Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fekete, fehér, igen, nem fórum

Fekete, fehér, igen, nem (fórumjáték)

2015. szept. 4. 07:38

Van már ilyen? Biztos elkerülte a figyelmemet...

Én nagyon szeretem hallgatni reggel is a rádióban. Miután lement a játék, általában akkor indulok munkába.

Én nemsokára megyek nyaralni. Már nagyon várom. Nyáron a kolleganőim voltak hosszabb szabadságon, így nehézkes lett volna nekem is lelépni. Valakinek dolgoznia is kell. Viszont most bepótolok mindent. :)

Szoktatok otthon játszani ilyet? Gyerkőccel, barátokkal, párotokkal?

2015. szept. 4. 04:27
Gyerekkorom kedvenc szojateka, te is szeretted?
9. Pipi57 (válaszként erre: 5. - Povery)
2015. szept. 3. 22:19
Van már ilyen NYITVA:)
2015. szept. 3. 22:14

Én szeretem ezt a játékot.

Amúgy voltatok nyaralni? :)

2015. szept. 3. 20:53
A rádióban sem szeretem. Grrr, mindig azért szurkolok, hogy minél előbb kimondják a szót és legyen végre vége. Utasként hallgatom autóban sajnos.
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2015. szept. 3. 17:33

Nem.


Bazzzz, elbuktam :DD

2015. szept. 3. 16:19
Van már egy ilyen játék
4. Nátháska (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2015. szept. 3. 15:51

Naná!

Te másként gondolod?

2015. szept. 3. 15:41
tényleg?
2015. szept. 3. 15:40
izgi :)
2015. szept. 3. 15:17

Van ez a bizonyos játék, gondolom sokan ismeritek. Arra gondoltam, meg lehetne próbálni, úgy beszélgetni itt, hogy a játék szabályainak eleget tegyünk.

Talán sikerül kicsit megmozgatni azokat a bizonyos kerekeket a kis buksinkban. Elég nehéz, de itt legalább át lehet gondolni, mit szeretnél mondani.

Mondjuk az első "játékos" elmesélhetné, mi tetszett legjobban neki a mai napban. Hajrá!

(Hogy pörgősebben menjen, aki válaszol, vagy ír, feltehetne egy következő témaindító kérdést is.)

A fenti szavaktól mentes és jó játékot kívánok mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook