Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Corenelle fogamzásgátló :-) fórum

Corenelle fogamzásgátló :-) (beszélgetős fórum)


2015. szept. 1. 05:29

Szia! Én ezt szedem már vagy 5 éve tuti. Előtte yasminelle-t szedtem (ugyan az a hatóanyag, csak a coronelle jóval olcsóbb), a legelején volt ilyen mikor elkezdtem fogamzás gátlót szedni, abba a percbe hívtam a nődokim, és megnyugtatott, hogy semmi probléma ez normális az elején.

valószínű, hogy kívülről kapott hormonhoz hozzá kell szoknia a szervezetednek, szerintem el fog múlni. Az enyém viszonylag hamar elmúlt!


Ha nem múlik feltétlenül keresd meg az orvosod!!!!

3. vacsa (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. aug. 30. 14:46
Hehe:-)
2015. aug. 30. 14:43
Grenelle-t olvastam. Medve anyám...
2015. aug. 30. 14:12
Sziasztok. Szeretném megkérdezni aki ezt a tablettát szedii hogy tapasztalt e folyamatos maszatolós vérzést? Az első levél 11. napjánál tartok. A vérzésem első napján kezdtem szedni de miután a normális vérzésem elmúlt a reggeli tabletta bevétele után barnás rózsaszines vérzés szerű van minden nap. El kellene kezdenem egy Clion d100 hüvelykúpot is használnom de így nem merem. Köszi ha írtok :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook