Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legjobb etetőszék? fórum

Melyik a legjobb etetőszék? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 7. 12:43
Köszönöm a válaszokat! Végül Polly Magic mellett döntöttünk :)
18. syria (válaszként erre: 1. - Panna9191)
2015. szept. 3. 21:07
Olyan, mint amilyen nekünk volt: rétegelt lemezből készült multifunkciós. Felállítva asztal magasságában ül a baba, egyik oldalára fektetve stabil, kb, fél méter magas ülőrész asztalkával, másik oldalára fektetve mini hintaszék. (Az utóbbi funkcióját nem használtuk.) Sajnos szerintem olyat már nem lehet kapni, pedig nagyon bevált. Szerettük, mert igen rafináltan volt kitalálva, s a háttámla, az ülőrész, a lábközépi biztosító nem textilből, hanem jól tisztítható műbőrből készült.
17. Orsy27 (válaszként erre: 10. - Nyúl81)
2015. szept. 3. 19:46
Pihiszékben evett a lánykám amíg nem ült rendesen. -
16. k_nm (válaszként erre: 15. - Kangaroo Island)
2015. szept. 3. 14:29
Kira is az autosulesben evett elotte, vagy a szopiparnaba betamasztva :-D ilyen ikeas van anyameknal, de ott hely is van, nem ugy, mint nalunk. Ha lenne helyunk, nekunk is az lenne, de igy praktikusabb volt a szkreszerelheto
2015. szept. 3. 07:52
a legegyszerűbb IKEA-s (Antilop), könnyen tisztítható, olcsó, felesleges másmilyen, ameddig meg nem ült stabilan, az autós ülésben evett
2015. szept. 3. 07:27
Én a chicco Polly-t választottam. Levehető tálcás, dönthető, 7 fokozatú a magassága és lemosható a huzata. Most két éves a kislányom, már nem használjuk, mert velünk eszik a nagy asztalnál. Nem volt olcsó, de nagyon szuper a minősége. A másik a Peg - perego volt, amin vacilláltunk, de a babakocsink is chicco volt.
2015. szept. 3. 06:17

[link]


Mi ezt használjuk,szeretem nagyon,a második gyereket szolgálja éppen :)

12. Apple pie (válaszként erre: 8. - Mandarinmandarin)
2015. szept. 3. 06:17
Nekünk is asztal+székké alakítható van, így a későbbiekben is ki tudjuk használni, ezért választottam ezt anno.
11. k_nm
2015. szept. 2. 22:52
Nekunk babymoov van, szekre szerelheto, mivel nincs sok helyunk. Talca leveheto (sajnos a lany is levette mar-letorte), de mar nem is hasznaljuk, mert a szekbeultetjuk es toljuk az asztalhoz. Ujra ezt vennek
10. Nyúl81 (válaszként erre: 6. - Orsy27)
2015. szept. 2. 22:42
De nem dönthető a Háttámla. Ha már stabilan ül, akkor tenyleg jo. Nekunk a dédinél van olyan.
9. Nyúl81 (válaszként erre: 3. - Panna9191)
2015. szept. 2. 22:40
Peg perego Siesta, príma pappa
2015. szept. 2. 21:57
Nekünk az asztallá is átalakítható vált be nagyon. Még első osztályban is abból írta sokszor a leckét a fiam, ha felügyelni akartam a tanulást a konyhában. Mivel magas is lehet, így az basztalunkhoz is odahúzható. MOst 11 éves a szék, új huzatot kapott, most a kicsi használja. Kevés olyan babacuccunk van, ami hiba nélkül még mindig így működik és így kihasználtuk. Hajrá!
2015. szept. 2. 21:48

Az asztalra szerelhető nagyon praktikus de én is félteném a gyerekem,mi meg jó súlyban is vagyunk úgy hogy ilyet nem mernék venni. Ilyen multifunkciós fajtára gondoltunk amit majd a kis tesónál is használhatunk. Pl.: Chicco Polly Magic vagy Neonato Multiplo. Tetszik hogy dupla tálcás, hátrafelé dönthető, kerekes az alja. Elég masszívnak néz ki mindkettő.

Köszi a válaszokat.

2015. szept. 2. 21:37
Nekünk sima IKEA-s etetőszékünk van (Antilop), A nagyobbik lányomnál is ezt használtuk, nem fog sok helyet, a célnak tökéletes, könnyű tisztán tartani. Levehető az asztal része, így könnyen az asztalhoz tolható.
5. 57e437462a (válaszként erre: 4. - Enigma.)
2015. szept. 2. 21:24

Bizonyára terhelhető és biztonságos, de nekem rögtön az ugrott be a gúglizott kép alapján, hogy nagyon félteném a gyereket, nehogy leessen. :) :)


Mondjuk most meg is lepődtem, hogy ilyen is van, mert nem ismertem ezelőtt.

2015. szept. 2. 21:11

Mi az asztalra szerelhető mellett döntöttünk, mert nincs sok hely a lakásban. Nem kell ide-oda pakolgatni, lehet alatta tologatás nélkül takarítani, és a gyerek teljesen az asztaltársaság részének érezheti magát, hiszen ott ül közöttünk.

Nyaralásra is el tudtuk vinni magunkkal, a babakocsi aljába téve elfért, így a gyerek az étteremben is az asztalnál ülhetett velünk.

Nekünk nagyon bevált, olyannyira, hogy anyuékhoz is vettünk egy ugyanilyet.

Könnyű takarítani is, eddig minden foltot le tudtam törölni róla sima mosogatószeres szivaccsal.

(chicco easy lunch)

2015. szept. 2. 21:09
Neki kényelmes legyen ez az első :) és levehető tálcás, hogy később az asztalhoz tudjuk tolni. Még ha vízhatlan lenne a huzat de ez részletkérdés.
2. Nyúl81 (válaszként erre: 1. - Panna9191)
2015. szept. 2. 20:39
Attól függ, milyen szempontok alapján szeretnél választani.
2015. szept. 2. 20:11
Etetőszék tapasztalatok? Melyik a legjobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook