Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás és fogamzásgátló mellett mikor jött meg a menstruációtok? fórum

Szoptatás és fogamzásgátló mellett mikor jött meg a menstruációtok? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 2. 10:57
Szia! Én 2 hónap híjján 3 éves koráig szoptattam a kisebbiket, a végén már csak este. Mellette Cerazette, és nem jött meg az alatt. Most már fél éve nincs szopi, Cerazette van, mensi nincs. (Jövő héten pedig megyek dokihoz, pont ezért...)
4. 17149b220f (válaszként erre: 2. - Freya93)
2015. aug. 31. 09:01
De, megjöhet. Én pl 3 hónapig folyamatosan véreztem az Azalaiátol. Tehát ha amúgy is megjönne akkor a gyógyszer mellett is megfog jönni.
2015. aug. 31. 06:50

Szia! Én azaliát szedtem több mint 2 évig szoptatás mellett és 2x kósza vérzés előfordult. Normálisan akkor jött meg amikor már nem szedtem a szoptatós fog.tablettát.

Olvasd el a betegtájékoztatót! Én azt hittem megjött 2x is, de nem, ez csak egy melléhatás volt. Nem jön meg amíg szeded.

2015. aug. 31. 05:16
Már 9 hónapos a kisfiam, mostanában csak napi 2szer szopizik. Emellett diamilla fogamzásgátlót szedek 6 hetes kontroll óta. Most addig nem jön meg, míg ezt a tabit szedem?
2015. aug. 31. 05:13
Szoptatás és fogamzásgátló mellett mikor jött meg a menstruációtok?..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook