Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vérezgetés - mit tegyek? fórum

Vérezgetés - mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2015. aug. 29. 18:29
Egyszer csináltattak hormonsort, az rendben volt. Nem tudom, hogy a ciklus más napjain is kellett-e volna.
2015. aug. 28. 11:38

Nekem is van etvagyam,es szeretem az efesseget is,de nem viszem tulzasba azert.

Inkabb a hormonok szorakoznak.

15. Channa* (válaszként erre: 14. - Júliusi)
2015. aug. 28. 10:25

Hát persze, hogy nem!

Az én súlyom is így ingadozik.

63-70. Na jó, most 73 vagyok, de tettem is érte:DDDD

14. júliusi (válaszként erre: 9. - Channa*)
2015. aug. 28. 09:34

Haha, a doki biztos 47 kg anorexiásokhoz viszonyított...:)

Amúgy a normál átlagsúlyom neke is 63-65 körül van, de néha felmegy 70 re...

De a kövérség nem itt kezdődik...

2015. aug. 28. 09:20
Valszeg korai menopauza. Egyáltalán nem ritka. Unokatesóm negyvenéves korára tokkal-vonóval túl volt a klimaxon.
12. nefaria (válaszként erre: 1. - Szegedig)
2015. aug. 28. 08:32
Nézess pajzsmirigy hormonokat, és esetleg női hormonsort. A vérezgetés a prog. hiány miatt "szokott" lenni. De persze lehet korai klimax is, ezt nem tudom, én még "fiatalabb" vagyok (bár csak 4 évvel), nem vagyok járatos ebben. De a pajzsmirigyben és a prig. hiányban igen, és ez lehet annak az egyik jele is. Esetleg olvass ezeknek utána, hogy a többi tünet bármelyike van-e nálad!
11. Channa* (válaszként erre: 10. - Dad7fdd2d7)
2015. aug. 28. 07:47

És miért nem jó neki? Milyen tünetei vannak?

Nekem a mastodynon cseppek beváltak. A hőhullámom majdnem teljesen elmúlt tőle. Hormonkezelésbe nem mentm bele.

10. dad7fdd2d7 (válaszként erre: 1. - Szegedig)
2015. aug. 28. 07:17

Hormonokkal minden rendben? Progeszteron és társai?


Nekemis a korai klimax jutott eszembe. Anyu 45 éves, és kb 3 éve van neki. Minden gyógyszert beszedetnek vele de soha nem jobb neki... :(

2015. aug. 28. 07:04

Tegnap azt olvastam, hogy vérmérgezése-mit tegyek?

Ma azt olvastam, hogy Vérengzés-mit tegyek?

:DDD


A témához: keress egy másik orvost! Nekem életem során egyszer volt két havi között pecsételő vérzésem. Kaptam egy injekciót és azt mondta, hogy ha holnapra nem múlik el, akkor küret. Másnap visszamentem és az injekció rendezte a problémát, azóta semmi bajom. Nekem korai menupauzám volt/van. 36 éves koromban volt utoljára havim, de akkor sem volt ilyen vérezgetésem két havi között. A tünetem annyi volt, hogy kimaradozott egyre többet a havim és iszonyatos hőhullámom volt 2 hónapig. És tulajdonképpen a kardiológus állapította meg, hogy vége a menstruációmnak, mert ő csináltatott hormonsort. A nőgyógyász csak megvizsgált, terhességi tesztet csinált, UH és vonogatta a vállát, illetve az egyik közölte, hogy kövér vagyok és ezért maradt el és ha lefogyok, akkor újra minden rendben lesz. A kövérségem azt jelentette, hogy 70 kiló voltam a szokásos 63 helyett:D

8. júliusi (válaszként erre: 7. - Júliusi)
2015. aug. 28. 06:21
Ja,de csak javasoltak a kuretet,sose mentem bele...
2015. aug. 28. 06:20

Hormonszint ingadozas lehet.

Nekem 45-46 korul jelentkeztek,de meg azt is korainak tartottam...anyu es a noverem 50 valahany eves korukig mensiztek...


Csodalom hogy nem ajanlottak kuretet,nekem mindig azt javasoltak a gyakori bo verzesre.

Egyszer irtak fel E nevu verzescsill.t,amitol meg jobban vereztem.

2015. aug. 27. 22:19
pre-klimax
2015. aug. 27. 21:18
Fogigátlót sose tudtam szedni, mert még jobban felemelte az amúgy sem alacsony ösztrogén szintemet.
4. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1. - Szegedig)
2015. aug. 27. 20:56

Anyámnál így kezdődött a klimax.Nálad korai klimax-változókor lehet szerintem.

Nála is így kezdődött majd két hetente jött meg neki erősen és tíz napig tartott/ez így ment egy évig.Jöttek a hőhullámok,izzadás,ingerlékenység.... majd hírtelen ellállt a menstruáció.Fél évvel később volt még egy váratlan hosszú menzesze azútán végleg elállt.

Ha ki akarod tolni a klimax bekövetkeztétt fogamzásgátlókat szoktak felírni.

3. kisj
2015. aug. 27. 20:55
esetleg korai menopauza?
2015. aug. 27. 20:50
Teakeverékek esetleg? Palástfű, cickafark, de vannak spéci összeállítások is, pl: Lady Ciklus Tea, Lady Klimax...
2015. aug. 27. 20:35

Sziasztok!


A menstruációm kezdetektől fogva 7 napig tartott. Most előfordul, hogy a 10. nap körül újra vérezgetek. Éppencsak, de mégis. És mielőtt újra megjönne, pár nappal korábban ismét.

Voltam uh-on is, mindent rendben találtak.

Nem szedek semmilyen gyógyszert. 40 éves vagyok.


Hogy lehetne ezeket a tüneteket megszüntetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook