Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Együttlétet követően mennyi ideig tartjátok "bent" az ondót? fórum

Együttlétet követően mennyi ideig tartjátok "bent" az ondót? (tudásbázis kérdés)


27. nyuszi
2018. jún. 26. 11:20
Finoman ezzel a bent tartással is, nekem kb egy hónap után úgy felborította a Ph-mat, hogy elkezdtem viszketni. Mert ugye Apuci lúgos, Nekünk meg kellene a savas közeg a védekezéshez a gombák, bacik ellen.. hál'istennek gyorsan reagáltam, és a gynophilus kapszula már egy nap után enyhítette a panaszaimat...
26. algea (válaszként erre: 13. - 17149b220f)
2015. szept. 9. 12:30

Azért ez elég erős volt, amit és ahogy a beteg babákról és az őket elfogadó anyáról írtál... mintha a beteg gyerek egy összecsapott vacsora lenne, ami a kényes ízlésemnek nem felel meg, ha meg mégis, akkor igénytelen vagyok, de persze én tudom..


Ráadásul a bioszkönyv talán arra is kitér(hetne), hogy az a sperma, ami magától nem jutna fel a megfelelő helyre, tuti nem fog akkor sem megelőzni egy életképesebbet, erősebbet, hogy pár percig felemelem a fenekem:):):) És a nagyon gáz spermák, ha meg is termékenyítenek egy petesejtet, nem jut el a kis zigóta odáig, hogy 9 hónap múlva baba szülessen belőle, az első harmadban vetélés lesz belőle.


A genetikai hibákat pedig, amelyekből a beteg babák születnek, _nem_ feltétlenül csak a lassabb, bénácskább spermák hordozzák.

25. vecus (válaszként erre: 16. - Moa33)
2015. szept. 9. 11:43

Igaza is van ennek az öreg dokinak.

Amúgy több nődoki is javasolta a hasrafekvést, leginkább hátrahajló méh esetében, mert ilyenkor kiegyenesedik így szabad útja van a spermának.


Nekem is hátrahajló a méhem és addig amíg kispárnát raktunk a fenekem alá addig teherbe sem tudtam esni, a második fiamra közel két évet vártunk, és csak azután sikerült hogy felhagytunk a kispárnás módszerrel.

24. esőcsepp (válaszként erre: 21. - Jucci86)
2015. szept. 8. 13:03
Nekem is hátrahajló méhem van. Nem sikerült spontán teherbe esnem, mindkét gyerkőcöm inszeminációval fogant, első nekifutásra. Lehet, hogy a sors, de lehet, hogy egyszerű fizikai akadálya volt a fiúk bejutásának. Bár ez már annyira nem is érdekel, hiszen van két egészséges gyönyörű gyermekem nekem is. :-)
23. Jucci86 (válaszként erre: 22. - 388b941089)
2015. szept. 7. 19:29
:)
22. 388b941089 (válaszként erre: 21. - Jucci86)
2015. szept. 7. 16:05
Én is ugyanezt gondolom. ;)
21. Jucci86 (válaszként erre: 14. - Esőcsepp)
2015. szept. 7. 15:42
Ezt nekem is több orvos is mondta hogy olyan szinten hátra hajló a méhem hogy készüljek rá hogy nehezen fogok teherbe esni.Mindkét gyerekem elsőre fogant meg.És előttük volt egy vetélésem.Akkor nem volt rendezett az anyagi életünk és a házaságunk se volt ilyen kiegyensúlyozott. Tudom könnyen beszélek két gyerekkel,de én hiszek a sorsban.A gyerekeim érezték mikor kell jönniük.
20. SzánI. (válaszként erre: 1. - Kaktusz25)
2015. szept. 6. 19:47
Hát egyből kiköpöm. Nem valami finom...
19. virag32 (válaszként erre: 18. - Gatitaaa)
2015. szept. 6. 13:58
A sperma legalább két órán át életképes a hüvelyben, akárhol tartózkodik.
2015. szept. 6. 13:33
Szerintem ennek semmi jelentősége. Ami a spriccel nem megy be - ami azért elég messzire megy, elég erőteljesen - az befolydogálni végképp nem fog. Még ha el is jutna addig, életképesnek már nem hiszem hogy nevezhetnénk. Ha sikerülnie kell, akkor sikerülni fog akkor is, ha az emberen átmegy egy úthenger, ha meg nem, akkor csinálhat az ember bármit - szó szerint fejre is állhat - akkor sem fog.
17. 17149b220f (válaszként erre: 16. - Moa33)
2015. szept. 6. 10:59
:D jót nevettem ezen :) De szerintem a bácsi is :)
16. Moa33
2015. szept. 6. 10:51
Egy idős bácsi mesélte, aki már sok párnak segített a régi időkben ilyen ügyben a faluban, ahol ő volt az egyetlen orvos és minden bajjal hozzá jártak, hogy aktus után minimum fél órára hasra kell fordulni és úgy maradni, utána pedig először az egyik oldalon feküdni vagy 10 percet és aztán a másikon...hát, fogalmam sincs, hogy ez hatásos-e, de állítólag igen. :)
15. 388b941089 (válaszként erre: 14. - Esőcsepp)
2015. szept. 3. 15:11
Sztem mindenféle felpócolás nélkül célbaér az a szerencsés, aki arra rátermett.;)
14. esőcsepp (válaszként erre: 13. - 17149b220f)
2015. szept. 3. 15:04

NEM, nem kell beteg baba. Biosz könyvet nem kell ahhoz lapozgatni, hogy az ember tudja, mi a helyzet sperma téren, de nem ez lehet az egyetlen akadálya egy teherbeesésnek. Attól, hogy egy kicsit lassabb mozgású, még lehet egészséges. Egy "rossz" spermát simán kinyír a hüvelyflóra, és egyébként sem lenne képes megtermékenyítésre.

Egyébként meg egy hátra hajló méh esetében van, hogy csak ez a járható út a spermáknak, mert egyszerűen az anatómiai helyzet miatt nem tudnak célba érni.

13. 17149b220f (válaszként erre: 10. - Esőcsepp)
2015. szept. 2. 12:53
De, vártam már énis babára. De a józan eszem megmaradt, ugyanúgy felnőtt voltam akkoris. Ha nincs "jó" sperma akkor a beteget minek engedném be? Vagy neked megfelel a beteg baba is? Te tudod... És nem ártana egy bioszkönyvet sem fellapozni, ugyanis ami kell és erős, az egyszerre felmegy.
12. esőcsepp (válaszként erre: 11. - 388b941089)
2015. szept. 2. 11:46
Ez biztos, hogy így van, és nagyon sokat mondták anno nekem is. DE! Mikor már nagyon vágysz a baba után, egyszerűen nem tudsz nem görcsölni.
11. 388b941089 (válaszként erre: 10. - Esőcsepp)
2015. szept. 1. 13:06
Az a baj, hogy minél jobban rágörcsöl az ember, szerintem annál nehezebben fog sikerülni. :S
10. esőcsepp (válaszként erre: 8. - 17149b220f)
2015. szept. 1. 12:15
Mármint micsodát? Úgy látszik neked nem kellett "küzdened" a teherbeesésért-szerencsére. De akinek nem akar sikerülni a baba, az minden trükköt bevet, ha egy kicsit is előrébb mozdíthatja a babásodást.
2015. aug. 30. 11:31
Én soha nem néztem milyen helyzetben vagyunk,mind a 2x elsőre terhes lettem
2015. aug. 30. 11:23
Nemtudom ki és miért törölte a válaszom, de ettől függetnenül ugyanaz maradt a véleményem, hogy ezt a természetre kéne kellene bízni.
7. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Kaktusz25)
2015. aug. 29. 15:12

XDDD

Sztem ennek baromira nincs jelentősége.:)

2015. aug. 29. 12:01
Én kb. három percig feküdtem egy párnával alattam, elsőre terhes lettem.
5. pegaszosz (válaszként erre: 4. - Algea)
2015. aug. 27. 13:38
Persze ez is igaz. Én mondjuk magamból indulok akinek problémàja van a teherbeeséssel, és igyekszik mindennel segíteni a megtermékenyítést ☺
4. algea (válaszként erre: 3. - Pegaszosz)
2015. aug. 27. 11:18
Ez ugye megint olyan dolog, hogy egy meggondolatlan tinipár védekezés nélkül akár állva is csinálhatja, mégis simán teherbe eshet a lány, meg nyilván nem csak a tinik. Ezért nem mondanám, hogy a gravitáció elintézi a fiúkat, inkább azt, hogy az esélyeket növelheti, ha pár percet sikerül még kijátszani a gravitációt.
2015. aug. 27. 10:50
Elvileg 5-6percet kellene ahogy írod felpocolt fenékkel vagy gyertyaàllàsba. Én most 10 percet is vàrtam. Tuti ami biztos. Én a felpocolt popsit vàlasztottam.Remélem sikeresen. De pàr percet mindenféleképpen vàrj nyugodt helyzetbe mert ha egyből felàllsz a gravitàció elintézi a fiúkat...
2015. aug. 27. 10:26
Ha kisbabát szeretnétek, mennyi ideig szoktatok még utána pihenni? Kispárna gyertyaállás stb? Vagy utána már nem számít mennyi időt van még az ondó a hüvelyben?
2015. aug. 27. 10:25
Együttlétet követően mennyi ideig tartjátok "bent" az ondót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook