Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Estrofem - terhesség fórum

Estrofem - terhesség (beszélgetős fórum)


5. 67065d8ab8 (válaszként erre: 4. - Aniko8888)
2016. márc. 19. 07:29
Szia. Mivel màr volt több spontàn terhességem ami probléma mentesen lezajlott ezért nem vizsgàltak ezirànyba. Most hogy a tavalyi és idei beülti is így végződött csak a tavalyi pàr naposan az itteni orvosok említették ezt a vizsgàlatot. A lombikos orvosom rànk se hederített. Én is kaptam clexànt de csak akkor amikor màr trombózisom volt. Azt mondtàk ez a hajlam örökölhető ugyhogy elviszem a gyermekeimet megnézetem hogy legalàbb ők tudjàk mivel àllnak szemben. Köszi a vàlaszt minden jót neked!
4. aniko8888 (válaszként erre: 3. - 67065d8ab8)
2016. márc. 18. 22:40
Igen, a hormonszedés rizikója a trombózis. Nem vizsgáltak arra nézve, hogy nincs-e hajlamod rá ? Én tudom, hogy nekem van, ezért clexan injekciót szúrok. Trombózis a méhlepényben is bekövetkezhet, ami sajnos okozhat vetélést.
3. 67065d8ab8 (válaszként erre: 1. - Ivett24)
2016. márc. 18. 12:49
Szia. Én a fagyis beülti elött kezdtem a menses 3ik napjàtol. Beülti a 17ik napon volt. A beülti utàn hàromszorosàra emelték az adagot bàr rà van irva hogy terhesen tilos! Pozitív lettem de 5 nap múlva trombózisos lett a lábam. Az itthono orvosok szerint az estrofemtől!!!! Aztàn hat nap múlva elvetéltem. Műteni kellett. Én szerintem kérj több szakvéleményt mielött bevennéd. Sok szerencsét!
2. aniko8888 (válaszként erre: 1. - Ivett24)
2016. márc. 18. 12:42
Szia ! Nekem most írta fel az orvos.
2015. aug. 29. 23:14
Azok jelentkezését várom akiknek terhesség alatt (esetleg előtte) estrofem tablettát kellett szednie.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook