Mell ciszta (beszélgetős fórum)


10. andi0113 (válaszként erre: 6. - Icuska538)
2015. szept. 3. 21:29
Szívből remélem,hogy gyógyult vagy!!!
9. andi0113 (válaszként erre: 7. - Kókusz13)
2015. szept. 3. 21:28
Nekem elvileg ilyen típusú,sok van belőle.A dokinő szerint ezt el kell fogadnom,és nem szabad küzdenem ellene.Tegnap egyet leszívtak...elvileg,mert ugyanúgy érzem...
2015. szept. 3. 18:11
Nekem is először 10 éve állapitották meg , azóta csak nézegették, 2014-ben visszhivtak mammográfia után és akkor már rossz volt,fegyelni kell..remélem nagyon időben vették észre nálam....sok sikert nektek....
7. kókusz13 (válaszként erre: 5. - Andi0113)
2015. szept. 3. 14:07

Szia

Anyának egy csomó volt a mellében 20 évig. Tavaly előtt azt írták a papírjára, hogy fidroadendóma (va valami ilyesmi),majd rá egy évre már rosszindulatú agresszív rákká voltozott. Azóta megműtötték. Azon a véleményen vagyunk, hogy minden jóindulatú csomót is jobb kivenni. A cisztákat nem lehet eltávolítani? Vagy neked ilyen típusú a melled? Mert van olyan ismerősöm is, akinek mirigyesebb a melle és tele van kis csomókkal, de nem csinálnak vele semmit hanem azzal él együtt. Lehet neki is olyan, mint neked.

6. Icuska538 (válaszként erre: 5. - Andi0113)
2015. szept. 3. 13:55
Az adatlapomon fórumon ill naplómba irtam ....most mennem kell de irok ....este kérdezz....azt most is leirom az érzés borzasztó amikor közölték...de megműtöttek , kezeléseken túl vagyok, kemo nem kellett ...sugarakat kaptam ....panaszmentes vagyok....kontrollokra járok ..bizom ....bizom .....az orvosnő mondta reméljük ennyi volt hát reméljük......
5. andi0113 (válaszként erre: 4. - Icuska538)
2015. szept. 2. 17:04
Ez nem jól hangzik....igen, ma már megmondták, hogy septált ciszta, le is szívták.Jövő hétre lesz meg azveredmény.Hála istennwk nagyon alapos volt a doktornő, uh és mammográfia is volt.Ezek alapján azt mondta,hogy nincs semmi nem odavaló a melleimben.( a cisztákat meg fogadjam el- mondjuk így olvasva a soraidat, elbizuonytalanodtam...mesélnél még róla?Persze csak ha nem kellemetlen...) Most hogy vagy? Remélem minden rendben van már veled!
2015. szept. 2. 08:01
Először igen, de utánna átalakult, rossz indulatú csomóvá.....azóta már biztos tudod mit mondtak neked ...
3. andi0113 (válaszként erre: 2. - Icuska538)
2015. szept. 1. 18:51
Neked is cisztát mutattak ki az ultrahangon?
2015. szept. 1. 18:47
Holnap mindent elmond a doki, ne félj nem fog fájni , és remélhetőleg semmi rossz nem lesz, megmütöttek , egy éve már enyém rosszra fordult.....drukolok...
2015. szept. 1. 18:43

Sziasztok!

Olyan sorstársakat keresek, akik hasonló cipőben járnak, mint én: tele van a mellük cisztával.Az én kálváriám legalább 10 évre nyúlik vissza. Akkor még kezdetben csak egy-két ciszta volt a melleimbe. A legújabb uh szerint legalább 20 van, és ezek közül az egyiket holnap fogják megszúrni (tűbiopszia), mivel "kissé szabálytalanabb alakú és inhomogénebb bennékű". Volt valakinek hasonló? Tudtok tippeket, ötleteket adni, hogy hogyan lehet eltűntetni a cisztákat?Minden tapasztalatot szívesen fogadok!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook