Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Több, mint egy hónapja nem gyújtottam rá, de azóta minden reggel mellkas vagy tüdő fájdalomra ébredek. Miért? Eléggé ijesztő. Volt valakinek fórum

Több, mint egy hónapja nem gyújtottam rá, de azóta minden reggel mellkas vagy tüdő fájdalomra ébredek. Miért? Eléggé ijesztő. Volt valakinek (beszélgetős fórum)


2015. szept. 3. 22:33
Tisztul a tudod, nekunk is fajt hetekig, mikor abbahagytuk.
7. Guruljka (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2015. szept. 3. 15:41

Végezz légzőgyakorlatokat.

A neten lehet találni légzőtornát is.


Ez részben pszichés folyamat, de lehet ilyen a váladékok feltisztulása is tényleg. Én hangszálgyulladást is kaptam régebben egy leszokási szakasz alkalmával.


Ne foglalkozz vele, és főleg ne ijedj meg. Carr azt mondaná, a nikotinféreg mindent elkövet, hogy az adagjához jusson.

Carr könyvei ingyen letölthetőek a netről.

6. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Csipkerózsika)
2015. szept. 3. 15:00
Biztos. Én Noszvajon voltam régen, hát életemben annyit nem köhögtem, és nekem is fájt a mellkasom..az a tiszta, éles levegő. :)))
5. Csipkerózsika (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2015. szept. 3. 14:52
Igen, tisztulás.
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2015. szept. 3. 13:52
Tisztul a légzőrendszered. Nemsokára elmúlik.
2015. szept. 3. 13:51
pszichés
2015. szept. 3. 13:21
El fog múlni.
2015. szept. 3. 13:03
úgy kb 5-6 éve cigizek,végleges a leszokásom úgy gondolom mivel soha többé eszem ágában sincs rágyújtani. Tudom nem sok idő amióta nem szívom,de tudom,hogy nem kell többé. Amióta nem szívom ha felkelek, egyből fáj a mellkasom úgy egy jó óráig,közben pedig sokat köhögök a köhögés gondolom a tisztulás miatt van, de miért fáj a mellkasom ? Májusban volt utolsó tüdőszűrésem akkor minden rendben volt, gondolom azóta nagy mértékű károsodás nem következhetett be. Kezdek nagyon aggódni :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook