Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mik a tapasztalatok a szárítólabda használatáról? fórum

Mik a tapasztalatok a szárítólabda használatáról? (tudásbázis kérdés)

7. Bliki (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2015. szept. 1. 13:46
Minden ruhát a szárítógépben szárítok,semmi bajuk. Most fedeztem fel a szárítólabdát,vettem is,de még nincsenek tapasztalataim. Látom,másnak sem,mert nem kapok választ a kérdésemre. :)
6. Bliki (válaszként erre: 4. - *bakancslista*)
2015. szept. 1. 13:45
Nagyon fontos az energiafokozat és az,hogy hány kiló ruhát lehet vele egyszerre szárítani. Az enyém 7 kg-ot szárít.
2015. szept. 1. 07:08
Minden ruhàt abban szàritasz? Nem mennek össze?
4. *bakancslista* (válaszként erre: 3. - Bliki)
2015. aug. 31. 21:19

Köszönöm a választ. Most készülünk venni egy szárítógépet, akkor ez a márka és típus is szóba jöhet. Ha esetleg van, amit különösen figyelembe kell venni a választáskor és tudod a titkot, újra megköszönöm, ha írsz.

Szép estét!

3. Bliki (válaszként erre: 2. - *bakancslista*)
2015. aug. 31. 17:35

Szia!


Whirlpool szárítógépem van,és nagyon szeretem. Meg vagyok vele elégedve,közel 1 éve használom. 6. érzékes.

2015. aug. 31. 15:03

Szia!

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de Te tudnál az enyémre: milyen szárítógéped van és mennyire vagy vele megelégedve?

Köszike!

2015. aug. 31. 09:03

Ha használ valaki szárítólabdát a szárítógépéhez,szeretném megkérdezni a véleményét.

Pontosabban azt,mennyire vált be a labda használata,és mennyi a labda élettartama kb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook