Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pyruvate + egyebek fórum

Pyruvate + egyebek (beszélgetős fórum)


1. knor
2008. máj. 4. 14:58

Valaki fogyókúrázott már pyruvate-tal?


Én most találtam egy cikket a pyruvate + HCA-ról, nagyon jó dolgokat írnak benne.

( [link] )

4 napja kezdtem, de kiegészítettem más anyagokkal is, most ezeket szedem (1 napi adag, 3 részre elosztva):


Pyruvate 6000mg

HCA 400mg

L-Carnitine 2000mg

Koffein: 300mg

Taurin 3000mg

CLA 3000mg

Lecitin 1500mg

C vitamin: 1000mg


HCA-ból lehet, hogy még beszerzek nagyobb dózisút, mert most ezt carnitine-szeletből nyerem (1000mg carnitine/1000mg taurin/80mg koffein/200mg HCA /per szelet) - és az optimális adag napi 3-6000mg lenne...


kalóriában próbálok 1800 kcal alatt maradni (felnőtt ffiként a normális szükséglet 2500 kcal)


10kg-ot jó lenne leadni, ebből a felét hasból :-)


majd megírom, mekkora sikerrel. Az elmúlt 4 nap tapasztalata: a pyruvate tényleg csökkenti az étvágyat, tehát nem vagy éhes, de tudni kell a szemednek is parancsolni: nálam ez még nem mindig sikerül. Valamint: ha reggel korán kelek és azonnal beveszem a pyruvate-ot, majd megeszem az l-carnitine szeletet, délig vígan elvagyok. Ha azonban későn kelek (hétvégén), akkor mire felkelek, már éhes vagyok, ilyenkor már nem volt türelmem kivárni, míg hat a kapszula, hanem rögtön ettem is valamit (nem feltétlen egészséges dolgot, hanem péksüteményt).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook