Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lehet rendszertelen a menstruációm? fórum

Mitől lehet rendszertelen a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 2. 18:16

Szia!

Hogy mi állhat a háttérben azt tényleg ki kellene vizsgálni, mert ez így tuti nem normális. Amíg nem működik jól a tested, addig a baba sem jön.

Minél előbb keress egy másik orvost, akit érdekel is, hogy mi van veled.

Sok sikert! 🍀

2015. szept. 2. 18:08

Sziasztok.


Körülbelül egy éve történt,hogy 3 hétig folyamatosan véreztem,de közben csináltam egy terhességi tesztet is,ami pozitív lett. Elmentem nőgyógyászhoz,hogy terhes vagyok,de vérzem. Megvizsgált,azt mondta,hogy ő nem lát vérzést,de elküldött egy hüvelyi ultrahangra,meg adott egy naptárat,hogy jelölgessem a menstruációm. Az ultrahangon,azt mondták,hogy méhen belül nincs terhesség,ha a vérzés nem múlik el napokon belül menjek vissza. Másnapra elmúlt. Azóta viszont,kb kéthetente vérzek,de éppen hogy alig alig van valami.elmentem megint orvoshoz,csinált rákszűrést,de nem küld tovább,hogy megállapítsák mi bajom,mert szerintem ez már nem normális,és nagyon idegesít. Adjatok tanácsot,hogy hova menjek el,vagy mit csináljak,mert szeretnék babát,de évek óta nem jön össze. Esetleg volt már valakinek hasonló problémája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook