlétből megfoganhatott e a baba a 26 napos ciklusaim mellett
2015. szept. 4. 15:51
11 napja voltatok együtt ami még ha terhes is vagy olyan 7-10 napos megtermékenyitett petesejt ami még be sem ágyazódott.Most komolyan.Szerinted ebből hogy mutasson pozitívat a teszt?
2015. szept. 4. 15:20
épp ez az, hogy nem szokott késni max 1 napot oda vissza ingadozik, és most 6 napja késik mégis negatív a teszt
2015. szept. 4. 14:27
Ha nem jön össze a baba, mérd a hőd! A görbéből látszik, hogy mikor volt peteérés!
2015. szept. 4. 13:52

Sziasztok! Én még új vagyok itt köztetek :)

Szóval. Az esedékes mensi előtti napokban voltunk együtt a párommal, és most 6 napja késik a menstruációm, teszteltem, de negatív lett (gondoltam, hogy az lesz de nagyon türelmetlen voltam.) Nem tudom mikor van peteérésem, 26 napos ciklusaim szoktak lenni, a 21. napon voltunk együtt és most járok a 32. napomon. Volt valaki köztetek aki hasonló időben esett teherbe? bármilyen vélemény, tapasztalat érdekel, nagyon izgatott vagyok!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook