Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Legoland Dánia vagy Németország? fórum

Legoland Dánia vagy Németország? (beszélgetős fórum)


5. D.11
2015. szept. 1. 11:15

Ismerősömék voltak Németországban, nagyon dícsérték.

A szállásuk is tuti volt, lego házban aludtak :).

Én nem voltam, de ez a vélemény hátha számít :)

2015. szept. 1. 11:10

Mi most voltunk júniusban Németországban.

Mi neten vettünk családi jegyet a legoland oldalán, kinyomtattuk és rendben volt. Nyitástól zárásig voltunk és kevés volt az idő. De mivel hosszú az út 8 óra, így két éjszakára foglaltunk szállást egy 3* családi apartmannban reggelivel. (booking.com-on) 10 km günzburgtól, de szerintem günzburg is tele van ilyenekkel, pont a Legoland miatt.

Nagyon tiszta volt, nagyon jó reggelivel! Itthon a 4* szállodák a nyomában sem érhetnek szerintem. A Legoland-nál is meg lehet szállni, de szerintem az egy kicsit borsos ár.

Autópálya matricát még a Tatabányai benzinkúton vettünk Ausztriába, Németországba meg nem kell.

Legoland klassz volt, nem is tudtunk mindent kipróbálni. Nekünk kicsit esős volt az idő, így a vizes játékokat annyira nem tudtuk kihazsnálni.

2015. szept. 1. 10:56
Mi a kérdés? Hogy szervezd, vagy hova?
2015. szept. 1. 10:31
Dániában voltam 1992ben én, az klassz volt :)
2015. szept. 1. 10:21
Szeretném elvinni 7 és 9 éves fiú unokáimat egy hétvégére Legoland-be. Hogy kezdjek a szervezéshez? Tanácsot kérek azoktól, aki már voltak valamelyik helyen. Utazási irodán keresztül egyszerűbb lenne, igaz talán drágább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook